Nestydaté pohádky

Nestydaté pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34511/bmid_nestydate-pohadky-ODA-34511.png 2 70 28

Nestydaté pohádky série

Nejspíš už jste přišli na to, že děti nenosí čáp. Existuje mnohem lepší způsob. A není důvod domnívat se, že je tomu v pohádkovém světě jinak. Vážně si myslíte, že všechny ty kouzelné, krásné a moudré bytosti uměly čarovat, uměly třeba i létat, a přesto neobjevily věc tak úžasnou, jako je sex? Je načase si povědět pravdu.... celý text

Literatura česká

Vydáno: , XYZ (ČR)

Pytlík
09.03.2024 5 z 5

Nápadité, obratně psané, často vzrušující. Jen bych to asi nenazýval pohádky, na to to dost často nekončilo hepijendem. Skvost v porovnání s druhým dílem psaným jinou autorkou.

saez
04.03.2024 1 z 5

Ani vlastně nevím, kde jsem tu e-knihu vzala. Přečetla jsem ji v mobilu během sporadických cest vlakem a souhlasím s ostatními čtenáři. Podruhé už to asi číst nebudu, ale místy mě to pobavilo, zpříjemnilo cestu a víc jsem vlastně nečekala.

kristy.d
05.07.2023 3 z 5

Kniha není rozhodně jedna z těch ke které bych se znovu vrátila. Ale i přešlo mě občas pobavila, lehce vzrušila nebo pohltila. Ačkoliv většina pohádek byla dost o ničem.
(Pro mě to bylo hodně jednoduché odreagování od naučných knih co se rychle četlo).

Šárka88
05.11.2020 2 z 5

Větší nesmysl na odreagovaní jsem snad nečetla :D

Johny_H.
06.10.2020 3 z 5

Tak tato kniha u mě neměla takový úspěch, jak jsem čekal. Prvních pár pohádek byly perfektní zpracování císařovo nové šaty či šípková Růženka mě dostaly. Také tam bylo pár slabších nic méně pořád dobrých, ale po pohádce která měla být předělávkou sůl nad zlato zdávám. Mé poměrně vysoké hodnocení přikládám pouze za dvě první pohádky a jen díky nim bych tuto knihu doporučil. Ovšem dostat se mi to do rukou ve 13 letech byl bych nadšený.

Martiiiik
09.04.2020 1 z 5

Poslední knížka letošní čtenářské výzvy, ale moc šťastný výběr to nebyl :-( souhlasím s některými komentáři, prvních pár "pohádek" bylo zábavných, ale zbytek byl tragédie.. občas nesmysly, chaotické vyprávění čehosi, co bych snad ani nedokázala popsat.. tedy moc nedoporučuji a vlastně ani moc nerozumím tomu, kde se tato kniha vzala v mé knihovně, ale místa je málo, takže jsou její dny sečteny.. :-(

pipa36
15.03.2020 odpad!

V knihobudce na nádraží ležela otevřená tato kniha, takže jsem nahlédla - nikoli se zájmem, ale nevěřícně. Ještě nikdy jsem žádnou knihu neohodnotila jako "odpad", ale u této "knihy" udělám výjimku. Ani nestydaté, ani pohádky. Brak nejhrubšího zrna.

Jirinamac
27.02.2020 1 z 5

Nález v knihobudce. Letmé přelouskání a zase vrátit zpět. Slabší humor.

Gweny
27.06.2019 1 z 5

Čekala jsem od knížky něco trochu jiného. Prvních pár povídek bylo fajn, ale pak už jsem se začinala nudit, takže jsem ji nakonec ani nedočetla. Škoda. Falešné domněnky předem zvítězily.

adela2230
08.12.2018 2 z 5

Začátek je poměrně dobrý, ovšem zbytek už za tolik nestojí. Knihu jsem dočetla, ale nijak zvlášť mě neupoutala až skoro zklamala.

Orlok
17.10.2018 2 z 5

Ze začátku docela dobré, ale poslední třetina nestála za nic.

trudoš
29.09.2018 2 z 5

Zaujal mě ústřední nápad, naneštěstí zklamalo řemeslo. První trojice historek je ještě fajn, jenže ty vlastně nepřímo určují styl vyprávění pro všechny následující. Pak už se Jitka Přikrylová jen dokola opakuje, ovšem ani ne tak v zápletkách, jako v rádoby vtipném odlehčení. Pročež jsou příběhy čím dál pitomější a pitomější. Moc tomu nepomohou ani občasné pokusy o pointu, protože bývají natolik přímočaré, až mi dělalo problém je pobrat. S přibývajícím počtem stran pak kvalita pohádek upadá úplně, omílají se košilaté vtipy a humorná nadsázka jde do extrémů hraničící s filmovými Kameňáky. Jakoby si autorka nebyla jistá, jestli psát odlehčenou, nebo přisprostlou erotiku, a výsledkem je sled estrádních anekdot pro východoněmecké publikum.
Potenciál by v tom byl, neříkám že ne. Nijak obrovský, ale tři čtyři povídky povedené skutečně jsou. Jenže nutnost pobavit za každou cenu bez tvůrčí invence skončila u humoru, co mi chutnal po trapnosti. Což jak předpokládám, nebylo původním úmyslem.

jaroiva
23.08.2018 3 z 5

Žádná velká literatura, ale nenáročné relativně vtipné pohádky. Nestojí za to o nich dlouze řečnit, stejně brzo zapomenu, o čem která pohádka byla.

Oli1104
28.07.2018 odpad!

Neco tak strasneho jsem jiz dlouho necetla. Pouzity jazyk je velice slaby. Kniha je nudna. Rozhodne nedoporucuji.

ondras666
25.07.2018 2 z 5

Kniha pro ty, co hledají text u kterého nemusí moc přemýšlet. Oddechové čtení, které ale místy hodně nudí a táhne se. Erotické to moc není, spíš jen tak povrchně. Kniha čistě jen na proložení jiné literatury, žádné vrcholné dílo hodné Pulitzerovy ceny.

crazyslunicko
07.01.2018 2 z 5

Kniha mohla být více poutavá, očekávala jsem větší vzrušení, přece jenom o tom by nestydaté pohádky měli být. Možná bych napsala lepší verzi :D

todilka
19.09.2017 1 z 5

Přiznám se, že jsem ani nedočetla do konce...nápad se zajímavým potenciálem, ale zpracování slabé, místy až nudné.
*čtenářská výzva 2017: kniha pohádek

vampiru
30.07.2017 2 z 5

Knihu jsem chtěl číst, protože jsem byl mladý kluk a mělo to být o sexu :D tak jasně, že to chci přečíst. Ale přestože kniha nebyla velmi záživná, měla v sobě přesně to co jsem očekával a přečtení nijak nelituji.

NoelHudson
25.05.2017 2 z 5

Čekala jsem od knihy něco jiného. Příběhy jsou spíše sprosté než smyslné. Přiznám, že jsem se občas i zasmála ale konce jsou většinou ne moc šťastné až je vám hrdinů líto

sarahmoon
29.02.2016 1 z 5

Možná jsem čekala něco více...smyslného. Ale byla jsem zklamaná. Nesedl mi autorčin styl psaní. Některé pohádky jsou dobré jiné horší, ale žádná se mi nelíbila celá.