Ženy a lži

Jižní Morava. Dva detektivní případy. A jeden sympatický starožitník, který rád pomáhá rozplétat kriminalistické hádanky. V prvním příběhu je zavražděna učitelka a dojde k dopadení bandy převaděčů a pašeráků obrazů. Ve druhém dějství se staneme svědky rodinné tragédie. Vyšetřování formálně vede mladý kriminalista Adam, ale důležitou roli v nich hrají především šarmantní starožitník Ábel a atraktivní učitelka s hříšnou duší Vilma....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328340/big_zeny-a-lzi-RNQ-328340.jpg 3.747

Kniha Ženy a lži

malýčtenář

Trochu jsem na rozpacích. Mnoho lidí ,propletené vztahy a občas nelogické jednání. Navíc bez žádných kapitol, člověk občas ztrácel přehled kdo je kdo a kdo s kým ... Přesto jsem knihu dočetla, ale četla jsem od autorky lepší díla.

LenkaMaresova

Na zabití volného času dobré, ale.... Jako detektivka tedy nic moc. První příběh mi přišel naprosto nelogický a dějová linka s převaděči jaksi trochu navíc, přemoudřelá Vilma mi byla opravdu nesympatická.

zouharov
28.01.2021

Přečteno, ale podruhé bych se knížce nevrátila.

Bubo19
31.12.2020

Kniha se nečetla špatně, pořád se něco dělo a byla jsem zvědavá, kdo je vrah. Ale všemi těmi vztahovými propletenci a intrikami mi to připadalo spíš jako román pro ženy, kam se připletl zločin. A k tomu mi děj i chování postav připadalo naivní a objevila se tam spousta nelogických situací . Všechno bylo strašně komplikované, a pak se to během chvilky vyřešilo. Všichni, kteří celou dobu mlžili, vše najednou přiznali a vysvětlili. Detektivku si představuji trošku jinak.

Monolit0713
28.08.2020

Dle mého - paní Horáková daleko lépe píše historickou literaturu. V každé knížce ze současnosti je až moc postav, neuvěřitelně propletené vztahy a to mi nesedí. Dočetla jsem, ale trvalo mi to.

čef
13.03.2020

Všelijak zamotané vztahy mezi partnery současnými, minulými, příbuznými a spolupracovníky, to musí být něco pro čtenářky, o tom nepochybuji. Mně se ty kombinace moc nelíbily, pátrání se odehrávalo pomocí dlouhých dialogů a nakonec vyústilo v něco dost předpokládaného, nic co by mne alespoň opravdu překvapilo. Sepsáno je to jistě dobře, ale určitě ne pro mně.

nero 13
01.02.2020

Mám autorku rád, ale v této detektivce bylo opravdu hodně přešlapů, nebudu je vypisovat, protože je perfektně popsal už marlowe v komentáři přede mnou. Pozitivní na této knize je čtivost a druhá část kde už těch nelogičností tolik nebylo.

vojteska70
28.10.2019

Trhák to není. Ale číst se to dá