oblakaknih oblakaknih komentáře u knih

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Nenáročné čtení, moc mě to bavilo.

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Tato kniha se neřadí mezi mé nejoblíbenější.
Nebyla jsem z ní ale zklamaná! Příběh mě bavil, mám ráda cestování časem. Doma mám celou sérii, jen najít čas na přečtení.

Poblázněné Poblázněné Sara Shepard

Tady už to působí, že jsme na konci. Začíná nějaké to "soukromé" vyšetřování a vypadá to nadějně.
Stalo se vám někdy, že jste si jednoho člověka představovali pokaždé jinak?
Mně ano. Nejspíš proto, že se znovu objeví až po několika knihách.

Napálené Napálené Sara Shepard

Tohle je můj nejoblíbenější díl co se obálky týče. Navíc nás přenese na moře, takže je to zase něco jiného a konečně je tu nějaká změna.
U tohoto dílu jsem se dokonce zasmála nahlas! A to je co říct, stává se mi to málo a navíc příběh není vůbec k smíchu.
A úplnou třešinkou jsou rýmované vzkazy od A!
Jak je ale možné, že je tu tolik souvislostí a stále se nic neobjasňuje?
Navíc mě začíná štvát, že hlavní hrdinky neustále někoho obviňují... Ano, samozřejmě, na jejich místě bych dělala to samé. Přece jen se mi zdá, že je to trochu přehnané.
A Emily? Páni, ta holka neustále pláče! ...

Úžasné Úžasné Sara Shepard

Páni, tady se to zase TAK zkomplikuje! Neříkám, že mě to nebavilo, jen mi to přišlo trochu absurdní. Na další díl se ale těším moc.

Kruté Kruté Sara Shepard

Historie se opakuje, problémy se kupí...
Tady asi není co říct. Fajn kniha, rychle přečtené. Opět čtivé, nějaké záhady (samozřejmě).

Zmatené Zmatené Sara Shepard

Upřímně bych nečekala, že po předchozím díle budu nějak zvlášť překvapená. Děj se tady příjemně pohnul. Nic samozřejmě není vyřešeno, objeví se zde další komplikace... Jak by se to bez nich mohlo obejít, když mám ještě několik dílů před sebou. Kdyby kniha nebyla součástí série, byla by to nuda. Takhle ale příjemně doplňuje příběh a navozuje pocit, že nesmíte přestat číst. Hlavně abyste věděli, co bude na konci.

Hledané Hledané Sara Shepard

Při začátku bych nejradši ukončila sérii předchozím dílem, ale teď vím, že zápletka, co se v tomto nachází, je užitečná pro děj.

Bezcitné Bezcitné Sara Shepard

Páni! Tak tento díl je plný komplikací. Vše se ještě víc zamotá, ale na konci padne rozhodnutí. Pochybuji, že to tak zůstane. Vzhledem k tomu, kolik dílů mám ještě před sebou to ani není možné.
Jediné co bych zmínila je, že informace sem tam nesedí. Je to vanilkové mýdlo nebo krém na ruce? Nebo obojí?

Vražedné Vražedné Sara Shepard

Další skvělá kniha! Já prostě nemám slov! V ději jsem už úplně celá, naprosto tím žiju.
To, co se stalo v předešlém díle, tento naprosto vyvrátil a vše se zamotalo ještě víc. Nemůžu se dočkat, až vše rozlousknu a pochopím! O to rychleji samozřejmě čtu.

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Díl s velkým překvapením na konci! Musím říct, že byl příběhově trochu slabší než ten předchozí, ale přesto jsem si knihu užila a přečetla ji za pouhé dva dny.

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Tak tohle je zatím nejsilnější a nejlepší díl. Stane se toho tolik. Půlku knihy jsem přečetla na jeden zátah! Opravdu napínavé, až strhující!

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Tahle série má opravdu něco do sebe. Dokonce jsem jí tak pohlcená, že si říkám, zda mě taky náhodou nesleduje nějaký(á) A!
Jediné co mi trochu vadí je, že na začátku každého dílu se autorka vrací do minulosti a připomíná, co se již stalo. Pokud bych sérii nečetla v celku a prokládala ji jinými knihami, bylo by to fajn. Takhle je pro mě prvních 30 stran docela nuda. Přesto, že jsem četla po druhé to ale bylo napínavé!

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Co bych chtěla vyzdvihnout je to, že tahle série má skvělý design! Nejsem docela fanoušek přebalů, ovšem u těchto knih nemám jinou možnost, než jím alespoň na chvíli být. Miluju, jak se nápis nevinné shoduje s barvou knihy pod přebalem!
Opět jsem nadšená!

Pět mrtvých psů Pět mrtvých psů Michal Sýkora

Upřímně mě překvapilo, jak jsem knihu zhltala! Napínavé, s příběhem a hlavně vše velmi dobře propojené do sebe.

Smrtelné Smrtelné Sara Shepard

Nemám slov. Tohle mě bavilo. Upřímně myslím, že se řadí mezi nejlepší díly.

12.02.2019 4 z 5

Jak Grinch ukradl Vánoce! Jak Grinch ukradl Vánoce! Dr. Seuss (p)

Nádherné ilustrace!

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Čtivé, s průběhem a napínavé. Naprosto to miluju!