orangerose orangerose komentáře u knih

Neotvírat! Rezavé! Neotvírat! Rezavé! Charlotte Habersack

6 díl tento krát byl příběh hračce - robot pipa, srandovní je jeho řeč, zábavná knížka, čekám kdy bude další díl, konci je malá ochutnávka do dalšího dílu, kdo je ta osoba co krade, oživuje hračky a posílá je - to furt tajemstvím :)

05.12.2022 5 z 5

Neotvírat!!! Magické! Neotvírat!!! Magické! Charlotte Habersack

5 díl je o hračce jednorožci, kdy se chová jako puberťák, příběh byl zase zábavný, vždycky dějou jiné změny počasí v každém díle, mně knížka bavila, jsem zvědavá na 6 díl co přinese, taky nejsem jediná koho zajímá kdo je tajemný odesílatel hraček - zloděj, ještě začaruje je ....., snad se dozvíme všichni, kdo čte sérii neotvirat jako já :)

04.12.2022 5 z 5

Neotvírat!!! Žhavé! Neotvírat!!! Žhavé! Charlotte Habersack

4 díl ze série neotvirat - o hračce plyšový drak - zase zábavná knížka, konec je hodně dojemný, každý díl ze série neotvirat - má své kouzlo, a jedno o jakou hračku ce jedná, spisovatelka - mně stále nenapadá kde na příběhy bere fantazii, ale vždy mile překvapí s příběhy ze série neotvirat - klobouk dolů :)

02.12.2022 5 z 5

Neotvírat! Saje! Neotvírat! Saje! Charlotte Habersack

Další díl ze série neotvirat 3 díl , o upírske panence s černým kocourem, zábavná jako u předchozích dílů, mně bavila - že si začnu číst 4 díl :)

01.12.2022 5 z 5

Neotvírat! Slizké! Neotvírat! Slizké! Charlotte Habersack

Další díl ze série neotvirat: 2 díl slizke, tentokrát byl příběh hračce (sliz v plechovce) neboli slizik, ještě víc zábavnější než 1 díle s icy ice monstrem, děti si ji užijí když jim příběhy ze série neotevitat budou číst jejich rodiče a jedno jistli večer nebo přez den jim tu knížku přečtou , užije si knížku kdokoliv, je jedno jestli dítě či dospělý, někdy není na škodu číst knížky pro děti - ( že pak čtenáři na chvíli zapomenou realitu,není někdy na škodu) :D

30.11.2022 5 z 5

Neotvírat! Kouše! Neotvírat! Kouše! Charlotte Habersack

Knížka je zábavná, já se u ní nasmála, bavila mně příběh o hračce Yetti icy ice monster - a co vše událo v knížce, už sahám po 2 díle :D

30.11.2022 5 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

temná fantasy , hlavní postavy Redu a vlka jsem si oblíbila , divý les je magicky zvláštní a někdy strašidelný , knížka byla akční , na konci epilog - sakra já chci už 2 díl, co stalo sestrou Nei od Redy , jak bude dál pokračovat - nervy to budou než vyjde další díl :D

29.11.2022 5 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Děj se odehrává v Rumunsku na hradě Bran, kdo je vrah jsem vůbec nehodla, a kdo je vrah v tomto 2 díle si musí přečíst sami čtenáři, kdo vraždí si nechám pro sebe, 2 díl mně bavil víc než 1 díl, je hodně akční, knížka mně bavila :)

24.11.2022 5 z 5

Tokijský ghúl:re 16 Tokijský ghúl:re 16 Sui Išida (p)

Pěkně akční pokračování, téhle poslední svazek že série tokijsky ghul Re 16- byl hodně na nacpanej akci, někdy vtipné hlášky - že u toho čtenář baví, knížka se mi moc líbila, konec dopadl dobře.
Kdyby bylo pokračování další série jdu toho, i ty 2 série tokijskyho ghula stojí za přečtení + 3 svazky příběhu o postavách z tokijskyho ghula - pro fanouška je to jako povinnost : D

16.11.2022 5 z 5

Kočička Hamley a ztracená dýně Kočička Hamley a ztracená dýně Sandra J. Paul

Pěkný příběh o kočičce Hamley a ztracené dýni, má v sobě krásné obrázky, je vtipná, konec je dojemný, už se těším na další dobrodružství kočičky Hamley :)

15.11.2022 5 z 5

Princ Princ Nichole Chase

Poslední díl ze série Lilarie, o královské rodině, princ je popsán se 2 pohledů prince Maxe a lady Meredith, někdy vtipná, příběh je hezký, konec je dojemný. :)

14.11.2022 5 z 5

Princezna Princezna Nichole Chase

Další pokračování série Lilarie, příběh je o princezně Catherine, její příběh byl někdy dojemný, vtipný, a měl pohádkově konec, bavil mně o trochu víc než vévodkyne, jinak za mně super knížka :)

06.11.2022 5 z 5

Spy x Family 6 Spy x Family 6 Tacuja Endó

Pěkně napínavý díl, občas vtipný, nakupování Anyou s její kamarádkou bylo vtipné, celá knížka mně bavila :)

Už se těším na další díl této série

03.11.2022 5 z 5

Sbohem, má růžová zahrado. 3 Sbohem, má růžová zahrado. 3 Dr. Pepperco

Krásně zakončená série sbohem má růžová zahrado, konec byl dojemný, málem ukápla slza jak krásně pohádkově zakončen, úžasná série i když jen trilogie, co mně nevadí, aspoň nejsou nervy kdy mi vyjde další díl, stačí mi že za chvíli mi vyjde ze série Spy family - 6 díl a série tokijsky ghul Re - 16 díl - dlouhé čekání nebude, vyjdou listopadu :)

01.11.2022 5 z 5

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Mně knížka líbila, byla akorát romantická, ne zase moc přeslazena, až moc přes slazené příběhy nemusím a ani nejvyhledávam, takovou knížku jako vévodkyne můžu, a to jsem zvědavá na 2 díl princeznu a 3 díl prince :)

31.10.2022 5 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Pěkně zakončení série slečny Peregrinove, knížka je plná akce, bojů v ďábelskem akru, zlo je konečně poraženo, budou mi chybět celá patra podivných dětí od slečny Peregrinove a Jakoba :)
Jedno vím určitě že k této sérii vrátím jednou :)

25.10.2022 5 z 5

Čarodějova nevěsta 16 Čarodějova nevěsta 16 Kore Yamazaki

Tak pěkně napínavý díl, nejvíc mně štve že skončí zrovna kdy je to nejvíc napínavé, to bude zase dlouhé čekání na pokračování, jinak mně téhle díl bavil - akční, někdy vtipný, jen to čekání bude dlouhé - mám ještě v záloze tokijsky ghul Re sérii - vyjde další nový díl a ještě Spy family taky další nový díl, ještě sbohem má růžová zahrado- závěrečný díl ( trilogie) :)

13.10.2022 5 z 5

Ptačí sněm Ptačí sněm Ransom Riggs

Další akční díl ze série sirotčinec slečny Peregrinove - ptačí sněm, dobrodružství jacoba a podivných dětí začíná přituhovat ohledně svur, mně knížka bavila, jsem zvědavá co přinese poslední díl :)

13.10.2022 5 z 5

Sbohem, má růžová zahrado. 2 Sbohem, má růžová zahrado. 2 Dr. Pepperco

Další pokračování série sbohem, má růžová zahrado, tajemství jdou napovch, příběh je viktoriánské doby - krásně nakreslené kresby, začíná být zajímavé - že sama sebe ptám jak to dopadne mezi Alici a Hanako, holt si počkám až vyjde 3 díl :)

09.10.2022 5 z 5

Sbohem, má růžová zahrado. 1 Sbohem, má růžová zahrado. 1 Dr. Pepperco

Krásný příběh viktoriánské doby, krásná kresba této mangy, přátelství mezi paní domu a služky, řeší se vztahy které se v té době, nebyly podporovány, už se těším na 2 díl :)

09.10.2022 5 z 5