Nymfadora.T. Nymfadora.T. komentáře u knih

Můžeme si vykat? Můžeme si vykat? Luisa Binder

Až tak, jako ostatní, jsem nadšená nebyla. Celkem čtivé, zajímavý námět, ale Ellen mi nebyla moc sympatická a ani Ronny mi úplně nesedl... no, víc jak na tři hvězdy to za mě není.

02.11.2021 3 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

No tak přečíst se to dalo, ale na 5 hvězd ani náhodou. Začátek docela ušel,ale konec byl na mě moc přeslazený...Mám ráda romantické příběhy, ale tohle mě nějak nesedlo.

28.06.2021 3 z 5

Umění starých herbářů Umění starých herbářů kolektiv autorů

Moc pěkná kniha pro milovníky nejen botaniky, ale i kresby ...a k tomu velmi zajímavé informace ...dostala čestné místo v mé knihovně.

26.05.2021 5 z 5

Nedostižní Nedostižní Alyson Noël

Nakonec to nebylo úplně špatné, i když jsem to zpočátku odsoudila jako hollywoodský škvár. Docela mě to chytlo a i se to dobře četlo...ale jo, jako oddechovka dobrý.

12.04.2021 3 z 5

Vražda v secesní vile Vražda v secesní vile Petr Bým

Chtěla jsem zkusit další českou detektivku, ale tentokrát jsem se netrefila...nudné, zbytečné obsáhlé popisy nesouvisející s dějem, ani styl psaní se mi nelíbil ( strašně dlouhá souvětí). Tak další už ne...

01.11.2020 1 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Předchozí dvě knihy jsem četla před delším časem, takže jsem měla občas problém se ,,chytit"… nebylo to špatné, ale stačilo, asi je dobře, že je konec hry...

24.05.2020 4 z 5

Kdo zabije Evu S.? Kdo zabije Evu S.? Petr Eidler

Na stará kolena přicházím na chuť českým detektivkám :-) čtivé, a opravdu trošku styl A.CH. Doporučuji k přečtení...

19.05.2020 4 z 5

Mezi dvěma ohni Mezi dvěma ohni Martin Goffa

Docela hezká jednoduchá česká detektivka, změna proti severským ( které mimochodem čtu velice ráda) . Miko je sympaťák, Tony taky, asi zkusím ještě nějakou. ( ta předchozí mě moc nezaujala)

22.01.2020 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Těšila jsem se na další knihu od Hartla, ale takhle mě zklamala. Neměla jsem moc času, takže jsem ji četla s přestávkami a to byl problém, musela jsem se vracet zpět v ději a zjišťovat, kdo je vlastně kdo...no, ty předchozí byly lepší...a mimochodem, stejný dotaz-kde je tam ta Ostrava ? Doufala jsem, že si ji dám do výzvy, když ji tam má 228 uživatelů, ale Ostravu jsem tam hledala marně...

24.12.2019 2 z 5

Tři sestry Tři sestry Táňa Keleová-Vasilková

Po hodně dlouhé době jsem opět sáhla po této autorce. Příběh ze života, čtivý, trochu předvídatelný, ale to u knih bývá. Určitě se chystám na další.

15.05.2024 4 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Tak tohle se povedlo, moc pěkný příběh, přiměřeně romantický, závěr tak, jak má u těchto knih být. A to knihkupectví úplně vidím- za mě paráda.

24.04.2024 4 z 5

Ex na koštěti Ex na koštěti Erin Sterling (p)

Zpočátku pomalý rozjezd, ale pak jsem se začetla a nakonec to nebylo vůbec špatné...a ten konec, no, paráda:-)

13.12.2023 3 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Moc pěkné, souhlasím se vším, co spolučtenáři napsali a těším se na pokračování.

09.10.2023 4 z 5

Vyměřený čas Vyměřený čas Karel Cubeca (p)

No, tak to jsem nečekala, vůbec se mi do knihy nechtělo, ale docela mě mile překvapila.
Nemohla jsem se od ní utrhnout, a těm, co mají rádi tenhle žánr, vřele doporučuji.

03.09.2023 4 z 5

Knihkupectví u pláže Knihkupectví u pláže Brenda Novak

Sice to bylo čtivé, ale za mě strašně překombinované. Zbytečně moc dramat na jednu rodinu :-) ... ale úplně autorku nezatracuji, mám od ní ještě jednu knihu, uvidíme.

28.05.2023 3 z 5

Zamilované povídky Zamilované povídky * antologie

No, opět , některé čtivé, jiné horší a dvě se mi vyloženě nelíbily...končím s povídkami ...(ale vím, že až vyjdou další, zase si je koupím)

20.02.2023 3 z 5

Padesátka v nouzovém stavu Padesátka v nouzovém stavu Hana Hřebejková

Tak za mě tedy opravdu ne. Styl psaní mi přišel jako slohová práce z osmé třídy, docela ztráta času a že bych se bavila, tak to už vůbec ne.

14.01.2023 odpad!

Žít jako single Žít jako single * antologie

Opět, některé lepší, některé horší, tentokrát se mi i dvě povídky vyloženě nelíbily...

02.10.2022 3 z 5

Fresh kuchyně Fresh kuchyně Zdeněk Pohlreich

Pan Pohlreich je můj oblíbený kuchař, k tomu krásné fotky a zajímavé recepty...po dlouhé době dávám 5 hvězdiček

16.11.2021 5 z 5

Nevinný záskok Nevinný záskok Lizzy Dent

Fajn oddechovka, Birdie správně potrhlá, nebylo to vyloženě přeslazené, za mě dobré lehké letní čtení.

29.08.2021 4 z 5