Pajule35 Pajule35 komentáře u knih

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Čekala jsem od knihy víc. Dobre téma, ale chtělo to více propracovat.

25.04.2019 4 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Konec překvapil. Kniha je čtivá, zlo jsem až do poslední chvíle neodhadla. Těším se na další knihy od autorky.

18.08.2020 5 z 5

Strašidelný hotel Strašidelný hotel Wilkie Collins

Miluju tyto staré knihy. Autor krásně píše a proto se to tak krásně čte. Oddechové příjemné čtení..

19.04.2019 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Super, autora zařadím mezi oblíbené.

05.11.2018 5 z 5

Vzorný syn Vzorný syn Čong Judžong

Tak to byla jízda, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Kniha je psaná z úplně jiného pohledu než klasické krimi a ten konec... Doufám, že to nebyla poslední kniha autorky.

12.11.2020 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Jako ficak, lepší jak 50 odstínů.. Přečteno za 24hod. Jdu hned na další díl..

14.07.2020

Marie Antoinetta: Raná léta ve Versailles Marie Antoinetta: Raná léta ve Versailles Juliet Grey

Miluju Marii A. a když jsem omylem narazila na serii knih o jejím životě, musela jsem si koupit první díl i když ve slovenštině. Krásné klidné čtení, doporučuji všem co mají rádi tuto dobu. Myslím, že paní autorka napsala vše, co se jí podařilo zjistit.

12.12.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Velmi dobře napsaný, velice čtivé, napínavé, do poslední chvíle jsem nevěděla kdo je vrah... Autora Radim mezi oblíbené

16.05.2019 5 z 5

Temnota Temnota Ragnar Jónasson

za mne pecka. v pulce knihy jsem si myslela, že znám vraha ale pak přišel takový obrat... Kniha se četla velmi dobře, krátké kapitoly, měla jsem jí přečtenou během jednoho dne.

02.06.2019 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Jeden den na přečtení této knihy, to byl fičák . Ten konec jsem vubec nečekala. Doporučuji.

15.04.2019 5 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Ty jo, hodně silný příběh. Přečteno za jediný den, nedokázala jsem knihu odložit.

09.12.2018 5 z 5

Jatka Jatka Lee Child

Moje první kniha od tohoto autora. Hezké čtení, lehká krimi oddechovka. V pulce knihy jsem měla malý zásek a chtěla odložit ale zase se rozjela...

23.10.2018 4 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

Kniha se mi moc líbila, vraha jsem odhadla dobře. Je to dobrý námět na další dobrý hororový film o duchařině. Doporučuji těm co mají rádi duchy..

22.04.2019 5 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Přelouskala jsem jí ale neuchvátila. V knihovně mám od autorky ještě jednu knihu, snad bude lepší ..

12.04.2019 3 z 5