Nikkaa Nikkaa komentáře u knih

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Tak jedina negativa k této knize jsou ta ,ze některých stran sem moc nerozuměla byl spatny tisk,jinak za me top :-) detektiv Charlie Staffordova me hodně prirostla k srdci za mě doporučuji :-)

26.09.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Jak tuto knihu popsat,jsem ráda za to že jsem ji mohla číst,opravdu se nemusí stydět za označení bestselleru,je výborná četla se s velkou lehkostí,do poslední chvíle člověk netuší co se bude dít dále,zkouknu film a uvidíme porovnání,kdo váhá určitě si ji pořiďte :-) diky této knize hledám uspokojení v poměrně stejných knihách ale pohádky co mám nejraději nikdy neopustim :-)

17.09.2017 4 z 5

Nemilosrdné Nemilosrdné Sara Shepard

Ali ma konečně to co si zaslouží,všech 16 dílů jsem hltala jedním dechem,jednou konec přijít musel...za mě super série knih:-)

04.09.2017 4 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Tak rozhodnuto a dokoupim opravdu všechny knihy,dobre se čtou a jsem jak na drátkách jak to bude pokračovat :-)

09.07.2017 3 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Napínavější a napínavější :-)

30.06.2017 4 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Byla jsem na vazkach zda vubec číst,do treti kapitoly,samosebou jsem zakoupila az do 8 dilu,a ted uz se jen modlim abych nepotrebovala kupovat další a další,nekonecny příběh ale chci se dozvědět více...serial sem neviděla ale po precteni jiste zkouknu pro porovnání :-)

26.06.2017 4 z 5

Křišťálový meč Křišťálový meč Victoria Aveyard

Uz potrebuji nutně treti dil...:-) za me prostě super...dobře se kniha čte ostatně nemam co vytknout :-)

22.06.2017 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Mare dívka která je uvězněna ve světě stribrnych a srdcem by chtěla být doma...tak trošku sem v tom poznala svůj život jsem tam kde nechci být.člověk musi ale bojovat za to po cem opravdu touží..moc ctiva kniha teď uz se tesim az otevřu křišťálový meč :-)

09.06.2017 4 z 5

Kráska a zvíře: Zakletá v knize Kráska a zvíře: Zakletá v knize Jennifer Donnelly

Velice ctiva kniha,za mě doporučuji,nemam k ni žádné výtky :-)

29.05.2017 5 z 5

Mlžné kameny Mlžné kameny Christoph Marzi

Knize nemohu dát vice,moc se mi nelibila,nutila sem se do čtení,bohužel me opravdu nezaujala...

21.05.2017 3 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Obalka me upoutala natolik ze jsem knihu koupila,ze začátku jsem mela smíšené pocity a dal jsem moc číst nechtěla jeste ze sem si to rozmyslela,vse skončilo tak jak mělo,drsnější verze snehurky...stoji za přečtení...

12.05.2017 3 z 5