NoelHudson NoelHudson komentáře u knih

Meč a růže Meč a růže Laurie Grant

Příjemná historická romance. Akorát Anna Boleynova byla popravena až 2 dny po svých údajných milencich, i když je pravda, že v románech pro ženy se ta historická fakta zas až tak neřeší jen já jsem hrozný hnidopich.

26.09.2017 4 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

O totožnosti vraha jsem měla jasno už od druhé vraždy. I když detektivky nejsou šálek mého čaje, tahle série mě baví.

23.09.2017 4 z 5

Eliška Přemyslovna - matka Otce vlasti Eliška Přemyslovna - matka Otce vlasti Jaroslava Černá

Akorát, že Karel IV se stal IV ne po biřmování ale až po korunovaci na císaře.

19.09.2017 4 z 5

Život ve staletích - 13. století Život ve staletích - 13. století Vlastimil Vondruška

Líbilo se mi více než 1. díl.

17.09.2017 5 z 5

Život ve staletích - 12. století Život ve staletích - 12. století Vlastimil Vondruška

Nebylo to pouze o 12. stol ale i o staletích předtím, takže občas zmatečné, ale přesto kvalitní.

29.08.2017 4 z 5

Sex a erotika v dobách Karla IV. Sex a erotika v dobách Karla IV. Luboš Y. Koláček

Žádná seriózní historie, obyčejný středověký bulvár. Ale když těm svým spikleneckým teoriím a alternativním verzím věří, brát mu to nebudeme.

09.08.2017 2 z 5

Všechny jeho touhy Všechny jeho touhy C.C. Gibbs (p)

Nereálné. Neuvěřitelně podivné iracionální rozhovory a chování Kate a Dominika. Kate mi vůbec nepřišla jako chytrá a vzdělaná ale jako sexem posedlá panenka, která vyvrcholí každou maličkostí až to není normální a neustále ji.I přesto mě kniha bavila více než 50 odstínů.

26.06.2017 3 z 5

Eleonora Akvitánská. Vláda lvů Eleonora Akvitánská. Vláda lvů Mireille Calmel

Druhá půlka knihy byla daleko poutavějši než ta první. Konec dost krutý. Docela se těším na další díl.

25.06.2017 4 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

První díl mě bavil víc. V knize bylo tolik děje až jsem se v něm občas ztrácela. Trochu nerealně zní jak se do Marty skoro každý muž zamiluje. A musím přiznat, že mi bude v dalších dílech chybět Randolfovo řádění. Ach jo, byl to pravý zákeřný protihráč.

21.06.2017 4 z 5

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Alena Jakoubková

Hold kdyby v mládí Agáta nebyla blbá a nenechala si lásku a štěstí protéct mezi prsty, nemusela 15 let prožít s tím notoricky nevěrným idiotem. Na knize mi akorát vadily sálodlouhé popisy všeho: jídla, oblečení, míst, i kosmetických procedur. Bylo to dosti únavné.

18.06.2017 3 z 5

Nové povídky o mužích Nové povídky o mužích Michal Viewegh

Povídky o mužích se mi líbíly o chlup víc než ty o ženách.

09.06.2017 5 z 5

Nestydaté pohádky Nestydaté pohádky Jitka Moody

Čekala jsem od knihy něco jiného. Příběhy jsou spíše sprosté než smyslné. Přiznám, že jsem se občas i zasmála ale konce jsou většinou ne moc šťastné až je vám hrdinů líto

25.05.2017 2 z 5

S hlavou v oblacích S hlavou v oblacích Diana Palmer

Russell s Tish se chovají pěkně nelogicky ale od romantického příběhu se žádná chytrost beztak nečeká

17.05.2017 3 z 5

Nelsonova pověst svůdce Nelsonova pověst svůdce Diana Palmer

Pěkná jednohubka na líné nedělní odpoledne, když máte náladu na kovbojskou romanci. Rozhodně si přečtu i další knihy autorky.

14.05.2017 3 z 5

50 největších lží a legend světové historie 50 největších lží a legend světové historie Bernd Ingmar Gutberlet

Knize by prospělo rozdělení na více dílů a větší rozpitvání každého tématu. Takhle to opravdu bylo povrchní a člověk si teď musí hledat informace o problému, který jej zaujal jinde. Zpichnute horkou jehlou.

12.05.2017 2 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Přesně kniha podle mého gusta. Historické, romantické, dobrodružné, plné intrik, zrad a chytrých plánů údajných rytířů. Těším se na další díly

05.05.2017 5 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Pravděpodobně nejlepší autorova kniha.

02.05.2016 4 z 5

Paměti Giacoma Casanovy Paměti Giacoma Casanovy Giacomo Girolamo Casanova

Nižší hodnocení jen kvůli zkrácení a upravě. Až si přečtu tu původní verzi budu hodnotit rozhodně víš.

19.04.2016 3 z 5

Strhující! Chvílemi pláčete, chvílemi se smějete a někdy ani nemžete popadnout dech! Jako by autor Starověký Egypt a ostatní popisované země opravdu zažil... Plno zajímavých informací o tehdejší době a nadčasové myšlenky, které jsou poplatné nejen ve Starověku ale také v dnešní době a budou vždy a u kterých jsem musela kývat hlavou na souhlas.

06.04.2016 5 z 5

Povídky o lásce Povídky o lásce Michal Viewegh

Odpad - Špaček, Dočasná ztráta orientace, Něco na těch Vánocích musí být.
* - Definice lásky, Třikrát a dost, Sedmdesát čajových růží
** - Smilstvo