Já ho prostě miluju!

Já ho prostě miluju! https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71136/bmid_upiri-segry-ja-ho-proste-miluju-MN7-71136.jpg 3 52 7

Upíří ségry série

< 5. díl

Konečně prázdniny! Upíří ségry Daka a Silvania se už nemohou dočkat, až odletí do svého rodného města, do Bystřice, a navštíví všechny příbuzné a kamarády. A úplně to nejúžasnější na tom je, že jejich kamarádka Helena smí jet s nimi. Vůbec nikdo ale nepočítal s tím, že se Helena až po uši zamiluje. A sice ne do normálního kluka, ale do upíra! A ještě ke všemu do obzvláště nebezpečného druhu. Může tu vůbec pomoct extra porce česneku?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Ferien mit Biss , 2009

Orange8knihomol
21.03.2018 5 z 5

Tento díl se mi líbil v tom, že svět upírů tady byl popsán docela do detailu, než v předchozích dílech. Konec mi přišel takový trošičku neuzavřený, jelikož se už nedozvíme, jesti bude nebo nebude Helena s Murdem a jak to bude s Dirkem van Kombastem. V ČR vyšlo z této série pouze prvních 5 dílů, ale v Německu jich vyšlo asi už 13. Asi tato knížka nebyla pro české čtenáře takové bum, takže chápu, že se ostatní díly do češtiny nepřeložily a asi nepřeloží, což mě osobně celkem dost mrzí. Ale nedá se nic dělat, alespoň pár dětských knížek o upírech v českém jazyce;)

nikol1774
19.03.2017 3 z 5

Kniha spíše pro děti (12-13 let). Čte se snadno, v podstatě jí nemám co vytknout ale ani na ní není nic moc zvláštního co by se dalo vyzdvihnout. Trochu fantasy příběh. Četla jsem určitě i lepší knížky. (nutno dodat, že knížku jsem četla ještě na základní škole)

laurinka1093
17.01.2017

@howrskanna jak kdo bude spolu. jako helena a murdo?? nebo Daka ♥ a Murdo ♥

Dakarianna
21.08.2016 4 z 5

V dětství jsem tuto sérii skutečně zbožňovala. A vždy mě zajímal ten "skutečný" svět upírů, kterého se předchozí knihy dotkly jenom okrajově. Myslím tím, že jsem byla nadšená, že nám byla do detailů popsána vesnice a další upíři.

zuzi509
14.07.2016 3 z 5

Hezká knížka sice byla zprvu trochu nudná a nešlo se do ní začíst, ale potom určitě výborná.

howrskanna
01.10.2015

Podle mě nejlepší ze všech doufám že je nebo bude další díl a jestli bude upírka nebo ne helena a bude s murdem moc jim to přeju a taky mě zajímá jaký bylo na konci to překvapení v tom letadle(dopis,...apod?)

Nelin
05.02.2013 4 z 5

Lehká fantasy knížka na pohodové čtení.