Pajii Pajii komentáře u knih

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tahle knížka v člověku něco zanechá. I když mi bylo chvílema do breku a špatně z toho a neprestavovalo mě udivovat jak tohle všechno je možné a jak ta doba byla strašná, něco mě přes to všechno nutilo číst dál. Jak kdyby kniha sama byla závislost.

28.07.2018 5 z 5

Podej mi ruku, Radko! Podej mi ruku, Radko! Lenka Lanczová

Po 10 letech pořád dobrá jako letní sladka oddechovka.

28.06.2018 5 z 5

Stejně jako film (2006) naprostá bomba a láska od prvních řádku. Prostě boží

26.03.2018 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Jednoznačně super knížka.
Nenechala mě chvíli v klidu a musela jsem číst pořád dál a dál. Skoro do konce jsem netušila kdo za vším stojí. Prostě jsem jen četla a ponořila se do děje že jsem neměla čas vytvářet teorie kdo to byl a nebyl.

11.02.2018 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Sama za sebe musím říct, luxus knížka.
Když jsem si ji půjčovapa, myslela jsem si že to bude nějaký přesazeny roman. Vzala jsem si ji na oddych.
Ale knížka mě totálně překvapila a ohromila. Hlavně některé věci do detailu popsány byly úchvatné na představování.

06.02.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Za mně super knížka, která mne nutila číst dál a dál. Do polední chvíli jsem netušila kdo vrah je. Teda moje tušení bylo špatně.
Hlavně je tam i ukázáno, že peníze a moc a strach jsou někdy víc než láska. Že tu jsou lidé, kteří penězma můžou ovlivnit spoustu věcí.

Už se těším, až si od autora přečtu další knížku.

21.01.2018 5 z 5

Alchymistova šifra Alchymistova šifra Kevin Sands

I když je to klasifikovano jako kniha pro mládež, tak mne doslova pohltila. Dostala jsem ji k vánocům a už se nemůžu dočkat pokračování.

Je suprove napsaná a hned mně pohltila do děje a musela jsem číst dal a dal. Výborně napsané že jsem do konce nevěděla kdo za vším stal.

10.01.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Za mně super a nelituji koupě.

Nikdy nevíte zda se něco podobného neděje ve vašem okolí. Nikdo nevidí za zavřené dveře a nic nemusí být tak, jak vypadá.
Do knížky jsem se položila a prožívala ji celou s Grace.

09.12.2017 5 z 5

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Že začátku na mně působila knížka dobře ale cca od půlky děs. Musela jsem se do čtení nutit, ztratilo to energii a myšlení postav bylo jak podle kopie. Kdo za vším stal, se dalo docela uhodnout.

Jako první od této autorky jsem četla Dům vzpomínek a tohle bylo pro mne naprosté zklamání.

18.10.2017 2 z 5

Nebezpečný ráj Nebezpečný ráj Karen Robards

Luxusní knížka. Přečtena jedním dechem a úžasná na představivost. Psana v super krátkých kapitolách. Napětí i romantika v jednom.

09.08.2017 5 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Ačkoliv tento tip knížek nečtu, že zvědavosti jsem si ji od manžela půjčila a docela dost mne od začátku chytla. Četla jsem ji dvakrát. Líbí se mi jiný styl kterým je napsaný.

17.07.2017 4 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

První přečtena knížka a moje srdecni záležitost. Motor který mně hnal číst dál byl že přes válku, bombardování a bídu lze člověk zažít lásku i když k ní vede trnitá cesta. Že láska dokáže překonat vše stačí jen věřit. Knížku jsem přečetla jedním dechem.

17.07.2017 5 z 5