Natálie.567 Natálie.567 komentáře u knih

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Byla to ta kniha, které vás okamžitě pohltí a nebudete chtít přestat číst. Nad knihou jsem musela přemýšlet i po dočtení a určitě se k ní někdy vrátím.

07.07.2022 5 z 5

Komiksová Kytice Komiksová Kytice Karel Jaromír Erben

Kytici jednoduše zbožňuju. Mám ráda balady, které Erben vymyslel. Jsou originální, hluboké a skvěle v nich je vystavěná atmosféra a postavy. Plus ilustrace mi byly velmi sympatické, každá ilustrace byla vedena úplně jiným způsobem, některé mě zaujaly více některé méně.

18.12.2022

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Kniha mě moc bavila. Někdy jsem se u ní smála a ke konci brečela. Bohužel jsem se nemohla začíst, ale od půlky už jsem to přečetla na jeden zátah. Za zvědavosti jsem se podívala na film, ale ten mě dost zklamal.

22.07.2022 4 z 5

Srpny Srpny Jakub Stanjura

... a najednou byl konec. konec příběhu, který mě pohltil, doprovázel mě na cestách do školy, doprovázel mě myšlenkami. nedokázala jsem myslet na nic jiného. stále jsem přemýšlela o úzkosti a bolesti, kterou kniha způsobuje. otevřený konec tomu jen přispívá. nebudu zde popisovat jak jsem nějaké postavy nesnášela, ale vyzdvihnu to jak opravdově byly napsané.

23.03.2024 5 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Úžasná kniha. Sice jsem kvůli ní mrzla dvě hodiny v parku, ale nelituju toho. Kniha je dobře napsaná, má krátké kapitoly a bavilo mě doplnění o protokoly a další věci. Díky tomu Vás bude čtení bavit a nebudete chtít knihu odložit.

03.01.2023 5 z 5

Historky ze tmy Historky ze tmy * antologie

Myslím si, že je velmi težšké napsat hororvé povídky, protože nacpat na pár stránek dostatek napětí a gradace musí být pořádný oříšek. Asi tady nebyla žádná povídka, která by se mi vyložené nelíbila. Jednoduše byly povídky lepší i horší. Mně asi nejvíce zaujaly povídky Muž na zdi, Rezonance, Dokonalý dárek, Mikuláš nosí smrt. Asi od toho nečekejte príběhy, které vám nedají v noci spát, ale spíš příběhy, které vás donutí přemýšlet a možná vás dost znepokojí.

01.05.2023 4 z 5

Srdcerváči: Ročenka Srdcerváči: Ročenka Alice Oseman

Kniha se mi líbila, ale myslela jsem, že tam bude více příběhů o postavách ne o autorce.

18.12.2022 4 z 5

Svolení Svolení Vanessa Springora

Kniha je skvěle napsaná. Chvíli si říkáte jestli je to vůbec možné, že se něco takového děje/dělo, ale stále chcete otáčet další stránky, aby jste věděli co bylo dál. Kniha vás opravdu pohltí, protože je napsána v krátkých kapitolách a velmi otevřeně.

07.07.2022 4 z 5