Jemnolásky

Jemnolásky https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155137/jemnolasky-155137.jpg 3 28 8

Někdy se vám může zdát, že přátelství je jen slabou náplastí na cit, který v sobě nosíte... Kolik podob vlastně může láska mít? A je ta přátelská méně hodnotná než partnerská? Mark a Naty stojí na pomyslném rozcestí svého desetiletého přátelství a každý z nich má jinou představu o budoucnosti. Proto se rozhodnou pro společnou letní dovolenou. Každý den se k sobě o krok přibližují a zároveň vzdalují. Kdo bude nakonec vítězem? ... celý text

tygřímáma
12.06.2020 3 z 5

(SPOILER) Jak dopadne exotická dovolená, na kterou vyrazí dva dlouholetí přátelé? Přeroste v lásku nebo se po dovolené oba hrdinové již nikdy neuvidí?

majík1
26.04.2020 3 z 5

Takový zlatý střed.Neurazí ani nenadchne

viki77
02.08.2019 4 z 5

Oddechové čtení

Merlinit
07.10.2014 3 z 5

Nenáročné, bohužel nepříliš uvěřitelné čtení. Hlavní hrdinka nepřirozená a trochu chorobná, ani neustále se opakující popisy Thomasova oblečení, přes svou značkovost dost fádního, mimochodem, příběhu nijak neprospěly. Nepadala jsem naznak ani z jídelníčku sestávajícího z lososa, humrů a kaviáru, čili ano, přečíst se to dalo, hlubší dojem bohužel žádný.

Vendisek
03.08.2014 2 z 5

Nenáročná kniha, která se čte velmi rychle. Hlavní postava mi však byla velice nesympatická a její chování mi přišlo křečovité.

Alienn
27.07.2014 3 z 5

Oddechová kniha na jeden večer. Žádný zázrak, ale ani mi na ní nic vyloženě nevadilo.

Niki
28.07.2013 3 z 5

Oddychová kniha, trochu jsem nepochopila konec a tak vlastně i celou knihu. Nechápu jaký měla smysl, když se po příjezdu ze Santorini s Markem nic neudálo.

pettula
15.07.2013 5 z 5

Kniha pro odpočinek, skvěle napsaná - čte se "jedním dechem" .

Monika Petráková
česká, 1983