Predator přehled

Predator
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530671/bmid_predator-65ad705c4f9df.jpg 5 31 31

Dark Verse série

1. díl

Čo sa stane, keď sa nezastaviteľná sila stretne s nehybným predmetom v poli smrti? V temných vodách podsvetia je Tristan Caine anomáliou. Ako jediný nepokrvný člen mafiánskej rodiny je pre všetkých záhadou - veľmi schopný, s otáznou morálkou a neznámymi motívmi. Je nebezpečný a veľmi dobre si to uvedomuje. Podobne ako Morana Vitalo, neobyčajne geniálna dcéra konkurenčnej rodiny. To, čo Caine robí so zbraňami, dokáže Morana prostredníctvom počítačov. Keď jedného dňa na povrch vypláva dvadsaťdva rokov stará záhada, prenikne Morana do Cainovho domu s úmyslom zabiť ho, nevediac o väzbe, ktorá ich oboch spája. Nenávisť, minulosť a žiadostivosť sa zrážajú v nečakanom roji iskier. V ich svete sa však deje niečo omnoho väčšie a horšie. A aj navzdory vzájomnej nevraživosti dokážu nepriateľa poraziť iba oni dvaja... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Pandora

The Predator , 2020

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Predator. Přihlašte se a napište ho.

Bryel
08.05.2024 5 z 5

„Sú miesta na vašom tele, ktoré poznám. Miesta, ktoré vy nepoznáte. Miesta, kde môžem streliť a ublížiť a vy nezomriete.“
Naklonil sa k nej ešte bližšie, jeho šepot bol ako duch na jej pokožke. „Smrť nie je hlavný chod, srdiečko. Je to dezert. Nerobte tú chybu, že si myslíte, že ma poznáte. Mohlo by sa stať, že to bude vaša posledná.“
„Nerobte tú chybu, že si myslíte, že ma desíte. Bude vaša posledná.“

Vynikající temná, návyková mafiánská romance s geniálně brutální chemií a napětím mezi hlavními postavami. Morálka je šedá a lidskost pochybná.
V průběhu má sice Morana pár slabších míst, ovšem Predator je tak dokonale napsaná tmavě šedá postava, že vůbec nemám potřebuju si stěžovat a jen doufám v brzké pokračování. Měla jsem vážné problémy knihu vůbec odložit.
Doporučuji!

hana1039
26.04.2024 4 z 5

Knížka má náboj, ale... strašně dlouhé úvahy, myšlenky,dojmy Morany zaberou 1/3 knihy, přímých vět bych napočítala na pět stránek snad deset atd. U mě jednoznačně vedou knihy,ve kterých se to ,,hovory,,jen hemží...i tak, ale jsem zvědavá na další vývoj těchto mafiánských rodin...

Paja1709
24.04.2024 5 z 5

Me kniha bavila a těším se na další díl.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Závod s časem, Trnová královna a další knižní novinky (9. týden)

25.02.2024

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Predator v seznamech

ve Čtenářské výzvě1x