Nelin Nelin komentáře u knih

Záchrana Lilandgarie Záchrana Lilandgarie Michaela Burdová

Trilogie Poselství Jednorožců nezklamala. I když se mi zdála trochu slabší než Křišťály moci a konec mohl být trochu veselejší, ale i přes to mě všechy díly velmi zaujaly a ráda se k nim vrátím, všechno nemůže mít Happy End :))

28.12.2012 5 z 5

Zrádné hory Dragor Zrádné hory Dragor Michaela Burdová

Druhý díl opět nezklamal . Ale také mě trochu vadily ty Veraginovi hádky se Snížkem. ale to je taková maličkost. :))

25.12.2012 5 z 5

Strážci dobra Strážci dobra Michaela Burdová

Hezky napsaná kniha, dobře se čte a je to pěkně rozpracované.

25.12.2012 5 z 5

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Tento díl je opět podle mě bezchybný- Dokonalí. Je to plné napětí. Míša je skvělá spisovatelka.

20.12.2012 5 z 5

Kaštanový král Kaštanový král Nathan David Wilson

No, kniha m

30.11.2012 2 z 5

Věž zkázy Věž zkázy Michaela Burdová

Věž zkázy také nesklamala. I když je velice ťěžké určit jaký díl je nejlepší, myslím si že to je asi tento. Doporučuji...

Zrada temného elfa Zrada temného elfa Michaela Burdová

Zalíbila se mi hned první kapitola a zbytek mě vtáhl do děje. Nehokážu popsat pocity které se ve mě vytvářely když jsem četla Křišťály moci, no jedním slovem je to Dokonalé

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Jsem z Křišťálů doslova unešená. Byly to nejlepší knihy co jsem zatím četla. Poklona Autorce, dokázala vymyslet nový svět a dokonale sepsat.

Pod junáckou vlajkou Pod junáckou vlajkou Jaroslav Foglar

Knížku jsem měla za dva dny přečtenou a hodně se mi líbí.

Nečekaná výzva Nečekaná výzva Gaby Hauptmann

Přečtenou mám celou sérii a moc se mi líbí.

07.11.2012 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Kniha je náročnější na přemýšlení, ale vyvolává ve mě jisté emoce. Když jsem dočetla všechny díly, nechtělo se mi číst nic jiného. Jednoduše- Ty knihy ke mě přirostly. Je to asi nejlepší díl.

07.11.2012 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Tenhle díl mě zaujal ze všech nejvíce. Napínavé blouďění v bludišti bylo úplně skvělé. Autor má u mě poklonu. :)

06.11.2012 5 z 5

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Tahle 2. série mě tolik nezaujala jako ta 1. Percy Jackson, ale stejně je to pěkně napsané a dobře se to čte. :))

06.11.2012 5 z 5