Owain Owain komentáře u knih

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

Ten její humor je moje gusto =) moc jsem si knihu užívala.jdu na další díly.

16.11.2020 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Tak toto neni pro mě. Čekala jsem něco trochu jiného.

09.11.2020 1 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Taková lehčí duchařina, ale četlo se to dobře, nic náročného, na oddech fajn =)

06.11.2020 3 z 5

Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Přežil jsem varšavské ghetto - Chlapec ve skříni Senek Rosenblum

Strhující příběh jednoho chlapce,který to všechno přežil. Jeho otec musel mít neskutečné nervy. Kniha mě hned vtáhla a nemohla jsem se odpoutat. Tyto lidi, co si tím vším prošli,
prostě obdivuji.

12.08.2020 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Na odpocinek mozku jako delane, zadne extra cteni . Posledni dil o neco lepsi, ale jednou stacilo =)

28.02.2020 2 z 5

Divoké srdce Divoké srdce Diana Palmer

Super oddechová romance. 4 body za sexy indiána, konečne tam není superúspěšný prachatý amík =D

24.11.2019 4 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Tak jo, posledni dva dily uz byly celkem v pohode, se clovek aspon neco dozvedel o postavach =) Celkove hodnotim trojkou celou serii.

19.11.2019 4 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Zatim asi nejlepsi dil, konecne se zacinaji rozpletat jiste zivotni pribehy.

12.11.2019 3 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Nic moc. Nebýt toho sexu a pana G., tak knihu asi zahodím. Eva mě neskutečně vytáčela svým chováním. Krom toho sexu tam ani není za potřebí =D =D Dám šanci dalšímu dílu jen kvůli G, jestli tam bude popsána jeho minulost.

07.11.2019 2 z 5

Hříšník Hříšník Amanda Stevens

Tohle bylo bozi. Napeti az do konce, posledni veta , no nemam slov =) uz se nemuzu dockat dalsiho dilu .

05.11.2019 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

O neco slabsi, ale porad napinave cteni.

29.10.2019 3 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Dojemne cteni, ale je potreba mit na to naladu. Ja ji asi nemela, velice nemam knize co vytknout, jen jsem ji cetla asi v nespravnou dobu.

27.09.2019 3 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Tak tohle byla parada. Mraz mi behal po zadech po celou knihu, nemohla jsem se odtrhnout. Za mne mohl byt konec jeste trosku rozvedeny, treba az po narozeni ditete, ale i tak super. Urcite sahnu i po jine knize od autorky.

26.09.2019 5 z 5

Malý vetřelec Malý vetřelec Sarah Waters

Krásná duchařina. Popis upadku domu a postupny vyvoj udalosti me moc bavil.

23.07.2019 5 z 5

Na první pohled Na první pohled Rexanne Becnel

Krásná romance, jen skoda toho rychleho konce. I bych uvitala pokracovani, oba hrdinove mi byli velice simpaticti =)

02.07.2019 4 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Jelikož hltám knihy z doby osídlení Ameriky, tak tento díl byl pro mě úžasný. Dávám plný počet a těším se na další osudy postav =)

03.06.2019 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

první díl zaujal, jdi na další =)

10.05.2019 4 z 5

Blouznivci Blouznivci John Jakes

Trochu me mrzi, ze autor nevenoval vice casu osudu Amandy u indianu a Jaredovi .Na to jsem se uprimne tesila, kdyz jsem docetla predchozi knihu. Jinak pro me zatim nejslabsi dil ze serie.

16.04.2019 3 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Nebylo to spatne, zivot " Jakea" taky zadny med.Jen jsem teda uz byla alergicka na vety : " Nanesu si makeup, vysusim si vlasy a dam je do ohonu =D =D

05.01.2019 4 z 5

Ta druhá Ta druhá Joy Fielding

Bylo to napinave, ale cekala jsem od konce neco vic, nejake dalsi vyusteni situace trojuhelniku popr. trochu dokonceni pribehu o Beth. Kazdopadne kniha me bavila.

26.12.2018 4 z 5