Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Magdino znamení Magdino znamení Chrystyna Lucyk-Berger

Ja nějak nevím jak knihu hodnotit. Kniha nebyla špatná i se dobře četla. Podle mě i autorka umí psát, ale nějak si ukousla velké sousto. Jako by nevěděla co dřív psát, vše nacpat do jedné knihy. A tim padem tam nějak skákala a proto tam zůstalo plno věcí nedoresenych, otevřených,zapomenutých. Myslím si,kdyby se držela jednoho směru ,tak kniha bude o dost lepší.

07.06.2023

Štěstí si tě najde Štěstí si tě najde Barbara Hannay

Moc příjemná oddechovka.

04.06.2023 4 z 5

Princ Princ Devney Perry

Opet skvely dil.Zacatek je trochu pomalejsi,ale pak se to pekne rozjede.Uz se tesim na dalsi dil s Cass a s Leem.

03.06.2023 5 z 5

Diamantové oko Diamantové oko Kate Quinn

Mám ráda knihy Kate Quinn. Ale prostě u této knihy jsem se pořádně nedokázala začíst. Po asi peti hodinách čtení což je pulka knihy jsem ji odložila. A když bych mela shrnout o čem pulka knihy byla, tak jen kolik nepřátel zabila. Pro me zatím vede kniha Alicina síť.

29.05.2023

Mrtvá zóna Mrtvá zóna M.W. Craven

Tentokrát bohužel nemůžu dát plný počet.Kniha se sice cetla dobře, ale chybělo mi tam napětí,nějaká poradna akce. Tady jsem se místy nudila. Ale Tilly prostě miluji.

28.05.2023 4 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Příjemná oddechovka na jedno odpoledne. Musím říct, že se mi tento díl líbil víc než první.

27.05.2023 4 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Kniha se cetla dobre,ale B.A.Paris to umi lip.Tady mi to misty pripadalo takove amaterske,uspechane.nedoresene .A ten konec byl no takovy.......Za me tak 3,5 *,ale dam 4 *

26.05.2023 4 z 5

Spálený zimou Spálený zimou Pete Zacharias

Za mě skvělý thriller. Od začátku napínavé. Uz se těším na další díl s Rookerem.

23.05.2023 5 z 5

Sophiin triumf Sophiin triumf Corina Bomann

Krásný závěr celé trilogie. Musím říct, že tento poslední díl se četl moc krásně. Mohu jen doporučit celou sérii.

20.05.2023 5 z 5

Sophiiny sny Sophiiny sny Corina Bomann

Druhý díl ze série a opět krásně napsaný příběh. Musím, ale říct ze první dil byl pro mě trochu víc napinavejsi.

19.05.2023 5 z 5

Sophiina naděje Sophiina naděje Corina Bomann

Moc pěkný příběh z dvacátých let.Hned se jdu pustit do 2 dílu.

15.05.2023 5 z 5

Ozvěny minulosti Ozvěny minulosti Gregg Olsen

Moje první setkání s autorem a přiznám se ,že jsem po přečtení trochu zmatená. Styl psaní mi připadal takový jednoduchý a chaoticky. Nevěděla jsem na co se zaměřit víc .Jestli na minulost Megan nebo na případ, který vyšetřuje .A k tomu jsem se někdy ztrácela v ději.No dám ještě šanci 2 dilu.

12.05.2023 3 z 5

Poslední lži Poslední lži Kerry Lonsdale

Druhý díl série je z pohledu Lily a jejího syna Joshe. Me se první díl líbil o trochu víc.Asi to možná bude tím, že jsem tady u druheho dilu věděla jak to vše dopadne. Pokud se někdo chystá na sérii, tak určitě číst od 1 dílu.Uz se těším na 3 díl který má být o Lucasovi.

10.05.2023 4 z 5

Calder Calder Mia Sheridan

Líbí se mi příběhy, které píše Mia Sheridan. Při té spoustě knih co vychází vždy je její příběh jiný. A tak to bylo I tady. Uz se nemůžu dočkat druhého dílu. Naštěstí nemusíme dlouho čekat.

06.05.2023 5 z 5

Nacistova snoubenka Nacistova snoubenka Barbara Wysoczańska

Velmi pěkně napsaná kniha z 2.sv.valky. Zvlášť ted ,když vychází plno knih z tohoto období a některé mi připadají že jsou napsané jen proto ,že toto téma ted nějak letí. Takže tato kniha urcite patří mezi ty dobré a doporučuji .

04.05.2023 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

Vzdy jak vyjde nový díl si říkám s čím nás může ještě Tim Weaver překvapit a vzdy se mu to podaří. Tento díl byl prostě skvělý. Kniha se cetla úplně sama.A konec knihy byla teda jízda.Tak jen doufám, že se brzo dočkáme nového dílů, jelikož ten konec .......

02.05.2023 5 z 5

Otcova oběť Otcova oběť Santiago Díaz

Za mě skvělý první díl nové série.Prvnich pár kapitol mi dělalo trochu problém si zapamatovat všechny jména,ale
Jinak od začátku velmi napínavé. No a když už jsem si myslela ,že vše vím , tak to opět bylo jinak.Takze já doporučuji a těším se na další díl s Indirou.

01.05.2023 5 z 5

Jeho a její Jeho a její Alice Feeney

Kniha se hned od začátku četla velmi dobře.Napinave celou dobu. Ale pro mě byl ten konec nějak zbytečně prekombinovany.

21.04.2023 4 z 5

Vytoužená smrt Vytoužená smrt Cara Hunter

Skvělý dil.Libil se mi více než předchozí dil Celá pravda.

19.04.2023 5 z 5

Knihkupkyně z Dachau Knihkupkyně z Dachau Shari J. Ryan

Velmi pěkný příběh. Autorku hned řadím mezi oblíbené. Doufám, že se dočkáme I dalších knih.Shari J.Ryan píše hlavně o 2.sv.valce a to pramení z toho že je potomkem dvou přeživších holocaustu. Na googreads maji všechny jeji knihy velmi vysoké hodnocení.

19.04.2023 5 z 5