Monns Monns komentáře u knih

Pistolník Pistolník Stephen King

Je to moje první kniha od Kinga a ohodnit knihu pro mě bylo těžké. Uvidím, jak mě osloví další díly..

17.03.2020 3 z 5

Fantasy mám ráda, ale moc mě to neoslovilo. Bylo to moc vláčné a musela jsem se nutit číst dál.

17.03.2020 2 z 5

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Asi knihu spíš zkusím v anglickém jazyce, přijde mi, že to pak zní líp. Druhá polovina byla o mnoho lepší než ta první.

17.03.2020 4 z 5

Cestování je můj život Cestování je můj život Leoš Šimánek

Úžasné! S přítelem jsme byli opět nadšeni, jedna z nejlepších Šimánkových knih.

17.03.2020 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

U téhle knihy naopak nechápu nízké hodnocení. Děj ubíhal rychle a překvapivě. Těch pár stránek jsem zhltla a je to snad první povídka, co mě opravdu chytla.

11.02.2020 4 z 5

Jezero Jezero Bianca Bellová

Nevím, kde ta kniha sebrala ucházející hodnocení. Nic mi to nedalo, byl to takový příběh o ničem.

11.02.2020 1 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Tak z téhle knihy jsem měla husí kůži. Najednou se ocitnout ve vztahu, kde nemáte žádné slovo, pořád se hlídat a trpět a přemýšlet jak z toho ven..

06.02.2020 5 z 5

Americkým západem Americkým západem Leoš Šimánek

Opět jsem předčítala příteli a opět jsme oba spokojeni a jen tiše závidíme odvahu a vytrvalost celé rodiny.

06.02.2020 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Příjemná oddechovka s happy endem, co víc si přát?

30.01.2020 4 z 5

Nevyšlapanou cestou Nevyšlapanou cestou M. Scott Peck

Knihu mi byla doporučena na psychoterapii. Trochu jsem se bála obtížnosti této knihy. Četla se dlouho, přesto byla dost srozumitelná i pro mě.

28.01.2020 5 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Nemám slov, nevím, kdy naposled jsem se u knížky tolik nabrečela.

24.01.2020 5 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Mě to tedy neoslovilo. Nutila jsem se to dočíst a šíleně mě to chvílemi nudilo. Moc postav, různá časová období, bylo těžké se v tom orientovat.

21.01.2020 2 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Protože jsem už dřív viděla film, myslela jsem si, že vím, do čeho jdu. A proto mě ten konec tak hrozně zasáhl.
V tomhle příběhu je jasně vidět jak tenká hranice je mezi správným a špatným rozhodnutím. Protože sama nevím,jak se má v této situaci někdo rozhodnout, ať už jako matka, otec nebo jako sestra.. Film i knihu jsem typicky obrečela.

14.01.2020 5 z 5

Dieťa Dieťa Kim Davies

Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí, určitě se kniha bude hodit, až se jednou rozhodnu mít dítě.

09.01.2020 5 z 5

Kanada - Aljaška Kanada - Aljaška Leoš Šimánek

Tuto knihu je predcitala i svému příteli, který takové věci rád poslouchá. Oboum se nám moc líbila a fotky k vyprávění jsme velmi ocenili. Chystáme se na další knihu od Leoše.

04.01.2020 5 z 5

Blok 46 Blok 46 Johana Gustawsson

Na začátku jsem knihu skoro odložila, obzvlášť když jsem se pak podívala na hodnocení a komentáře sem. Do čtení jsem se nutila, vše bylo zmatené a ztrácela jsem se. Pak konečně všechno začalo dávat smysl a začala jsem se orientovat v čase a v postavách a zbytek přečetla jedním dechem.

19.12.2019 4 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Příjemná oddechovka s trochou romantiky.

16.12.2019 5 z 5

Kanada - Divočinou Severu Kanada - Divočinou Severu Leoš Šimánek

Když jsem dala šanci cestopisům Zibury, řekla jsem si, že zkusím ještě od někoho jiného a náhodně vzala v knihovně tuhle knížku. Musím říct, že nejsem zklamaná. Jejich zážitky a způsob cesty byl ztrhující. Palo mi lezl na nervy, ale přesto nezkazil dojem z knížky, naopak přidal na opravdovosti.

16.12.2019 5 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Tak tahle kniha mě dostala. Četla jsem už dřív knihu na stejné téma Pořád jsem to já, ale vůbec se mi to nedostalo pod kůži jako tahle. Celý příběh jsem prožívala s hlavní hrdinkou- beznadějné vyhlídky do budoucnosti a ztrácení sebe sama. Přesto bojovala a život a nemoc se snažila brát s nadhledem. Po dlouhý době jsem u knížky zadržovala slzy, opravdu hezky napsané.

06.12.2019 5 z 5

Druhá kniha od Ladislava, kterou mám přečtenou a opět nemám co vytknout.

03.12.2019 5 z 5