Nelin Nelin komentáře u knih

Klářin sen Klářin sen Pia Hagmar

Je to celé napsané v přítomném čase, proto se mi to ze začátku zdálo divné, ale potom se mi to moc líbilo. Koně miluju už od malička a do této knihy jsem se s chutí pustila. Nemohla jsem od toho odtrhnout oči :)

11.05.2013

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Mrzí mě, že jsem Znamení Athény měla přečtenou tak rychle. Knihy od Riordana jsou opravdu bezkonkurenční. Spisovatel se nevěnuje zbytečnostem a díky tomu děj nevázne. Když na konci Percy s Annabeth spadli do Tartaru, tekly mi slzy. Moc se těším na čtvrtý díl. Skončilo to otevřeně.

20.04.2013 5 z 5

Řecké báje Řecké báje Pavel Gaudore

Tato teorie Řeckých bájí je zcela odlišná od typických děl Eduarda Petišky. Liší se tím, že se o hodně hůř čtou a jsou těžce podané. děj je většinou trochu zamotaný. Petiška píše hladce a od něj by to pochopilo i dítě z první třídy, avšak nad tímto se člověk musí zamyslet. Je to opravdu originální a možná tyhle báji mi jsou sympatičtější. :)
Velice mě zaujal příběh o Mínosovi, Daidalovi a Íkarovi. Miluju Řecké báje a také tohohle bájného vynálezce a génia. :))

27.03.2013 4 z 5

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

Opět nezklamala :)) už se doslova klepu na poslední díl :D Když jsem večer dočetla poslední stránku, myslela jsem, že neusnu. Pořád jsem na Eragona a Safiru musela myslet. :)

24.03.2013 5 z 5

Filmová fotografie Filmová fotografie Jan Kuděla

Podle mě je tato kniha na nic. Vcelku moc naučné to není

18.03.2013 2 z 5

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Sice mi přijde, že je trochu ;slabší než KM, ale je to vážně svěkvělá knížka. :)) Přečetla jsem jí z a jeden věčer. :)) Je to tak trochu horor, ale děj nevázne a nudit se u toho nedá :D

02.03.2013 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Eldest se mi líbil o něco víc než Eragon. Všechny důležité děje se v té knize mísí a proplétají se mezi sebou. Když jsem začala číst, musela jsem se potom přemlouvat, abych přestala :))

21.02.2013 5 z 5

Ať žijí duchové Ať žijí duchové Jiří Melíšek

Nelíbilo se mi to. Opravdu film je lepší.

18.02.2013 odpad!

Ségra, prober se! Ségra, prober se! Thomas Brezina

Doma mám čtyři díly. Ty jsem je četla jako malá, ale baví mě i teď. :)) Je to sranda. :DD

10.02.2013 4 z 5

Já ho prostě miluju! Já ho prostě miluju! Franziska Gehm

Lehká fantasy knížka na pohodové čtení.

05.02.2013 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Příběh Harryho Pottera je nesmrtelný. Mám doma všechny díly a vždy se k nim ráda vracím. :))

Černý mustang Černý mustang Astrid Frank

Mě, jako milovníkovi koní, se to moc líbilo. Je to nádherný příběh.

02.02.2013 4 z 5

Africké obrázky Africké obrázky Robert Baden-Powell

Je to příjemné a zábavné čtení, Afrika je vážně zajímavá. :)))

02.02.2013 4 z 5

Já kůň Já kůň Colin Vogel

V této knize nic nechybí. Doporučuji, super příručka.

Moje koňská abeceda Moje koňská abeceda Olga Chytková

Jsou to opravdu krásné příběhy, hezky se to čte. Příjemné čtení.

Školka pro štěňata Školka pro štěňata Celina Del Amo

Je tam úplně všechno, akorát mě vadilo, že u povelů mnohokrát bylo napsané jen to na co je ten povel dobrý a ne jak ho naučit.

02.02.2013 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Kniha se mi zdála pomalá na rozjezd, ale potom to stálo za to. U mě za 5 hvězdiček. Eragon je originální a když jsem se do té knihy začetla, nemohla jsem přestat. Užasné.

27.01.2013 5 z 5

Neptunův syn Neptunův syn Rick Riordan

Vážně dobrá kniha. Líbila se mi o něco víc než Proroctví, ale stejně Riordan je jeden z mých nejoblíbenějších spisovatelů. Už se mooc těším na další díl.

03.01.2013 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Tento díl je podle mého ze všech nejlepší, děj nevázne.
Do této serie Percyho Jacksona jsem se s chutí pustila a přečetla jsem jí velice rychle. Nikdy jsem se u těchto knih nenudila. Autor nezklamal.

03.01.2013 5 z 5

První příběhy ze Zeměplochy První příběhy ze Zeměplochy Terry Pratchett

Autor má velice dobře Zeměplochu promyšlenou, avšak se mě to zdá být trochu chaotické. Kniha je humorná, ale chaotická.

29.12.2012 2 z 5