Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Myslim si ze tento pribeh by si meli přečíst vsechny mlade divky.Nedovedu a nechci si predstavit cim vsim si musela Sophie projit.Jak nakonci pise ona i jeji matka Neodsuzujme vsechny tyto divky ,nevime jaky pribeh se za tim schovava a ne kazda si vybrala tuto cestu dobrovolně.

21.04.2017 4 z 5

Nespoutané sny Nespoutané sny Kathryn Harvey (p)

Od knihy jsem az tak moc necekala.Jake bylo moje prekvapeni ,kdyz jsem zacla cist.Od knihy jsem se nedokazala odthnout.Dej i pribeh byl napinavy .Po precteni jedne kapitoly vas to nuti cist dal.Za me plne hodnoceni.Doporucuji precist.

23.02.2017 5 z 5

Víťazstvo Víťazstvo Marie Force

Serie mela dobre naslapnuto ,ale 3 dil to vse zkazil.Cekala jsem zapletku ,dej,romantiku.No bohuzel v tomto dile najdete jen sex,ktery taky za moc nestal.Pro me velke zklamani.

22.02.2017 3 z 5

Ve zlomku vteřiny Ve zlomku vteřiny Sharon M. Kava

Po přečtení prvního dílu jsem měla trochu strach se pustit do druhého. Jelikož první díl byl prostě perfektní. Co jsem ale nečekala že tento díl může být ještě lepší. Za mě plný počet hvězdiček a doporučuji přečíst.

15.02.2017 5 z 5

V objatí milenca V objatí milenca Emily D. Beňová (p)

Přiznám se ,že celá Trilogie mě zklamala. První díl byl dobry no druhý díl byl propadák a nebyla jsem si jistá jestli se vůbec pustím do třetího dílu. Nakonec jsem si ho přečetla a byl lepší než předchozí. Můj pocit z celé série je takový že autorka chtěla napsat něco co teď letí Erotickou sérii ale bohužel se jí to moc nepodařilo.

14.02.2017 2 z 5

Královna Královna Devney Perry

Moc pekne zakonceni cele serie.Tesim se na dalsi knihy od autorky.

20.06.2024 5 z 5

Ostrov Ostrov Adrian McKinty

Začátek knihy velmi slibný, ale potom na ostrově...No nevím.Za mě teda velké zklamání.

17.06.2024 3 z 5

Pre teba Pre teba Jodi Ellen Malpas

Wouuu to bylo teda. Čekala jsem něco podobného jako předchozí knihy od Jodi ,ale tato byla úplně něco jiného. Kniha plná lásky,pochopení a plná bolesti a smutku .Brečela jsem jako želva. Můžu jen doporučit .

30.05.2024 5 z 5

Veci, ktoré sme vzdali Veci, ktoré sme vzdali Lucy Score

Třetí díl ze série a za mě skvělý. I když má kniha tolik stran ,tak se cetla úplně sama.Ze série asi nejlepší dil.

25.05.2024 5 z 5

Dlhá hra Dlhá hra Elena Armas

To bylo tak pěkné. Ja jsem si teda knihu užila.

21.05.2024 5 z 5

Láska na úteku Láska na úteku Melanie Harlow

Taková příjemná oddechovka.

05.05.2024 4 z 5

Kaviareň slečny Lulu Kaviareň slečny Lulu T.I. Lowe

To byl tak pěkný příběh. I když začátek začal hodně smutne a i slza ukapla.

26.04.2024 5 z 5

Predator Predator RuNyx

Me kniha bavila a těším se na další díl.

24.04.2024 5 z 5

S týmto mužom S týmto mužom Jodi Ellen Malpas

Toto byla pred x lety moje prvni serie zanr erotika a hned jsem si Jesse zamilovala.No cetla jsem ji 2x :-)Jsem rada ,ze konecne byl u nas vydan 4 dil.Opet skvele.

26.03.2024 5 z 5

Všetky cesty vedú sem Všetky cesty vedú sem Mariana Zapata

Po posledních dvou knihách od Zapaty jsem si řekla ,že do dalších se už pouštět nebudu jelikož jednu jsem nedocetla a druhá mi nesedla.Ale jsem rada,že jsem neodolala a začala číst tuto.To byl ,tak krásný příběh. Wouu kniha se četla úplně sama.Muzu jen doporučit .

23.03.2024 5 z 5

Holubí krev Holubí krev Dennis Jürgensen

U toho dílů mi trvalo strašně dlouho se zacist. Oproti prvního dílu to bylo slabší.

15.03.2024 4 z 5

Náhodný gól Náhodný gól Teagan Hunter

Tato série mě bavi.Me připadá o dost lepší než série Texting.Opet jsem se bavila.

27.02.2024 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Tak asi po půl hodině čtení jsem knihu odložila a určitě se k ní vracet nebudu. Abych řekla pravdu moc jsem ani nechápala co vlastně čtu.

08.02.2024

Parazit Parazit Ruth Newman

Velmi povedeny psychologicky thriller.Zacatek byl trochu pomalejsi a trochu mi trvalo zvyknout si na casove preskakovani v deji.Ale pak uz to pekne jelo.Doporucuji.

21.01.2024 4 z 5

Modrá zóna Modrá zóna Andrew Gross

Ja jsem se bavila.Libila se mi.Takova klasická krimi.

12.01.2024 5 z 5