Nové povídky o mužích

Především o vztazích mužů a žen jsou povídky dalšího souboru edice Česká povídka. O těžkém údělu muže, jehož žena prožije každé dvě minuty spontánní orgasmus, píše Michal Viewegh. Lásku k prostitutce nezvládá starší muž v povídce Petra Šabacha. Šokující třetí přání splní vánoční kapr v příběhu Milana Lasici. O složitém soužití muže a ženy píše Emil Hakl. Se svými podvodnickými manýry narazí hrdina povídky Marka Epsteina. Láska a internet - to je téma text Marka Šindelky. O tom, že sauna je pro muže ráj, píše Jaroslav Rudiš. Svérázného postaršího hrdinu představuje Josef Moník. O kamarádství a lásce na železnici je příběh Borise Dočekala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289267/nove-povidky-o-muzich-shA-289267.jpg 3.127
Povídky, Literatura česká
Vydáno, Listen

Kniha Nové povídky o mužích

pagac17
10.12.2019

Zajímavé komentáře, vždy se v této publikaci najde ta snad nejvtipnější, ale nechci ji uvádět, abych se nedotknul těch ostatních

NoelHudson
09.06.2017

Povídky o mužích se mi líbíly o chlup víc než ty o ženách.

RenoPi
10.01.2017

Spokojenost

Jana_Hlus
12.08.2016

Mírně nad průměr vyplouvají povídky díky Haklovi, Rudišovi a Šabachovi. Jinak by se čtenář v nudě utopil a za ty peníze, co za knížku dal, si moc neužil.

Perlička na dně
Perlička na dně