Nedostižní

od:


KoupitKoupit eknihu

Každý to chce někam dotáhnout. Layla Harrisonová hodlá skoncovat s vysedáváním na pláži a raději hlásat trefné postřehy zpoza reportérského pultu. Aster Amirpourová má chuť seřvat každého dalšího vedoucího castingu, od kterého uslyší: „Chceme to pojmout etnicky, ale jinak etnicky, než jak jste etnická vy.” Tommy Phillips sní o tom, že si koupí dvanáctistrunnou kytaru a díky virtuóznímu hraní si prorazí cestu zpátky do života svého slavného otce, který ho kdysi opustil. Avšak Madison Brooksová už dávno uchopila svůj osud pevně do rukou a udělala si z něj poskoka. Je nejzářivější hollywoodskou hvězdičkou a všechno, co udělala pro svou slávu, je pouhou skvrnou na chodníku, zemí pod jehlovými podpatky jejích lodiček značky Louboutin. Tedy aspoň do chvíle, než se Layla, Aster a Tommy nechají zlákat k účasti v soutěži, díky níž dostanou VIP pozvánku do okouzlujícího, avšak drsného světa losangeleských nočních klubů. Hraje se o hodně a Madison Brooksová je hlavní kořistí. Ve chvíli, kdy se naděje soutěžících začnou rozhořívat jako hvězdy pod příkrovem kalifornského smogu, Madison Brooksová zmizí… A představu světlých zítřků rázem zahalí mlha lží....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/292028/nedostizni-w1i-292028.jpg 3.311
Orig. název:

Unrivaled (2016)

Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Harlequin
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Samira
19.08.2016

Povedený kousek z hodně prohnilého prostředí, kde nikdo a nic není takové, jak se jeví na první pohled. Hrdinové nejsou žádní velcí sympaťáci, přesto nebo právě proto mě pohled skrz jejich oči tolik strhnul. Detektivní zápletka navíc nutila číst a číst a pak přišel šok. Dle prezentace na našem knižním trhu jsem knihu pokládala za samostatný knižní román, přitom je to pouze první díl budoucí knižní trilogie. Pokud u nás celá vyjde, v pořádku. Samostatně však ne, protože nic není dořešené a kniha končí v infarktové situaci.
Doufám, že se v budoucnu rozuzlení dočkám, opravdu by mě zajímalo.

Jaruš7
11.06.2016

No, dočetla jsem ji.Je to první díl z chystané trilogie, a jaksi stačilo. Tolik typicky amerického, medovocirkusového koktejlu je pro fandy LA kultury. Sáhla jsem po ní jako autorce bestsellerů New York Times, ale trefně to vystihl citát od Shakespeara hned na nulté stránce před první kapitolou , že " Není všechno zlato , co se třpytí ".
Problémy sotva zletilých protagonistů z různých vrstev hollywoodské společnosti, ve hře o prestiž a jméno v bulváru vedle idolů a stars, spolu s krimizápletkou jsou rádoby čtivá témata, no snad v dalším dílu jim dá autorka alespoň trochu obyčejné zemité živočišnosti , a pak by to mohlo mít hlubší obsah, .....takže SNAD.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Alyson Noël

Alyson Noël
americká, 1965

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených13x
v Čtenářské výzvě3x
v Doporučených1x
v Knihotéce4x
v Chystám se číst22x
v Chci si koupit2x