Modrý měsíc

Modrý měsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61524/bmid_modry-mesic-hAj-61524.jpg 3 202 15

Nesmrtelní / Nesmrteľní série

Pokračování knihy Napořád. Na začátku druhého dílu bestsellerové knižní řady Nesmrtelní, jejíž překladová práva se prodala do 34 zemí, se zdá, že lásce mezi Ever a Damenem už nestojí nic v cestě. Hrdinka proniká to tajů své nové identity a do temného, svůdného světa nesmrtelných. Jenže pak Damen onemocní, začne chřadnout a ztrácet své neobyčejné schopnosti. Zoufalá Ever se na jeho záchranu vydá do Země léta a tam objeví způsob, jak vrátit čas. A najednou má na výběr ze dvou možností: Může zachránit umírajícího Damena, nebo otočit běh času, zabránit nehodě, která jí vzala celou rodinu, a žít jako dřív. Jenže cena je příliš vysoká…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Argo

Blue Moon , 2009

DomenicaRisa
02.01.2018 odpad!

Doutila jsem se přečíst, abych mohla posoudit, zda došlo k zlepšení... Zbytečný čas - zbytek série nedočtu a ani si nepřipadám, že bych se o něco ochuzovala.

Siwan
19.05.2017 1 z 5

Asi hodinu jsem přemýšlela co o té knize napsat dobrého. Je určitě čtivější než první díl, postavy jsou taky trochu sympatičtější, konec příjemné překvapení. A to je všechno konec zvonec, další díly číst nebudu ani pod hrozbou smrti.
Mám ráda tyhle série ... ano probíhají podle podobných modelů atd, ale pokud je to dobře udělané, tak to funguje. Tohle je okopírovaný a navíc ještě špatně napsaný mix Pádu (a celé série) a všeho co už tu bylo.

KatnissLavender
01.12.2014 2 z 5

Já mám na knihu trochu rozličný názor. Stejně jako díl první mě moc nenadchla, ale líbila se mi víc než první díl. Začátek ne...myslela jsem, že ji odložím, ale nedokážu nedočíst ani sebehorší knihu... Konec se mi celkem líbil, dokonce nebyl ani moc předvídatelný. Autorka by asi udělala nejlépe, kdyby nenapsala ani jeden díl, ale dvě hvězdy za slušný konec jí přece jen dám...

Kyta
04.09.2014 2 z 5

Druhý díl mi přišel podobný tomu předchozímu s tím rozdílem, že tentokrát tam přibyla trocha akce. Po prvním dílu, který se mi nezdál zrovna nejlépe napsaný, jsem čekala něco víc promyšleného a originálnějšího... Bohužel, ani tentokrát to nebyla žádná sláva. Hlavní hrdinka Ever mi svým uvažováním a myšlenkovými pochody připadala stále divná a nesympatická.

Kniha se mi četla dobře, ale při většině chvílích mě nudila a já jsem si musela dát pauzu nebo jsem si přála konečně otočit poslední stránku. Některé pasáže byly naprosto zbytečné, nepromyšlené a několik informací se tam hodně opakovalo. Kniha měla ale docela zajímavé zápletky; Země léta pro mě bylo něco nového a výjimečného, za což dávám velké plus a je to asi to jediné, co se mi na knize líbilo.

Do dalšího dílu se už ale rozhodně NEPOUŠTÍM!

Pedruska01
19.08.2014 4 z 5

Kniha není špatná, dobře se čte. Zápletka také není vůbec hrozná. Jen mě osobně trochu vadily, návštěvy v Zemi léta, ale asi to k příběhu prostě patří. Taky by bez Země Ever nerozlouskla problém. Vím, že Roman hrál záporáka a škodiče, ale byl moc fajn! :D Bylo příjemné si přečíst pokračování, kde to od začátku do konce nejiskří láskou mezi Ever a Damenem, žádné vození za ručičku, olizování a tak. .:D Jako oddychovka to není zlá volba. :)

Laf
19.04.2014 4 z 5

Kniha plná zvratů a nepředvídatelných konců. Autorka píše velmi dobře a čte se to úplně samo.

Bunburistka
16.02.2014 2 z 5

Chtěla jsem dát po prvním díle šanci i tomu druhému, ale prostě mi to nějak nesedlo.

angelbooks
31.01.2014 5 z 5

Děj mě opravdu pohltil... zvládla jsem to přečíst za jeden den, protože jsem si furt říkala jak to dopadne s Damenem...
Ever mě vykolejila na konci ikdyž jsem si říkala mohla tušit že na ni Roman zase něco kuje...
Jinka byl příběh moc pěkný akorát si říkám že některé části byly moc pomalé, jako že se to furt rozvíjelo, ale to je nejspíš jen můj názor a také je to tím jak jsem nedočkavá :D.
Nechám 5 hvězd, ale tentokrát ji do doporučených nedám :).

deedulka
18.05.2013 4 z 5

Celkem průměrná kniha. Nic ohromujícího, ale opět pohodové čtení o vzdalování se Ever a Damena. Postup k lepšímu oproti prvnímu dílu vidím hlavně v lepší obálce knihy. :)

RosMeggie
12.05.2013 4 z 5

Knížka se mi celkem líbila, jen mě Ever naštvala tím, že nemohla počkat těch pár hodin na lék od dvojčat...

Silencia
25.04.2013 4 z 5

Líbí se mi, že to dopadá úplně jinak než normální knihy. Prostě jinde vždycky ta hrdinky volba je ta nejlepší a nejúžasnější, všechno co řekne je svatý apod. Ale tady ne, jsou vidět chyby a pocity obyčejných "smrtelníků". :D

hanaheu
10.03.2013 4 z 5

Přečtená celkem rychle. Kniha mi nic nevzala,ale také nedala. Znovu ji číst potřebu nemám.

Adulina12
12.04.2012 1 z 5

já si nemůžu pomoc, ale pro mě to bylo utrpení.. četla sem to asi měsíc, což je na mě dost dlouhá doba a nemohla sem se k tomu dokopat.. bylo to zdlouhavý na to jakej tam je děj a z Ever sem se už málem zbláznila jak mě s.ala, prostě a jednoduše, nevím jestli se ještě někdo dokopu k dalšímu dílu..

gfdsa123
18.01.2012 4 z 5

Druhý díl byl zajímavější než první. Velmi se mi líbilo vykreslení Země léta a popsání dilema, kterému byla vystavena.

KateCullen
06.06.2011 5 z 5

Úžasná kniha - musím říct, že se mi líbila víc než první díl. A jak to tak vypadá, zřejmě bude i další - už se těším! :)

nesmrtelnost

Alyson Noël