Láska po kapkách

Láska po kapkách

Jaké důvody vedou současné třicátníky k rozhodnutí žít jako single? Není to spíš nechtěná volba a trest za přílišné váhání? Tyto i jiné otázky nabízí čtenáři nová próza Jitky Prokšové Láska po kapkách. Je příběhem Luisy a Richarda - příběhem dvou osaměle žijících lidí, kteří se kdysi poznali za tragických okolností a po letech na sebe náhodou znovu narazili v menze mnichovské univerzity. Luisa tu pobývá na několikaměsíční studijní stáži, Richard sem přijíždí pouze na pár dní vyřešit problémy jednoho mezinárodního projektu. Společná večeře odkryje pozadí jejich vzpomínek. Po návratu do Prahy se Luise rozpadá vztah s Erikem, který už dříve procházel krizí. Doufala sice, že odloučení mezi nimi zažehne novou jiskru, jenže Erik se mezitím zamiloval. Objektem jeho touhy však není žena, ale muž... Luisa se svěří se svým milostným nezdarem Richardovi a vnímá, že jeho kamarádství přerůstá v lásku. Sama nepřestává doufat, že se k ní Erik vrátí. Jak jejich milostné tápání dopadne?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/58373/laska-po-kapkach-58373.jpg 3.412
Romány, Literatura česká
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Jirinamac

Někde na koupališti u vody je to dobré čtení. Takový běžný život, nic strhujícího, asi za chvilku nebudu vědět o čem knížka byla

Karolína52
25.04.2016

.Příběh Luisy a Richarda, dvou osamělých třicátníků. Knížka nebyla špatná, ale vracet
se k ní nebudu. Chci si přečíst od autorky knihu Zbytky iluzí. Doufám, že nebudu zklamaná.

Kailey
10.07.2014

Knížku jsem si koupila na dovolené, protože byla skoro zadarmo. Nechápu proč jí tolik zlevnili. Byla Úžasná!! Chvílemi to bylo spíše pro starší, ale jinak byla bezvadná! Jen mi vadilo,že dali na obal knížky fotku Luisy. Nemám to na knížkách ráda, protože si stejnak vždy udělám svou vlastní vizi, jak hlavní hrdinové vypadají. Na konci mě potom štve, že to nesedí.

kika 13
25.09.2013

Souhlasím plně s paní Niki,konec mě překvapil a i zklamal.

Niki
29.08.2013

Kniha je určena spíše starší věkové kategorii než jsem já. A navíc se mi nelíbil konec, připadal mi nevysvětlený a nerozuzlený.

1alena1
23.08.2013

Knížka se mi líbila jako všechny od mé oblíbené autorky Jitky Prokšové. Líbí se mi proto, že věrně popisuje životní problémy současného světa, současných lidí a vůbec problémy této doby. Možná díky tomu, že jsem si už prožila spoustu složitého ve svém životě, ráda si přečtu o tom, že i jiní to nemají vždy lehké a chápu i toleruji často zvláštní rozhodnutí některých postav, protože když má člověk problém a trápení, někdy se chová iracionálně. Jak já jim rozumím !!! Kniha "Zbytky iluzí" (od Jitky Prokšové) u mě vede, ale určitě doporučuji k přečtení.

láska

Jitka Prokšová