Nedostižní

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Každý to chce někam dotáhnout. Layla Harrisonová hodlá skoncovat s vysedáváním na pláži a raději hlásat trefné postřehy zpoza reportérského pultu. Aster Amirpourová má chuť seřvat každého dalšího vedoucího castingu, od kterého uslyší: „Chceme to pojmout etnicky, ale jinak etnicky, než jak jste etnická vy.” Tommy Phillips sní o tom, že si koupí dvanáctistrunnou kytaru a díky virtuóznímu hraní si prorazí cestu zpátky do života svého slavného otce, který ho kdysi opustil. Avšak Madison Brooksová už dávno uchopila svůj osud pevně do rukou a udělala si z něj poskoka. Je nejzářivější hollywoodskou hvězdičkou a všechno, co udělala pro svou slávu, je pouhou skvrnou na chodníku, zemí pod jehlovými podpatky jejích lodiček značky Louboutin. Tedy aspoň do chvíle, než se Layla, Aster a Tommy nechají zlákat k účasti v soutěži, díky níž dostanou VIP pozvánku do okouzlujícího, avšak drsného světa losangeleských nočních klubů. Hraje se o hodně a Madison Brooksová je hlavní kořistí. Ve chvíli, kdy se naděje soutěžících začnou rozhořívat jako hvězdy pod příkrovem kalifornského smogu, Madison Brooksová zmizí… A představu světlých zítřků rázem zahalí mlha lží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292028/nedostizni-w1i-292028.jpg 3.415
Žánr
Literatura světová, Dobrodružné, Romány
Vydáno, Harlequin
Orig. název

Unrivaled, 2016

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Nedostižní

Přidat komentář
aliisalounu
19. března

Asi tak do poloviny jsem se musela nutit knihu číst dál. Pak ale přišel zlom a mě začalo zajímat, jak příběh skončí. A upřímně vlastně nevím jak to celé dopadlo, za mě má kniha takový nedořešený konec...

CarolC
09.10.2019

Vlastně takové pohodové čtení, i tak ale bylo plné akce a neslo trošku detektivní záběr. To mi ale vůbec nevadilo a příběh rovnou několika postav, co pocházejí ze stejného místa mě moc bavil. První seznámení s touto autorkou tedy hodnotím, jako moc příjemné. 4 hvězdičky proto, protože to sice bylo skvělé, ale nejsem si jistá, že se do toho pustím ještě někdy znovu - na to ten příběh zase tak rozvinutý nebyl.


Samira
19.08.2016

Povedený kousek z hodně prohnilého prostředí, kde nikdo a nic není takové, jak se jeví na první pohled. Hrdinové nejsou žádní velcí sympaťáci, přesto nebo právě proto mě pohled skrz jejich oči tolik strhnul. Detektivní zápletka navíc nutila číst a číst a pak přišel šok. Dle prezentace na našem knižním trhu jsem knihu pokládala za samostatný knižní román, přitom je to pouze první díl budoucí knižní trilogie. Pokud u nás celá vyjde, v pořádku. Samostatně však ne, protože nic není dořešené a kniha končí v infarktové situaci.
Doufám, že se v budoucnu rozuzlení dočkám, opravdu by mě zajímalo.

Jaruš7
11.06.2016

No, dočetla jsem ji.Je to první díl z chystané trilogie, a jaksi stačilo. Tolik typicky amerického, medovocirkusového koktejlu je pro fandy LA kultury. Sáhla jsem po ní jako autorce bestsellerů New York Times, ale trefně to vystihl citát od Shakespeara hned na nulté stránce před první kapitolou , že " Není všechno zlato , co se třpytí ".
Problémy sotva zletilých protagonistů z různých vrstev hollywoodské společnosti, ve hře o prestiž a jméno v bulváru vedle idolů a stars, spolu s krimizápletkou jsou rádoby čtivá témata, no snad v dalším dílu jim dá autorka alespoň trochu obyčejné zemité živočišnosti , a pak by to mohlo mít hlubší obsah, .....takže SNAD.

Doporučujeme

Údolí tyrannosaura
Údolí tyrannosaura
Benátská zrada
Benátská zrada
Pět neděl v balónu
Pět neděl v balónu
Dvacet tisíc mil pod mořem I, II
Dvacet tisíc mil pod mořem I, II

Autor a jeho další knihy

Alyson Noël
americká, 1965

všech 13 knih autora

Kniha Nedostižní je v

Přečtených18x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených1x
Knihotéce16x
Chystám se číst23x
Chci si koupit3x