moonchild moonchild komentáře u knih

Dobrodružství Toma Sawyera Dobrodružství Toma Sawyera Mark Twain (p)

Kniha mě kdysi nebavila protože patřila mezipovinnou četbu.Dneska se mi líbí a patří mezi favority.

Karavana otroků Karavana otroků Karel May

Kniha se mi nelíbí.Čekala jsem od ní více.Dávám čtyří hvězdičky za snahu a zpracování.

Vinnetou 2 Vinnetou 2 Karel May

Vinnetou patří mezi nejlepší knihy od Karla Maye.Nic lepšího ani nemohl napsat.

Vinnetou I Vinnetou I Karel May

Patří mezi klasiku dobrodružných knih.Vennetou i Old Shatterhand patří mezi knižní i filmové legendy.

Závěť Vinnetoua Závěť Vinnetoua Karel May

Dobrá kniha.Jako snad každá od Karla Maye.Jeho Vinnetuovky patří mezi legendy.

Mezi zlatokopy Mezi zlatokopy Jack London

Kniha mě moc nezaujala.Myslela jsem,že to bude o něco lepší.

Pes druhé roty Pes druhé roty František Langer

Knihu jsme měli jako povinnou četbu na základce.A hned se dostala mezi mé favority.

Zamrzlá loď kapitána Flinta Zamrzlá loď kapitána Flinta Arthur Ransome

Tuto knihu jsem jako malá zbožňovala a stále jí zbožňuji.Patří na přední místa mích knih pro děti a mládež.

Knihy džunglí Knihy džunglí Rudyard Kipling

Kdo by neznal příběh malého chlapce Mauglího a jeho zvířecích přátel i nepřátel.

Poklad na ostrově Poklad na ostrově Robert Louis Stevenson

Tahle kniha patří v mé knihovně na přední místa ve svém žánru.

28.02.2014 4 z 5

Kdo by neznal příběh Robinsona Crusoe.Patří mezi klasiku ve svém žánru.Patří mezi mé oblíbené.

Bílá vydra u Bobří hráze Bílá vydra u Bobří hráze Josef Kutík

Kniha mě nijak nezaujala.

28.02.2014 2 z 5

Traviči ze země Caux 1: Dutý drahokam Traviči ze země Caux 1: Dutý drahokam Susannah Appelbaum

Ze začátku jsem měla problém se začíst ale pak mě to fakt chytlo.Celý ten děj,postavy.Nevadí,že už mi je přes třicet.Knihu zbožňuju.

Viking Vike a rudoocí rváči Viking Vike a rudoocí rváči Runer Jonsson

Skvělé pokračování.Viking Vike patří mezi mé oblíbené knihy pro děti.

Viking Vike Viking Vike Runer Jonsson

Příběhy Vikinga Vika miluju už odmala.Ráda si jí čtu znovu.

28.02.2014 5 z 5

Legenda o Kožešince 3 - Vlčí tajemství Legenda o Kožešince 3 - Vlčí tajemství Isobelle Carmody

Vynikající třetí příběh o Kožešince.Ráda se kní vracím.Zbožňuju tento příběh.

28.02.2014 5 z 5

Legenda o Kožešince 2 - Lišák Žal Legenda o Kožešince 2 - Lišák Žal Isobelle Carmody

Skvělý příběh o Kožešince a jejich přátelích.Ráda čtu její příběhy znovu a znovu.

28.02.2014 5 z 5

Legenda o Kožešince 1 - Výprava do neznáma Legenda o Kožešince 1 - Výprava do neznáma Isobelle Carmody

Na tuto serii jsem narazila teprve loni ale dost se mi zalíbila.

Dokonalé rande Dokonalé rande Alexandra Potter

Myslela jsem že to bude lepší,když každý o této spisovatelce básnil.Děj mě nijak nezaujal.

28.02.2014

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Příběh o Bílém Tesákovi patří mezi mé nejoblíbenější.Líbí se mi jeho děj.Povedlo se to Jackovi Londonovi.