Kdo zabije Evu S.?

Eva Stieglitzová dostane jednoho dne anonym, že jsou její dny sečteny. Na svůj věk je však stále aktivní sportovkyně, která má pro strach uděláno. Když jí dcera s vnučkou nabídnou, že jí zajistí ochranu – soukromého detektiva, odmítne je. Jenže výhrůžky neustávají, navíc se blíží oslava jejích narozenin. Na té se vypije hodně alkoholu a paní Stieglitzová obviní všechny přítomné z pokrytectví a z toho, že jí usilují o život. Ráno je nalezena ve svém pokoji mrtvá. Kdo měl opravdu zájem zbavit se této ženy? A jakou roli v tom hraje její válečná minulost ukrývaného židovského dítěte, restituovaný dům či neznámý otec její dcery?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424586/big_kdo-zabije-evu-s-hL8-424586.jpg 415

Kniha Kdo zabije Evu S.?

lucie3944
18.09.2021

Bylo to dobré. Ne skvělé, ale dobré určitě. Musím říct, že mně zaujal popis postav a motivů, kdy každý měl důvod Evu S. zabít. A jak to nakonec dopadlo bylo překvapení, i když vraha jsem si tipla dřív než bylo napsané rozuzlení. Těším se na další knihu.

yonda
29.06.2021

Příjemná česká detektivka. Konec byl trochu překotný, ale jinak v pohodě.

Aghatte
12.06.2021

Pěkně se to četlo, nenašla jsem nic, co vytknout.
Sympatický hrdina, sympatické prostředí židovské komunity, sympaticky píšící autor, určitě vyhledám další díly.
Začínám měnit názor na novodobou českou tvorbu :-)

bazyk21
14.08.2020

skvělé, napínavé až do konce, oblíbený autor

martineden
13.07.2020

Mě prostě ty knihy z pražského (ne)ortodoxního židovského prostředí baví. Vynikající české detektivky, tato nebyla výjimkou.

Iki1
06.07.2020

Jedna z těch zdařilejších českých detektivek. Jen ta střední část mi přišla hodně rozvleklá. Na druhou stranu autor skvěle zvládl zpracovat židovské téma.

Nymfadora.T.
19.05.2020

Na stará kolena přicházím na chuť českým detektivkám :-) čtivé, a opravdu trošku styl A.CH. Doporučuji k přečtení...

alenkacermi
01.05.2020

Mně se kniha také líbila. Soukromé očko byl sympaťák. Jen já zjišťuji, že i když je málo podezřelých, tak já mám málokdy správnou trefu na vraha.