Nikoll2 Nikoll2 komentáře u knih

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Od prvního dílu jsem se nemohla odtrhnout a tak bylo jasné, že sáhnu i po pokračování.
I když se může zdát, že je knížka ,,pouze'' o lásce dvou mladých lidí, nakonec je to o něčem víc. Má velice hezký děj a čte se jedním dechem.
Doporučuji!

19.04.2016 5 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Obvykle tento typ knih nečtu a ani nijak nevyhledávám, ale po dvou doporučeních jsem se k tomu nakonec odhodlala. Můžu říci, že toho rozhodně nelituji.
Je zvláštní o této knize psát, že se mi vážně líbila, protože byla často až krutá. A při představě, že je vše podle skutečnosti, mi lezl mráz po zádech. To je, ale možná ten důvod, proč mě kniha zaujala a jsem ráda za přečtení. Dokázala mi v jistém smyslu otevřít oči a uvědomit si, co se ve světě děje a čeho my si můžeme opravdu vážit.
Rozhodně doporučuji přečíst.

05.10.2015 5 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Girl Online je oddechová knížka, která i přes to zaujala a četla se velmi dobře. Můžu ji tedy určitě doporučit. Hlavně pro klidné letní dny. :)

18.07.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Upřímně jsem z této knihy pořád trochu zmatená.:D Po přečtení Hvězdy nám nepřály jsem se na další knihu od tohoto úžasného spisovatele velmi těšila a to byla asi ta chyba. Očekávala jsem poutavý děj, od kterého se nebudu moci odtrhnout, pro mě však takový nebyl.
Nedá se říct, že by mě kniha úplně zklamala. Měla v sobě skrytou takovou zvláštní myšlenku a to se mi líbilo, ale myslím, že děj by mohl být trochu zajímavější.
I přes to knihu doporučuji . :)

21.02.2015 3 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Už od začátku se mi kniha líbila. Je velmi napínavá, plná akce, dobrodružství a tím pádem vás nenechá chvíli v klidu. :D Díky zajímavě otevřenému konci se velmi těším na další díl.
Knihu mohu jedině doporučit. :)

29.12.2014 5 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Kniha se mi stejně jako předešlé díly líbila. Jediné co mě mrzí je, že je konec useknutý, ale to se od takového počtu stránek dá očekávat. :D
I přes to, knihu doporučuji :)

15.12.2014

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Na začátku mě kniha moc nezaujala a chtěla jsem ji odložit, ale jsem ráda, že jsem to neudělala, protože děj se rozvine a je zajímavý. Kniha se mi nakonec líbila a těším se na další díl. :))

16.06.2014 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Věděla jsem, že knížka bude velmi dobrá, ale nečekala jsem, že mě její děj až natolik pohltí. U knížky jsem se smála, brečela a někdy i obojí zároveň. Donutí vás se zamyslet nad tím jak jsou přátelé a rodina důležití a že si musíme vážit každé pěkné chvilky, které se nám naskytne.
Hvězdy nám nepřály je úžasná knížka a určitě vám ji doporučuji!!! :)

10.06.2014 5 z 5