Owain Owain komentáře u knih

Kořist Kořist Darcy Coates

Tohle bylo dobrý. Sama s nějakou příšerou v lese bych se asi po... =) Napínavé, člověk to prostě čte a strany letí. Závěr trochu moc rychlý , ale jinak nemam co vytknout.

13.05.2021 4 z 5

Hospoda Jamajka Hospoda Jamajka Daphne du Maurier

Prijemna oddechovka.

09.04.2021 4 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Tak jo, jako celá serie dobrý. Ikdyž jsem Charley moc nemusela, tak celkově převažujou klady =) Ironie a humor ok jen proč jako smrtka všemocná nerozumí svým pocitum ohledně toho krasavce..... to mi to kazilo, jako nejaká náctiletá blbka.No v tomto mě teda spisovatelka dost zklamala, ale asi se nejde zavděčit všem =) No jsem zvědavá na další, jestli budou docela mě zajímá, jak to vše dopadne.

23.11.2020 4 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Tohle bylo moc dobrý. Ikdyž je hlavní hrdina záporák, tak mi ho bylo sem tam líto. Určitě přečtu zase někdy.

28.10.2020 5 z 5

Není jiné cesty Není jiné cesty Trygve Gulbranssen

Krásná trilogie, hlavně příroda,popisy drsné krásy.

24.10.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Celou dobu vas kniha napina a nakonec je to vse vyresene na par stranach. Ale ctete az do konce, dej je vcelku napinavy. Kladne hodnotim celkovy popis atmosfery v hotelu, ale to rozuzleni mne teda nenadchlo a uprimne zprotivilo celkovy pocit z knihy. Vickrat uz po ni nesahnu.

19.10.2019 2 z 5

Noční jezdec Noční jezdec Frederick Schiller Faust

Zde uz mi Hvizdavy Dan neprisel tak simpaticky jako v prvnim dile. Jinak kniha super.

04.09.2019 3 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Zajimavy pribeh. Cetlo se dobre, troska napeti, ale celkove takovy zlaty stred.

01.08.2019 3 z 5

Hořící kříž 1 Hořící kříž 1 Diana Gabaldon

Na to, ze ma kniha 800 stran , se tam toho moc neudalo. Cetla jsem ji uz jen z principu, ze mam rada hlavni postavy a cekala jsem, co se noveho udeje, ale celkem zklamani. Ctvrt knihy popisuje jeden svatebni den, pak povolavaci rozkaz, pak dej na River Run.Ten uz byl o neco zajimavejsi.

19.06.2019 2 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

V tehle serii se mi moc libi jake ma kazda kniha vlastni tema. I zde, chudoba a priroda.To me zasahlo asi nejvice. Dej uz byl predpokladatelny.

10.01.2019 4 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Carson me dostal =)

09.01.2019 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

pěkná romantická odreagovačka =)

04.01.2019 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Nebylo to špatné, ale nic světoborného.

22.11.2018 3 z 5

Bílá vydra na hranici lesů Bílá vydra na hranici lesů Josef Kutík

Celá serie Bílé Vydry se mi moc líbila, jak popisy přírody, tak i postavy v knihách. Já jen doporučuji.

17.09.2018 5 z 5

Návrat Bílé Vydry Návrat Bílé Vydry Josef Kutík

Zase krásný příběh a popisy přírody neskutečné. To se čte jedna báseň.

10.08.2018 5 z 5

Továrna na smrt Továrna na smrt Erich Kulka

Nejde číst bez emocí. Luxusní kniha jen o pravdě. Ta čísla mrazí.

12.06.2018 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Sice slabší oproti jiným autorčiným klnihám, ale bylo to čtivé. Konec se dal očekávat, taková oddychovka =)

23.11.2017 3 z 5

Lovci kožišin Lovci kožišin František Flos

Super kniha, četla jsem ji poprvé a dostala mne .

19.12.2016 5 z 5

Hondo Hondo Louis L'Amour

Krásná kniha, doporučuji.

13.04.2016 5 z 5

Stíny prérie Stíny prérie Louis L'Amour

Blane je prostě nejlepší =)

04.04.2016 4 z 5