Olous1 Olous1 komentáře u knih

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Má první kniha v tomto roce. No přátelé to teda byla síla. Varování, nezadaní muži tuto tlustou knihu rozhodně nečtěte :-):-):-). Příběh Belly rozhodně není pro vás. Ze čtení knihy opravdu velmi mrazí, vzhledem k tomu, že Bella G. opravdu existovala. Konec byl zajímavý. 95%.

02.01.2024 5 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Tak jsem si řekla, že na závěr roku už si dám pohov od knih. Ale nějak jsem to nevydržela a sáhla po knize zapůjčené z knihovny. Byla jsem tak trochu zvědavá,na základě velkých recenzí jaká bude. Jako ženská moc na politiku nejsem,ale musím říct... tohle byla fakt síla. Jak zde pan autor napsal ..pan Babiš je lotr,tak to fakt sedí. Tuto knihu doporučuji opravdu všem. No udělejte si sami názor. Řekla bych, opravdu moc zajímavé čtení.

28.12.2023 5 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

Poslední kniha tohoto roku a nemohla jsem si vybrat lépe. Kniha svůj účel splnila, opravdu jsem se bála. Mám velkou představivost,do čtení jsem se tak zabrala... hlavně v noci..., že jsem měla i zrychlený tep.:):):) Kniha mi sedla, série strašidelné domy se mi líbí. Některé jsou trochu slabší,ale tento Mezi slabší rozhodně nepatří. Za mě doporučuji 95%.

28.12.2023 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Mohou jen opakovat slova předchozích čtenářů. Přečteno na jeden zátah. Tato série patří mezi mé oblíbené. Medison je má oblíbená postava. Samozřejmě nechybí ani pejsek Brody. Konec mě překvapil, takový závěr jsem nečekala. Za mě doporučuji 100%.

25.12.2023 5 z 5

Bouře Bouře Kristina Ohlsson

Další skvělá série. Trochu jsem se obávala toho počtu stránek,ale kniha mě tak pohltila, že jsem knihu přečetla za dva dny,a to se mi nestává. Inspektorka Maria je mi sympatická. Už jsem si v knihovně objednala druhý díl. Kniha mi sedla, líbila se mi.95%.

16.12.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Tak tady není co dodat. Opět perfektní počteníčko mého oblíbeného autora. Také poslední kniha do čtenářské výzvy. Nemohla jsem si vybrat lépe. Doporučuji.100%.

14.12.2023 5 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

(SPOILER) Wow,tak to bylo perfektní počteníčko. Autorka opět nezklamala a napsala skvělou knihu. Od začátku do konce úžasné. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuji přečíst,zde uvidíte jak dokáže sekta úplně zblbnout lidi a co jsou schopni vše pro tuto komunitu udělat. Autorku tímto řadím do oblíbených. Je to již druhá kniha a zatím mě autorka nezklamala.100%.

13.12.2023 5 z 5

Pravda o cukru Pravda o cukru Jessie Inchauspé

No já nevím, mě zase kniha moc nového nedala. Občas jsem i přeskočila stránku. Ale určitě si své příznivce najde.70%.

11.12.2023 3 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

Vcelku dobrý začátek nové série. Že začátku se to hezky rozjelo,pak trochu to bylo takové hodně natažené,ale závěr byl vskutku originální. Určitě půjdu do druhého dílu. Upozorňuji, že kniha není pro slabší nátury, neboť některé popisky jsou opravdu fuj.80%.

09.12.2023 3 z 5

Skleněné peklo Skleněné peklo Thomas N. Scortia

Tady snad ani není co dodat, skvělá kniha. Film ještě lepší. Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy a samozřejmě zdobí mou velkou knihovnu.100%.

04.12.2023 5 z 5

Obchůdek s knihami Obchůdek s knihami Rebecca Raisin

Tak bohužel nedočteno,odkládám a nehodnotím. Velmi mě zlákala obálka, která je opravdu nádherná. Že začátku se četlo dobře,ale po chvilce se to proměnilo v chaos. Nechytlo mě to,ale pro čtenáře kteří mají rádi tuto literaturu si určitě přijdou na své.

03.12.2023

Jak vytrhnout velrybě stoličku Jak vytrhnout velrybě stoličku Marie Poledňáková

Kniha vybrána do čtenářské výzvy. Není co dodat. Kniha jako předloha k filmu s Tomášem Holým je skvělá. Taková příjemná oddechovka, která se četla sama. V tomto zimním čase ideální volba. Doporučuji.

02.12.2023 5 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Wow,zrovna dočteno. Vstala jsem i dříve,abych se dozvěděla jak to dopadne. Tak po pravdě...pan autor je opravdu mistr vypravěč. Do poslední chvíle jsem nevěděla jaký bude konec. A že mě to překvapilo,to teda fakt. Skvělý příběh a já musím jenom doporučit.100%.

02.12.2023 5 z 5

Mystický léčitel: Detox jako cesta ke zdraví Mystický léčitel: Detox jako cesta ke zdraví Anthony William

Knihu jsem si půjčila v knihovně. Nehodnotím hvězdičkami, neboť jsem ji jen prolistovala,a přečetla jen co mě trochu zajímá. Spoustu rad již bylo napsáno. Kniha je spíše pro ty, kteří chtějí absolvoval očistu těla.

27.11.2023

Až na ten konec dobrý Až na ten konec dobrý Pavel Tomeš

Musím se přidat ke komentáři mé knižní přítelkyně Chytuš. Nehodnotím, vracím zpátky do knihovny. Bohužel čtení této knihy je pro mě zbytečná ztráta času. Rozhodně jsou lepší knihy, které za to stojí přečíst. Ale samozřejmě kniha si určitě najde své čtenáře.

25.11.2023

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Skvělý začátek nové série. Taková lehká detektivka. Trochu mě děsil počet postav,ale za chvilku jsem se s nimi ztotožnila. Inspektor P.Vinston mě byl sympatický i přes své mrzoutství. V knize je hezky popsána i zdejší krajina. Doporučuji 95%.

25.11.2023 5 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Tak trochu jinak napsaná detektivka. Nejdříve mě trochu odradilo malé hodnocení čtenářů,ale vůbec se to nepotvrdilo, že kniha nic moc. Ba naopak,byla jsem mile překvapená. Trochu mi dělali potíže jména,ale za chvilku si zvyknete. Za mě skvělé počteníčko. Jo a ten konec wow,to jsem nečekala. Prostě kniha mi sedla,100%. Jdu na další díl.

23.11.2023 5 z 5

Ztracené dívky z Willowbrooku Ztracené dívky z Willowbrooku Ellen Marie Wiseman

Zasloužených pět hvězdiček. Skvěle propracované téma,na základě skutečných událostí. Hrůza která se odehrávala v ústavu, chvíli mi běhal mráz po zádech. Autorka píše moc dobře,styl psaní mi vyhovuje. Až knihu zpracuji, pustím se do další.100%.

17.11.2023 5 z 5

Hloubka nenávisti Hloubka nenávisti Sharon J. Bolton

Opět perfektní počteníčko, paní autorka nezklamala. Zajímavé téma, nenávist mužů k ženám. Skvělý thriller. Doporučuji.100%.

14.11.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Vše o knize napsali mí knižní přátelé. Autorka píše dobře,tato kniha je o malinko slabší. Já bych knihu klidně dala do povinné četby.85%.

08.11.2023 4 z 5