Legenda o Kožešince 2 - Lišák Žal

Legenda o Kožešince 2 - Lišák Žal https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36705/legenda-o-kozesince-lisak-zal-36705.jpg 5 23 4

Legenda o Kožešince série

Kožešinka, napůl elfka a napůl trollka, je trnem v oku trollího krále. Malá léčitelka, která dokáže velké věci a pomáhá nemocným zvířátkům se srdcem na dlani, zatím netuší nic o jeho plánech na zničení ducha světa. Sněm v Zobatém domě, kam ji přivádí starost o osiřelé soví mládě, se usnese, že je třeba vyzvědět víc. Kožešinku čeká další nebezpečná výprava, tentokrát do Podzemě, jenže ji pořád mate lišák, jenž družině velí s touhou zemřít. Proč už mu na životě nezáleží a co ho tak zranilo? Žalovo trápení, které spolu s hrdinkou oceňované australské autorky cestou poznáváme, je důsledkem zrůdné krutosti. Krutosti, jíž je schopen jedině člověk zapomínající na to, že je odpovědný za to, co k sobě připoutal.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

The Legend of Little Fur, Book Two: A Fox Called Sorrow , 2006

Alma-Nacida
16.10.2016 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal, spíš právě naopak. Aspiruje na jednu z našich nejmilejších dětských knih.

moonchild
28.02.2014 5 z 5

Skvělý příběh o Kožešince a jejich přátelích.Ráda čtu její příběhy znovu a znovu.

Alexxandra
05.07.2012 5 z 5

Dostala jsem ji od babičky za vysvdčení ve 4.třídě a od té doby se k ní ráda vracím.

Dorothea
05.03.2012 5 z 5

Roztomilá knížka s dobrudružstvím a plná fantazie z říše pro nás neznáma. Je to skvělá knížka pro děti z bujnou fantazií.

Isobelle Carmody
australská, 1958