otesánek otesánek komentáře u knih

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Je mi líto, že je konec. Tak krásně se mi četla. Nic náročného a přece napínavé. Všechny tři knihy se mi líbily. Určitě se k nim někdy vrátím.

02.01.2017 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Četla jsem v recenzích, že tento díl nic moc a nuda. No přehršle akce v ní opravdu není, ale kniha mne bavila. Nenáročné čtení podněcující fantazii. Večer před spaním příjemná pohádka :)

22.12.2016 5 z 5

krásně se čte jedním dechem :)

05.11.2016 5 z 5

Mrtvý na Pekelném vrchu Mrtvý na Pekelném vrchu Juraj Červenák

Skvělá knížka. Čte se jedním dechem. Do konce přemýšlení kdo je vlastně onen pachatel. Pro milovníky detektivek z historického prostředí je to ideální čtení. Žádné zdlouhavé popisy a přece si člověk dokáže představit nevlídnost tmavé rokle atd. Jsem nadšená a mohu vřele doporučit. Už se těším až si od autora přečtu i jinou knihu

12.02.2016 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Tak bohužel mě kniha neuchvátila tak jak jsem čekala. Hobita jsem přečetla jedním dechem, ale tohle bohužel. Líbí se mi ta myšlenka krásného světa plného Elfů, trpaslíků, hobitů a jiných bytostí. Tento svět je úžasně propracovaný a promyšlený, ale bohužel některé pasáže tak zdlouhavé, že jsem skoro zapomínala kde a co a jak a s kým. Tak že bohužel nevím jestli někdy dostanu chuť číst i další díl.

20.01.2016 1 z 5

Tajný deník čínské císařovny Tajný deník čínské císařovny Johan Fabricius

Začátek jsem četla rychle a nevěděla jsem kdy přestat. Když jsem se dostala do druhé poloviny knihy začala mě místy až nudit. Dočetla jsem ji spíš silou vůle. Za sebe říkám ano stála za přečtení, ale jednou stačilo.

03.09.2015 3 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Mika Waltari

trochu zklamání až příliš rozvleklé

06.07.2015 2 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Moc povedená knížka. Myslím že by ji, ale měli číst čerstvé maminky. Asi číst jí bezdětná moc mi toho neřekne. Takhle se občas pousměji nad tím co asi mému malému "prevítovi" šramtá hlavičkou.

01.10.2014 5 z 5

Čínská kočka a jiné pohádky Čínská kočka a jiné pohádky Mika Waltari

Zábavné a originální pohádky. Poutavé pro děti a skvělé pro pohlazení duše dospělého. I když už syn spal nedalo se přestat číst. :)

01.10.2014 5 z 5