Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Dohazovačka spřízněných duší Dohazovačka spřízněných duší Lynda Cohen Loigman

Moc pěkná oddechovka.

07.02.2024 4 z 5

Porodní báby z Osvětimi Porodní báby z Osvětimi Anna Stuart

Hodně dojemný příběh. Knihu určitě řadím mezi ty lepsi, které byly napsaný na téma 2.svetova válka a Osvětim. A jsem zvědavá na 2 dil.

05.02.2024 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

(SPOILER) Kniha se cetla dobře i byla dost napínavá. Ale já prostě moc na tu ducharinu nevěřím a tady mi prostě některé jevy připadaly nesmyslné. A co mi i trošku vadilo bylo vyjadřování 5-ti leteho dítěte. Nevěřím že v tom věku se až tak dítě dokáže vyjadřovat. Ale jinak můžu doporučit.

25.01.2024 4 z 5

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Takové odpočinkové čtení.

23.01.2024 4 z 5

Nová naděje Nová naděje Margit Steinborn

Moc pěkné pokračování. Tady se znovu setkáváme se všemi po válce v letech 1953-1954 a pak v roce 1962-1963.Tento dil byl hodně klidnější než první.

19.01.2024 4 z 5

Houslistka z Berlína Houslistka z Berlína Ronald H. Balson

Ronald H.Balson je proste sazka na jistotu.Dalsi krasna kniha.I kdyz ma tolik stran ,tak se cetla uplne sama.Po knize Byvali jsme bratri je tato pro me druha nejlepsi ze serie.Uz se tesim na dalsi dil.

17.01.2024 5 z 5

Smysl vraždy Smysl vraždy Jane Isaac

První díl z nové série a já jsem spokojená. Podle nízkého hodnocení co jsem viděla jsem mela obavy,ale úplně zbytečně. Me se kniha cetla dobře. A jsem zvědavá na druhý díl.

06.01.2024 4 z 5

Posledný dar Posledný dar Emily Stone

Hodně smutný příběh a přiznám se ,že místy mi bylo hodně těžko. Ale i tak se kniha cetla dobře.

06.01.2024 4 z 5

Bláhoví snílci Bláhoví snílci Olivia Horrox

Moc příjemné čtení.

02.01.2024 4 z 5

Svadba na blind Svadba na blind Teagan Hunter

Kniha mě bavila stejně jako první díl.Byla jsem velmi překvapená. Od autorky jsem kdysi začala číst Láska cez správy, ale nedocetla. Nějak mě nebavila. Ale tady u obou dílů jsem se zacetla hned.Tesim se na další díl.

27.12.2023

Chladnokrevně Chladnokrevně Tess Gerritsen

Tady jde vidět, že to bude jedna z prvních knih autorky.Jelikoz v originále byla vydána v roce 1996.Prirovnala bych ji ke knihám od Sandry Brown .Krimi s trochou romantiky.Ale cetla se dobře. Taková oddechovka.

22.12.2023 4 z 5

Kolébky Říše Kolébky Říše Jennifer Coburn

(SPOILER) Nerada hodnotím knihy z období války. Kniha se ze začátku trochu táhla a já pořád čekala nějaký pribeh a najednou je konec knihy. Tak to jsem nechápala.Plno otevřených nedoresenych věci. Jediné co tam bylo ,tak ukazano jak to fungovalo v Lebensborn.Přiznám se ,že ztráta času. Ale možná někomu se bude kniha líbit

16.12.2023

Zasnežené Vianoce Zasnežené Vianoce Sarah Morgan

To bylo velmi příjemné čtení. Zvlášť teď v předvánočním čase. Hlavně mě bavila nannu Jean.

29.11.2023 4 z 5

Kus mého srdce Kus mého srdce Mary Higgins Clark

Me tahle série prostě baví .Od začátku napínavé a žádná hluchá místa.Jen mě mrzí, že série ma takové nízké hodnocení. Zaslouží si určitě lepší. Po všech těch psycho a krvácích co ted vychazi to je příjemná změna.

25.10.2023 5 z 5

Vražda za trest Vražda za trest Catherine Shepherd

Další skvělý dil ze série. Nakonec všechno do sebe pěkně zapadlo. Těším se na další.

12.10.2023 5 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

U knihy jde vidět, že v originále vysla před 11 lety.Myslim,že kniha se bude hlavně líbit mladší generaci. Taková jednohubka.

07.10.2023

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

Fajn oddechovka na jedno odpoledne.Dillon a jeji myslenky me teda bavily :-)

27.09.2023

Horké vafle a ledové koupele Horké vafle a ledové koupele Karin Härjegard

Pěkně napsaný příběh. A k tomu pár dobrých receptů. Tento žánr švédským autorkam jde.Par knih už jsem přečetla a vždy spokojená.

24.09.2023 4 z 5

Vše, čím pro mě jsi Vše, čím pro mě jsi Nora Welling

Musím říct, že první díl se mi líbil víc. Tento díl je takový poklidny,nenáročný. Žádné velké wouu se nekoná.

04.09.2023 4 z 5

Dívka na pláži Dívka na pláži Anna Johannsen

Kniha se cetla dobře stejně jako první díl.Tesim se na další díl s komisarkou Lenou.

27.07.2023 4 z 5