Nedostižní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Každý to chce někam dotáhnout. Layla Harrisonová hodlá skoncovat s vysedáváním na pláži a raději hlásat trefné postřehy zpoza reportérského pultu. Aster Amirpourová má chuť seřvat každého dalšího vedoucího castingu, od kterého uslyší: „Chceme to pojmout etnicky, ale jinak etnicky, než jak jste etnická vy.” Tommy Phillips sní o tom, že si koupí dvanáctistrunnou kytaru a díky virtuóznímu hraní si prorazí cestu zpátky do života svého slavného otce, který ho kdysi opustil. Avšak Madison Brooksová už dávno uchopila svůj osud pevně do rukou a udělala si z něj poskoka. Je nejzářivější hollywoodskou hvězdičkou a všechno, co udělala pro svou slávu, je pouhou skvrnou na chodníku, zemí pod jehlovými podpatky jejích lodiček značky Louboutin. Tedy aspoň do chvíle, než se Layla, Aster a Tommy nechají zlákat k účasti v soutěži, díky níž dostanou VIP pozvánku do okouzlujícího, avšak drsného světa losangeleských nočních klubů. Hraje se o hodně a Madison Brooksová je hlavní kořistí. Ve chvíli, kdy se naděje soutěžících začnou rozhořívat jako hvězdy pod příkrovem kalifornského smogu, Madison Brooksová zmizí… A představu světlých zítřků rázem zahalí mlha lží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292028/nedostizni-w1i-292028.jpg 3.525
Žánr
Literatura světová, Dobrodružné, Romány
Vydáno, Harlequin, HarperCollins Polska
Orig. název

Unrivaled, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Nedostižní

Přidat komentář
Nymfadora.T.
12. dubna

Nakonec to nebylo úplně špatné, i když jsem to zpočátku odsoudila jako hollywoodský škvár. Docela mě to chytlo a i se to dobře četlo...ale jo, jako oddechovka dobrý.

Pumpkin
18. února

Knížku jsem koupila ve výprodeji za 22 kaček, takže bůhví jaká očekávání jsem od ní neměla. Hollywood, noční kluby, mladí a neklidní a nakonec kriminálka L. A.. Ale musím uznat, že mně to fakt bavilo, taková fajn oddechovka na pár večerů i s trochou napětí. Vlastně jsem dost zvědavá, takže si určitě přečtu i další díl.


Květinka008
27. ledna

Kniha splnila svůj účel nad očekávání. Zaujala, vtáhla do děje a nechtěla pustit, zkrátka pulzovala! A to i navzdory omezenému prostředí, v němž se děj odehrával, i mně jindy nesympatickým hlavním postavám - zpovykaným americkým "spratkům". Pár stran před koncem mi vrtalo, jak tohle autorka rozuzlí... A za pár chvil jsem už sháněla další díly :-) Protože nemám na to, abych četla originál v AJ (dají se za dobrou cenu sehnat i tady), musím jen doufat, že brzy vyjdou česky... A jsem zatraceně zvědavá!!! Takže ač pro mnohé žánrem i obsahem brak, já hodnotím velmi vysoce, protože autorka řemeslně prostě UMÍ!

Gweny
23.10.2020

Vcelku tematicky originální románek z prostředí Hollywoodských klubů. Čtení jsem si užila, i když mi většina postav lezla na nervy - nejvíc asi Aster, už jen tím svým vznešeným jménem a povýšenými myšlenkovými pochody.
Je ale moc dobře vidět, že autorka od začátku počítala s tím, že touhle knihou se příběh neuzavře. Naopak. Jakési rozzuzlení nám nabídla, ale bez patřičného vysvětlení. Takže jsem teď zvědavá, jestli se dostanu k pokračování. Není to sice kniha století, ale jako oddychová literatura funguje na výbornou. Jen mě sem tam rušily chyby v textu, ale to je věc překladu a tisku a nikoli chyba autorky.
Taky úplně přesně nechápu stylizaci obálky k příběhu, ale musím uznat, že mě jednoduchost provedení zaujala.
Suma sumárum, na plný počet hvězdiček to není, ale já si čtení užila.

pavlusa025
17.08.2020

Napínavé, snad brzy budou i další díky!

aliisalounu
19.03.2020

Asi tak do poloviny jsem se musela nutit knihu číst dál. Pak ale přišel zlom a mě začalo zajímat, jak příběh skončí. A upřímně vlastně nevím jak to celé dopadlo, za mě má kniha takový nedořešený konec...

CarolC
09.10.2019

Vlastně takové pohodové čtení, i tak ale bylo plné akce a neslo trošku detektivní záběr. To mi ale vůbec nevadilo a příběh rovnou několika postav, co pocházejí ze stejného místa mě moc bavil. První seznámení s touto autorkou tedy hodnotím, jako moc příjemné. 4 hvězdičky proto, protože to sice bylo skvělé, ale nejsem si jistá, že se do toho pustím ještě někdy znovu - na to ten příběh zase tak rozvinutý nebyl.

Samira
19.08.2016

Povedený kousek z hodně prohnilého prostředí, kde nikdo a nic není takové, jak se jeví na první pohled. Hrdinové nejsou žádní velcí sympaťáci, přesto nebo právě proto mě pohled skrz jejich oči tolik strhnul. Detektivní zápletka navíc nutila číst a číst a pak přišel šok. Dle prezentace na našem knižním trhu jsem knihu pokládala za samostatný knižní román, přitom je to pouze první díl budoucí knižní trilogie. Pokud u nás celá vyjde, v pořádku. Samostatně však ne, protože nic není dořešené a kniha končí v infarktové situaci.
Doufám, že se v budoucnu rozuzlení dočkám, opravdu by mě zajímalo.

1