Niki Niki komentáře u knih

Dámská jízda s Milanem Dámská jízda s Milanem Iva Lecká

Děj mě nijak nezaujal, knihu jsem jen tak "prolítla".

04.09.2013 2 z 5

Láska po kapkách Láska po kapkách Jitka Prokšová

Kniha je určena spíše starší věkové kategorii než jsem já. A navíc se mi nelíbil konec, připadal mi nevysvětlený a nerozuzlený.

29.08.2013 2 z 5

Patricie Patricie Veronika Matysová

Tato kniha mě vůbec nebavila, byla pořád o tom samém, jak se Patricie k něčemu přiznávala, poté slibovala a nakonec to porušila.

25.08.2013 1 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Tato kniha mě skoro vůbec nechytla, měla nezajímavý děj, další díly si ale určitě ze zvědavosti přečtu.

25.08.2013 2 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Skvěle napsaná kniha, zaskočilo mě jak to skončilo, dokonce jsem u konce brečela.

25.08.2013 5 z 5

Peří v průvanu Peří v průvanu Jarmila Pospíšilová

Kniha neměla žádné rozuzlení ani hlavní myšlenku, takže to bylo velice divné čtení.

25.08.2013 2 z 5

Jemnolásky Jemnolásky Monika Petráková

Oddychová kniha, trochu jsem nepochopila konec a tak vlastně i celou knihu. Nechápu jaký měla smysl, když se po příjezdu ze Santorini s Markem nic neudálo.

28.07.2013 3 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Skvělá trilogie, ale konec byl velmi jednoduše vyřešen, jako všechno v této trilogii, proto nižší hodnocení.

28.07.2013 4 z 5

Máš cos chtěl, miláčku! Máš cos chtěl, miláčku! Jana Benková

Výborná kniha, chytla mě hned od začátku a už nepustila. Jediné co mi vadí je, že se Lina rozešla s Robertem a jsem ráda, že to Marošovi tak nandala.

25.07.2013 5 z 5

Klaudie na rozcestí Klaudie na rozcestí Beáta Matyášová

Myslím si, že tato spisovatelka se knihu od knihy zlepšuje. Napsala krásný příběh, trochu mi vadilo, že se nezjistilo, kdo je otec jejich dětí. Těším se na její další knihu, myslím si, že se spisovatelka v psaní opět posune dál.

25.07.2013 4 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Úžasná kniha, nečekala jsem, že mě tak chytne!

25.07.2013 5 z 5

Deník šílené novinářky Deník šílené novinářky Dagmar Dandová

Po velmi dlouhé době kniha, kterou jsem nedočetla, i když druhá kniha od této spisovatelky byla celkem dobrá. Tato kniha měla velmi nereálné situace, do kterých jsem se nedokázala vžít.

21.07.2013

Ze života hmyzu Ze života hmyzu Karel Čapek

Nelíbilo se mi, že v každém dějství hráli jiné postavy.

11.07.2013 2 z 5

Hraběnka z Nouzova Hraběnka z Nouzova Molière (p)

Kniha byla sice tenoučká, ale skvělá. Četla se rychle, být Tibaudierem, tak bych si Hraběnku nikdy nevzala. Ta byla strašně namyšlená.

19.06.2013 4 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Celkem čtivé příběhy, nejvíce se mi nelíbila do S. Meyer, na kterou jsem se nejvíce těšila, ale ani jsem ji nedočetla. Ostatní příběhy byly suprové.

16.06.2013 4 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair po dvaceti letech Česká služka aneb Byla jsem au-pair po dvaceti letech Petra Braunová

Kniha se četla velmi snadno, což mi vyhovovalo.

13.06.2013 5 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Zatím jeho nejlepší kniha co jsem četla, ale moc se mi nelíbilo, jak Mojmír "hanil" svou manželku.

12.06.2013 3 z 5

Expres Praha–Radotín Expres Praha–Radotín Pavel Bušta

Vtipné příběhy studenta Petra. Kniha se četla velmi snadno, jakoby sama.

12.06.2013 5 z 5

Všechno je jednou poprvé Všechno je jednou poprvé Iva Lecká

Pohodové, letní čtení, víc jsem od knihy neočekávala.

12.06.2013 2 z 5

Král Lear Král Lear William Shakespeare

Celkem těžké čtení, často jsem se v textu ztrácela a pletly se mi postavy. Hlavní myšlenka z díla ale byla jasně pochopitelná.

12.06.2013 3 z 5