S týmto mužom

S týmto mužom https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525217/bmid_s-tymto-muzom-6595b731ec913.jpg 5 13 2

Tento muž série

< 4. díl

Život Jessa Warda je dobrý. Vlastne dokonalý. Zachoval si čaro, stále je v skvelej forme a ešte dokáže v manželke Ave prebudiť túžbu jediným pohľadom. Má situáciu pod kontrolou, presne tak, ako sa mu to páči. Ale Jessov dokonalý svet sa zrúti, keď Ava po strašnej nehode skončí v nemocnici so zranením hlavy, ktoré nemusí prežiť. Zničený a nahnevaný Jesse má pocit, že celý jeho život visí na vlásku. Bez lásky tejto ženy neprežije. Hoci sa Ava po čase preberie, Jessova nočná mora sa tým neskončí – v skutočnosti sa iba začne. Jeho manželka si nespomína na posledných šestnásť rokov života. Stratila všetky spomienky naňho a na chvíle, ktoré spolu prežili. Je pre ňu cudzí človek. Jesse musí teraz urobiť všetko, čo bude treba, aby Ave stratené spomienky vrátil a pomohol jej zase sa doňho šialene, vášnivo zamilovať.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

With This Man , 2018

Paja1709
26.03.2024 5 z 5

Toto byla pred x lety moje prvni serie zanr erotika a hned jsem si Jesse zamilovala.No cetla jsem ji 2x :-)Jsem rada ,ze konecne byl u nas vydan 4 dil.Opet skvele.

Anna195
20.03.2024 5 z 5

Viem, že nie každý siahne po tejto sérii, ale ja ju milujem. Séria Tento Muž je jedna z mojich srdcoviek.

Jesse a Ava sú pár, ktorí majú už toho veľa za sebou. Ale tu ich zasiahne veľká skúška osudu, s ktorou sa musia vysporiadať. Opäť sa mi potvrdilo, že sú si obaja súdení a nič ich nerozdelí.

Ale poďme po poriadku. Už z anotácie je zrejmé, že Ava ani Jesse to nebudú mať vôbec ľahké. Veľmi som sa obávala, ako to celé Jesse vezme, a tiež, ako sa zachová. Ale napriek tomu, že Jesseho poznáme ako dominantného hrdinu (aj tu ním samozrejme bol ), ale zároveň ukázal aj svoju trpezlivejšiu a jemnejšiu stránku. Keďže značná časť deja bola písaná z jeho pohľadu, mohla som ho omnoho lepšie pochopiť v rôznych situáciách. Jesse bol veľkou oporou pre Avu a myslím, že najmä vďaka nemu robila veľké pokroky.

Z oboch som napriek všetkému, čo sa deje v ich živote, cítila veľkú lásku a vášeň. Srdce sa v tomto oklamať nedá. Ich láska jeden k druhému je niečo neuveriteľné.

Celý zvrat v príbehu som ja osobne čakala, keďže daná osoba mi nejako nesadla a skôr som bola z jej prítomnosti podozrievavá. Ale nečkala som do čoho celého to ku koncu vyústilo, keďže mi v určitom okamihu bolo aj smutno. Ale je tu krásne ukázané, ako je dôležité bojovať za lásku.

Možno bude pre niekoho koniec sladký, ale keďže je to taký veľký záver, tak ja ho len schvaľujem.