Kaštanový král

Když Henry York objevil za stěnou své ložnice devětadevadesát tajných dvířek, netušil, že to jsou vstupy do mnoha dalších světů. Bohužel se mu zároveň podařilo osvobodit i nesmrtelnou čarodějnici z pradávných dob, která dychtí po moci a chystá se zničit veškeré světy za dvířky – a zároveň i všechny ty, které má Henry rád. Henrymu nezbývá než požádat o pomoc legendárního Kaštanového krále. Všechno má však svou cenu a může se stát, že Kaštanový král po něm na oplátku bude vyžadovat cosi stejně nebezpečného jako čarodějnice sama. Třetí díl série (Sto tajných dvířek, Pampeliškový oheň)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66870/kastanovy-kral-66870.jpg 3.950

Sto tajných dvířek 3.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub

The Chestnut King, 2010

Kniha Kaštanový král

Pert

Tento díl se mi líbil nejméně z celé triologie, přesto jsem si ho přečetla celý. Taková průměrná fantasy.

Liduka
29.11.2020

Úžasné zakončení trilogie o Henrym. SPOILER: Poslední díl byl nejlepší a pořád se tam něco dělo. Jen jsem čekala, že samotný boj s čarodějnicí a Coradinem, bude více dramatický. Nicméně jsem si celou sérii opravdu užila i když už dávno nejsem ve věku, ve kterém se má číst. Popravdě mi ale občas přišly knihy až hororové a pro děti ne moc vhodné. Série rozhodně bude mít v mé knihovně čestné místo a určitě se k ní ještě vrátím.

LucieRej
16.06.2013

Moc povedený závěrečný díl. Plný akce, kouzel, síly rodiny. Opravdu se mi líbil.

Nelin
30.11.2012