Nikčos Nikčos komentáře u knih

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

To se mi líbilo! Styl humoru mně sedl, líbilo se mi celkové ladění knihy, vykreslení postav (především té hlavní), příběh... za mně moc milá, jemná knížka, u které jsem se párkrát od srdce "uchechtla" .

20.05.2019 5 z 5

V službách zla V službách zla Robert Galbraith (p)

Opět skvělé, tyto detektivky mě prostě baví a čtu na jeden zátah.

13.08.2019 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Nářečí mám moc ráda, na mě ale kniha působila spíš plná vulgarit než že by šlo o nářečí, bohužel jsem nedočetla. Nesedělo mi ani to, že vlastně chyběl pořádný příběh.

10.05.2019

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Supr, supr, supr! :)

16.09.2019 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Toto mě bavilo hodně, těšila jsem se a byla jsem zvědavá, jak to dopadne. I když mi jiná knížka od této autorky stylem zas až tak nesedla, Sedmilhářky mě fakt chytly.

20.08.2019 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Nemohla jsem knihu bohužel dočíst. Krátké kapitoly, skákání od jednoho k druhému a celkový styl mně nesedl. Zkusím se k ní vrátit později, teď to bylo trápení.

06.05.2019

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Bohužel za mě nic moc, předvídatelné, celkově kniha nechytila.

04.05.2020 1 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Vyloženě oddychovka, od které jsem čekala jenom to, že vyplní čas, než si z knihovny donesu zas něco "hutného". Musím ale říct, že se to četlo dobře. I když Mojmír něco hodně přeháněl, tak nějak jsem mu v jeho pocitech rozuměla. Po pár stránkách vadilo i mně, že s nimi žije a "hudruje" jim do života dula.

27.08.2019

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

I když mám autora hodně ráda, do této knížky jsem se nemohla moc začíst. Ale i když se mi líbila míň, než jeho ostatní díla, pořád se mi líbila :-)

26.08.2019 3 z 5

Medveďovce Medveďovce Fredrik Backman

Od autora jsem přečetla Tady byla Britt-Marie a ta se mi moc líbila. Vůbec mě nerušilo, že se trochu točila kolem fotbalu, tak jsem si řekla, že hokejem taky nic nepokazím a půjčila si tuto. Bohužel jsem ji ale pořád a pořád odkládala, dávala jsem jí a sobě šanci, ale bohužel, nezačetla jsem se. Tentokrát mi přišlo, že je to opravdu jenom o hokeji a to mě nenadchlo. Od autora ale zkusím další knížky, jeho styl se mi líbí.

28.05.2019

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Za mě velký špatný teda, nedočteno, odloženo s pocitem zklamaní. Od začátku prostě zvláštní.

10.09.2020 odpad!