Monolit0713 Monolit0713 komentáře u knih

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

To bylo ..... kruté. Výborná knížka, ale teda - dalo mi to zabrat.

04.05.2021 5 z 5

Závoj hrůzy Závoj hrůzy Jana Pacáková

Na mě je to psáno takovým až básnickým způsobem, který mně k hororům až tak nesedí.

30.01.2021 1 z 5

Znásilněná Znásilněná Janiel Kaffe

Námět nebyl špatný, ale příběh nebyl nijak propracovaný, takový jednoduchý ... Nenáročná oddechovka.

28.12.2020 2 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Podle mě skvělá knížka. Sympatický hlavní hrdina i ostatní postavy, skvěle popisované prostředí, děj měl neustálý spád a MOC mě to bavilo. Hlavní hrdina měl kopu štěstí, ale ne zase tolik, aby působil nesmrtelně. Násilí je tady nutnou součástí, ale nepůsobí přehnaně, stejně i sexuální scény. Těším se na další knížku.

13.11.2020 5 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Podle mě super - má to být drsné krimi a přesně tohle to je.

22.10.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Líbila se mi - čtivá, děsivá.

22.10.2020 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Je to rozhodně oddychovka, napsaná fakt dobře. Ale nesmíte čekat propracovaný příběh a moc nad tím dumat.

22.10.2020 3 z 5

Ženy a lži Ženy a lži Naďa Horáková

Dle mého - paní Horáková daleko lépe píše historickou literaturu. V každé knížce ze současnosti je až moc postav, neuvěřitelně propletené vztahy a to mi nesedí. Dočetla jsem, ale trvalo mi to.

28.08.2020 2 z 5

Tajemství Anny z Lampersdorfu Tajemství Anny z Lampersdorfu Naďa Horáková

Historická část skvělá, jako vždy. V současném ději mi přišlo zbytečně moc postav s osudy tak propletenými, že to není k uvěření. A ta rajda mě vyloženě štvala - její sexuální apetit s postojem "je jedno s kým to je" mně vůbec neseděl.

11.08.2020 3 z 5

Camille Camille Pierre Lemaitre

Taky velmi dobře napsáno, na konci nečekané rozuzlení.
Alex byla ale větší síla ...

07.08.2020 4 z 5

Zítřek nedoženeš Zítřek nedoženeš Sidney Sheldon

Naprostý souhlas s "ikul"

05.06.2020 4 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Výborné téma - bohužel nevyužité. Průměrná kniha.

18.05.2020 3 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Drsné.

25.04.2020 5 z 5

Alex Alex Pierre Lemaitre

Po rozporuplných komentářích jsem nic moc nečekala - bylo to super. Hned od začátku zajímavé, hned ji litujete, pak nenávidíte, pak obdivujete .... Je tu vidět, jak po vysvětlení důvodů to, co jsem odsoudila jako čiré zlo, dokážu pochopit a snad i obdivovat. A obrat smýšlení o člověku se v téhle knize konal hned třikrát.
Doplňuji komentář: Kdo je tady vlastně vrah a kdo oběť?

17.03.2020 5 z 5

Dech tmy Dech tmy Nicolai Lilin

Mně se to líbilo. Jasně, že to nemá až takový spád, jako druhý díl. Ale zkuste popsat zajímavě svůj "normální" život. Jen škoda, že v knížce nejsou fotky - bylo by zajímavé vidět, kde děda N. žije. Bezvadné vyprávění.

28.05.2019 5 z 5

Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů Velké aféry a skandály evropských panovnických dvorů Vladimír Liška

Jsou to zajímavosti, ne kronika. Četla se moc dobře, bavila mě.

24.04.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Maličko (nebo moc) nereálné ne? Ta ženská mě štvala a ten chlap je úplný b.l.b. . Pohádka pro dospělé.

24.04.2019 1 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Za mě plný počet. Všechno super - příběh, zápletka, odsejpalo to, vtáhlo to, překvapilo to ...

13.04.2019 5 z 5

Pro jméno a čest Pro jméno a čest Naďa Horáková

Úžasná knížka. Propletené příběhy, které člověka vtáhnou. Čtivá, poutavá .... Super.

05.04.2019 5 z 5