Monka0901 Monka0901 komentáře u knih

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Pekná kniha, avšak z celej série mi prišla najslabšia, taká akoby "odfláknutá". Po predchádzajúcich knihách zo série som sa úprimne tešila, že si ďalšiu knihu od Lilly Lucas prečítam, ale asi som sa tešila predčasne.

23.02.2023 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Waw, tak táto kniha ma dostala. To čo si prežili nie je jednoduché, ale láska a sila prežiť zvíťazila. Kniha obsahovala všetko, čo má kniha mať, a to silný príbeh. Odporúčam každému

18.02.2023 5 z 5

On On Carey Heywood

Kniha nebola zlá, ale proste dáko sa neviem zbaviť pocitu, že mi niečo nesedí. Mala som pocit, že to bolo dosť natiahnuté a zrazu bum koniec. Obálka mi k obsahu vôbec nesadla.

11.02.2023 4 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Za mňa super kniha. To, že je kniha písaná z pohľadu muža je pre mňa pozitívna zmena. Spencerove myšlienky sú vtipné, jeho egoizmus až neskutočný, ale aj tak ma kniha veľmi bavila. Prečitala som ju za jeden deň.

29.01.2023 5 z 5

Nero Nero Sarah Brianne

V konečnom dôsledku kniha nebola zlá, avšak čo som nevedela spracovať bola šikana, ktorá trvala roky, bola fyzická a nikto si to nevšímal a neriešil. Taktiež som dáko nevedela prekusnúť to ako Elle rýchlo odpustila Nerovi a len sa jej chytil a už sa mu podvolila.

20.12.2022 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Za mňa skvelá kniha, keď neviem čo mám čítať, vždy sa vrátim práve k tejto knihe. Blake bol neskutočný.

24.11.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Mám rada knihy tejto autorky, avšak táto mi prišla strašne rýchla. Pekný príbeh, ktorý by si zaslúžil viac.

13.11.2022 4 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Velmi rychla kniha. Dej sa poriadne ani nerozbehol, uz spolu byvali a uz bol koniec. Dost ma rusila prezyvka Hrdina, normalne mi to "neslo" citat. A na slovo klacek mam po tejto knihe priam alergiu.

05.11.2022 4 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Kniha bola pekna, aj ked zaciatok knihy sa velmi tahal. Precitat prvu tretinu knihy mi trvalo asi dva tyzdne, a potom, ked sa kniha rozbehla, som ju zhltla za jeden den

05.10.2022 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Kniha skvela, aj ked mi Penelope prisla naozaj sialena a obcas mi az liezla na nervy. Dej mi prisiel trosku pritiahnuty za vlasy, ale bola to velmi prijemna oddychovka, vela som sa nasmiala a viem si predstavit, ze sa k nej este vratim. A uz sa tesim na dalsie knihy od tejto autorky.

05.09.2022 5 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Pekny pribeh, aj ked sa dost odlisuje od ostatnych knih, ktore som o tychto autoriek citala. Dej plynul pomaly, pricom za eroticky roman, by som tuto knihu urcite nenazvala.

30.08.2022 4 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Kniha nebola zla, ale ku koncu ma uz vyslovne nudila a preskakovala som cele pasaze, len aby som ju docitala

29.08.2022 3 z 5

Údolí panenek Údolí panenek Jacqueline Susann

Kniha ma dost sklamala. Napriek zdlhavemu zaciatku ma kniha zacinala aj bavit, ale v poslednej tretine knihy som sa do citania uz musela priam nutit a koniec ma maximalne sklamal.

14.07.2022 1 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Táto kniha sa mi páčila trochu viac ako S pozdravem Carter

28.01.2022 5 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Prvy diel sa mi pacil omnoho viac. Tento diel mi miestami liezol priam na nervy, mala som chut knihu ani nedocitat, ale presda len docitala. Niektore sceny som vsak preskakovala, lebo boli zbytocne zdlhave, ako napriklad prvy vecer, ked sa spoznali sexualna scena na cca 30 stran je aj na mna moc. Treti diel si precitam, aby som uzatvorila trilogiu, avsak dufam, ze bude lepsia.

02.01.2022 2 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Pekna kniha, avsak zaciatok bol pre mna strasne zdlhavy

24.05.2020 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Skvelá kniha, ani sama nerozumiem, prečo som sa rok odhodlávala pustiť sa do jej čítania, nakoniec som ju prečítala za jeden večer.

23.05.2020 5 z 5

Rebeka Rebeka Daphne du Maurier

Neskutočná kniha. K tejto knihe som sa dostla úplnou náhodou, keď sme sťahovali babičku (vydanie z roku 1969), ani neviem prečo som si túto knihu zobrala domov, ale neľutujem. Ide o neskutočný príbeh lásky a tajomstva. Literárna klasika, chviľu mi trval kým som si zvykla na štýl písania (klasika), ale bola to krásna kniha. Hneď po prečítaní som mala chuť ju začať čitať znova. Vrelo odporúčam

12.04.2020 5 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

prevej knihe som dala 5 hviezdičiek, tejto len dve, pričom som knihu ani nedočítala, nakoľko ma už asi v polovici úplne prestala baviť

17.01.2020 2 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Knihu som citala uz davno, napriek tomu na nu dost casto spominam. Je to pribeh, pri ktorom si clovek uvedomi a je vdacny za to aky ma zivot.

23.06.2019 5 z 5