Moniska2410 Moniska2410 komentáře u knih

Zajatkyně Zajatkyně Sarah Rivens

Anotace mě tak navnadila, že moje očekávání byla asi moc veliká.

Upřímně větší část knihy jsem se nudila, některé dialogy byly navíc (nemusím číst jak se hodiny malují, česají a oblékají) a občas mi přišli dost chaotické.

Mám načteno v tomto žánru nemálo knih, ale tohle si v určitých úsecích na dark romanci tak nějak hraje.

Asher byl idiot, možná sexy, ale pořád idiot. Nevěděl pořádně co chce a to byl prosím kápo. K Elle se choval v určitých momentech jak nevyzrálý puberťák.

Ella byla silná hrdinka a na to čím si prošla, tak nezahořkla vůči ostatním.

Z hlavnich hrdinů nesála žádná chemie, bylo to takové celkově toporné.

Oni i ostatní postavy mi přišli slabý, nedodělaný, nemastný, neslaný.

Konec mě ale navnadil a já se do dalšího dílu určitě pustím, protože chci vědět jak to mezi Ashrem a Ellou dopadne.

A tak nějak i doufám, že bude lepší než tento.

01.04.2024 3 z 5

Vzpoura Vzpoura Adéla Kubicová

Máme tu začínající autorku, která se nejdříve prosadila na wattpadu a teď se dostává i k nám do knihoven.

Dostáváme příběh z prostředí mafie, ale né ledajaký. Poslední dobou se s těmito příběhy roztrhl pytel, ale tenhle je jiný. Je to spíš thriller, než romantika na kterou sme u těchto příběhů zvyklé.

Clarie je dcerou drsného mafiána, sama ale takhle už dál žít nechce a když jí otec zaslíbí jinému, rozhodne se, že uteče a s pomocí bodyguarda se jí to podaří.

Tím ho ale naštve a protože se nechce vrátit, tak jí prodá dalšímu. A tak začíná příběh, který vás nenechá ani chvíli vydechnout, je v něm plno akce, střílení a honiček.

Clarie je skvělá a silná postava, líbí se mi, že jedná a říká věci na rovinu. Vidíme, jak se z rozmazlené holky stává mafiánská princezna.

Já před Adélkou smekám, tohle přece nemohla napsat mladá cácora a už teď se hrozně těším na pokračování.

Jestli máte rádi příběhy z prostředí mafie, ale nemusíte romantiku, tak tohle je kniha přímo pro vás.

01.04.2024 4 z 5

Křehké srdce Křehké srdce Mona Kasten

Na tenhle díl sem se hrozně moc těšila, jak se to bude vyvíjet mezi Adamem a Rosie, protože konec prvního dílu skončil hrozně moc otevřeně. Takže jen co sem dostala knihu do ruky, hned sem začala číst. Jenže to prvotní nadšení po pár stránkách opadlo

Tak do půlky knihy sem se u čtení spíš nudila a celé se to tak nějak vleklo. Pak se to naštěstí začalo otáčet a já začala dostávat ten skvělý příběh, který sem od knihy očekávala.

Zabrousily jsme i do minulosti ústředních postav a já se tak dozvěděla odpovědi na některé otázky, které mi v hlavě zůstali po dočtení prvního dílu.

Tenhle díl se už moc nevěnuje hudbě a podcastu, ale spíš nám ukazuje tu druhou tvář showbyznysu. Paparazzi, závist, lži a já sem upřímně ráda, že sem jen obyčejná kadeřnice ze zapadákova.

Adam i Rosie byly opět skvělý, každý měl svého démona a snažil se s ním bojovat. Počítejte s tím že je to slow burn romantika a tady za mě obzvlášť pomalá.

Knihu určitě doporučuju, krásně uzavře příběh.

,,Když se podívám do tvých očí, vím, že jsem našel zrcadlo své duše."

01.04.2024 3 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Melanie Harlow

V úvodu musím napsat, že mám pocit že tento díl snad napsala jiná autorka než první. Jak já se na něj těšila, ale tady sem postrádala vše co mě v prvním uchvátilo a to od děje, přes postavy a v neposlední řadě chemií mezi hlavními hrdiny.

V knize se střídají pohledy obou hlavních hrdinů a dostáváme i pár z minulosti, protože Oliver a Chloe se znají od malička.

Chloe mi přišla jak naivní puberťačka, která si sama sebe neváží, vždyť tolik šancí co Oliver od ní dostal a stejně jí vždy zradil, já bych mu už nepodala ani ruku.

Oliver byl fakt hajzl, který si myslel, že mu všichni podlehnout, včetně jeho nejbližších.

Postrádala sem jiskření mezi hlavními hrdiny, bylo to celé takové toporné.

Aspoň že konec to trochu vylepšil a Oliver se pochlapil. Díky tomu sem dala o půl hvězdičky lepší hodnocení.
2,5/

Upřímně si hodně rozmyslím jestli půjdu do dalšího dílu.

25.02.2024 3 z 5

Kráľovstvo podsvetia Kráľovstvo podsvetia Leshiana Višňovská

Během pár dní druhá dark romance z mafiánského prostředí od začínajících autorek.
První si na to tak nějak hrála, ale třeba druhý díl překvapí.

Ale TOHLE tak to byla jízda, akce střídala reakci a já byla ze začátku, trochu skeptická.

Ale pak přišel na scénu ON...mého srdce šampión a já nemohla přestat číst.
Kasian se mi dostal pod kůži, do všech pórů a já se totálně zamilovala.

Vivian je zaslíbená Ricardovi, aby se spojili dvě mafiánské rodiny a mohli spolu bojovat proti Království podsvětí. Ale kdo za tím stojí???? Říká si Princ, ale nikdo ho ještě neviděl.

Po vraždě otce třetího mafiánského klanu se vrací jeho nejstarší syn Kasian, kde byl, co vlastně celou dobu dělal?? Otázky, samé otázky, ale naštěstí v průběhu čtení na některé dostaneme odpověď. Chce zjistit kdo stojí za vraždou.

Chemie mezi Vivien a Kasianem byla pozvolná a krásná. Jak můžu milovat svého zabijáka??
Erotické scény byly vkusně napsané a jiskřivé.

Zničila sem mu plány, on mně zničil život. Měl mě nechat. Neměl mě donutit zamilovat se do jeho temné duše.

Vivian jsem si oblíbila, ony ženy v mafi to nemají lehké, to už z knížek víme. Ale ona je jiná, jen to neukazuje světu.

Kasian je typicky bad boy a moje představivost jela na plné obrátky.

Oni mají společnou minulost, jen Vivian to zatím neví. A tím mě Kasian totálně dostal. On není bez srdce, jen ho nechce ukazovat, aby sám nepodlehl. Ale co když se to už stalo??

Nevíš, kdo jsem a já ti to neprozradím. Neznáš mé skryté
úmysly. Minulost pro tebe zůstává záhadou. Jediné, co víš, je, že se nezastavím, dokud nedosáhnu svého. Ovládnu tvou duši, rozdrtím ti srdce.

Je všechno jen náhoda? Nebo jde o dokonale promyšlený plán?

Připravte se na pořádnou jízdu, kniha vás nenechá ani chvilku vydechnout, ona si vás tak zaháčkuje, že stejně jako já si po dočtení budete říkat, že druhy díl by měl vyjit nejpozději zitra. Protože to čekání bude utrpení.

Za e-knihu děkuju @venupress a @leshiana_author v rámci #spoluprace

15.02.2024 5 z 5

Dvě prázdná místa Dvě prázdná místa Zuzana Holčíková

Po dočtení Hry na druhou mi v srdci zůstalo prázdné místo a já sem ráda, že sem měla po ruce volné pokračování.

Opět setkáváme s hlavními hrdiny Benem a Nelou, které sem si v předchozím díle oblíbila. Příběh začíná o rok a kousek později od jejich posledního střetnutí a oni dostávají druhou šanci na lásku, na jejich lásku které se brání.

V tomhle díle se autorka převážně věnuje postavě Nely, která řeší běžné starosti všedního života. Ale stejně občas zabloudí myšlenkami k Benovi, ale dělá vše proto aby s ním nepřišla do kontaktu. Jenže osud to vždy nějak zařídí, aby dva lidé co mají být spolu, spolu skončili. To jak jí syn Matěj promlouval do duše, mě totálně rozsekalo. A její tatínek moudrý to muž.

,, a stále mi připomínej, že srdce se často staví proti rozumu."

Opět tu máme mé milované citáty, které otvírají novou kapitolu a jako v předchozím díle s ní i souvisí.

Tentokrát má kniha pomalejší rozjezd a větší akce se odehrává spíš až ke konci knihy. Možná sem čekala víc toho sbližování mezi Benem a Nelou, víc romantiky, ale určitě jsem ráda, že tento díl vznikl a já se dozvěděla, jak to mezi nima dopadlo.

,,Láska vyrovnává rozdíly, neuhýbá jim."

Opět děkuju autorce za knihu k recenzi a za krásné věnování.

12.01.2024 4 z 5

Ten ľavý Ten ľavý Baja Dolce

S autorkou sem se seznámila díky knize Habibi. Tento příběh je ale úplně jiný, lehký, vtipný, krásný a smyslný.

Já sem se okamžitě zamilovala do hlavního hrdiny Dáriuse , on byl prostě úžasný, sen každé ženy.

Za to Valentína, nějak sem jí ze začátku nemohla přijít na chuť. Ale jen co si začala s Dáriusem , změnila se a já k ní pomalu nacházela cestu.

Chemie mezi hlavními hrdiny byla uvěřitelná, krásně popsaná a sexuální scény byly decentní

Mě sedli i ostatní postavy v knize, Boris s jeho malým bříškem a hlavně teta Milenka.

Odhalení sem tak nějak čekala

Kniha, která mi vykouzlila úsměv na tváři po čas celého čtení, ale na konci i nějaká ta slzička ukápla.

Líbilo se mi, že autorka myslela na nás co neumíme moc dobře anglicky a texty písní přeložila

02.01.2024 4 z 5

Následuj oheň Následuj oheň Hope Marks

První přečtená kniha od autorky a já se už moc těším, až se mi ze světa vrátí prvotina Spoutej mě, kterou sem vyslala ve štafetě.

Příběh mě hodně bavil, ano mám nějaké výtky a to hlavně na občasnou nelogičnost hlavního hrdiny k matce. Pokavaď někoho milujete, tak za ním stojíte a chráníte i proti vlastní rodině. Jeho máma byla vysloveně ,, kráva nebeská "

A teď už k samotnému příběhu, který nás zavede mezi hasiče. Jako chlapy v uniformě jsou žhavý a tady je toho žhavého opravdu dost. Hayley a Dylan byly skvělý pár. Moje představivost jela na plné obrátky.......a když přišel domů v hasičském kompletu asi si dokážete představit co se dělo. A scéna z hasičákem, bože jak já se nasmála.

Hayley tak trochu nemotorná, dost důvěřivá, ale přesto milá a chápající. Občas mi lezla na nervy svou nerozhodností, ale tak člověk se jí nemusel úplně divit, po tom jak se k ní zachoval bývalý partner.

Dylan byl zlatíčko od prvních stránek, byl obětavý a k Hayley se choval jako dokonalý gentleman. Jen teda matka a bývalá přítelkyně, jedna větší blbka než druhá. Ale zase aspoň příběh okořenili.

Chemie mezi nima byla neskutečná, jiskry létali až se mi málem mobil uškvařil. Erotické scény jsou vkusně napsané.

Dostáváme pohledy obou hlavních hrdinů a to já prostě miluju, vědět co si myslí a proč tak jednají.

Jestli aspoň půlka hasičů jsou takový sexy chlapáci, asi začnu chodit na procházky kolem jejich stanic

Krásný milostný román s nějakou tou kapkou erotiky, určitě doporučuju všem romantickým duším. A hlavně se podpoří česká autorka.

31.12.2023 4 z 5

Hra na druhou Hra na druhou Zuzana Holčíková

V prvé řadě moc děkuju autorce za recenzní výtisk, myslím, že by mě kniha asi minula a upřímně by to byla škoda.

Krásný romantický příběh, který si vás omotá kolem prstu a vy tím prstem musíte otáčet stránku za stránkou, protože chcete vědět jak to mezi Nelou a Benem dopadne.

Miluju citáty a ten kdo mě sleduje to ví, takže sem byla moc ráda, že každá kapitola právě nějakým krásným citátem začíná. A skvělý bylo, že se hodil k ději v té dané kapitole, to bylo skvělé zpestření.

Prolíná se tu více postav a mě se moc líbilo jak si autorka dokázala pohrát se všemi těmi emocemi, přátelstvím a hlavně rozvinout lásku s větším věkovým rozdílem.

A možná i proto, že sem věkově blízko Nely, sem se do příběhu krásně ponořila. Po dočtení mám v hlavě pár otázek sama na sebe...... Šla bych vůbec do takového vztahu? A pokavaď ano, jak bych se zachovala?

Monolog pro Nelu mi krásně dovysvětlil nějaké nejasnosti a hlavně sem ho z větší části probrečela.

,,Milovat někoho znamená pochopit i to, že vás skutečně nemiluje."

Já sem si Bena okamžitě zamilovala a nebýt tam zmiňovaný jeho věk, typovala bych mu víc.

Nela mi oproti tomu přišla na svůj věk trochu nerozhodná, i když na jednu stranu, ruku na srdce, jak by sme jednali v její kůži my.

,,Ona ho miluje víc, než se kdy dozví. On ji miluje víc, než kdy dá najevo."

A já se jdu pustit do volného pokračování

4,5 /

16.12.2023 5 z 5

Den je krásný Den je krásný Amabile Giusti

Tak tohle byla krásná jízda a já mám díky tomu hezčí den.

Přesně jak slibuje věta na obálce ,,Road trip plný nástrah, na jehož konci čeká sladká odměna."

Grace se v jedné vteřině zbortí život jak domeček z karet. A proto se rozhodne, že od všeho a všech si musí odpočinout a vydá se na cestu k sebepoznání. Udělá si seznam věcí, které chce zažít a v průběhu cesty se jí to daří plnit a já to díky tomu, jak byla kniha krásně napsaná, plnila celé s ní.

Hned na první zastávce pozná Channinga, který jí neřekne jinak než Bambi a vydají se na cestu spolu. Grace se mu svěří proč se vydala na tuhle cestu, jen on si své velké tajemství nechává pro sebe. Ale protože cítí, že k ní začíná něco cítit, rozhodne se, že s Grace už dál pokračovat nebude.

Jenže osud zařídí, aby se ti dva opět potkali.

Grace na cestě potká další skvělé postavy a celá tahle jízda je jedno velké pohlazení po duši. Každá postava se vám dostane pod kůži a jediné co mě mrzí, že příběh skončil.

Tahle kniha vám vykouzlí úsměv na tváři aby vám v zápětí puklo srdce a vy si vybrečeli oči.

Nebudu už prozrazovat víc, ať se můžete se všemi vydat na pořádnou jízdu, která ve vás zůstane pěkně dlouho. A třeba vás kniha inspiruje a vy se vydáte na svoji cestu životem.

Knihu jsme si přečetla díky spolupráci a jsem za to ráda, možná by mě minula a to by byla škoda.

06.12.2023 5 z 5

Ostrovy bohů Ostrovy bohů Amie Kaufman

V prvé řadě bych ráda poděkovala @humbook @humbook_blogeri za recenzní e-knihu #spoluprace

Ze začátku sem se nemohla úplně začíst, na můj vkus se střídalo až moc pohledů. Naštěstí sem se po čase zorientovala a začala si knihu užívat. Jen bych jí spíš doporučila mladším čtenářům.

V knize není nouze o dobrodružství, napětí, zvraty, romantiku a všudypřítomnou magii. Ta byla krásně popsaná, originální a při určitých popisech moje fantazie jela na plné obrátky. Líbilo se mi propojení bohů s magií.

Autorka nám připravila krásně propracovaný, originální svět. Na začátku knihy je nádherná mapa, ty ve fantasy knihách vítám.

Hlavní hrdiny Selly a Leandera sem si oblíbila, to jejich laškování a pomalé sbližování bylo kouzelné. Některé postavy mi v knize byly nesympatický a některé sem si oblíbila až ke konci.

Nebojte se, že by byl příběh jen na moři a vy mohli chytnout mořskou nemoc, dostaneme se i na souš.

Konec knihy je dost napínavý a bohužel i otevřený. A já doufám, že další díl bude brzy.

06.11.2023 4 z 5

Diablo Diablo Michaela Brnková

Příběh, který mě totálně vtáhul a nepustil, dokavaď sem neotočila poslední stránku. A mě je hrozně líto, že je konec. Já bych brala těch stránek o dost víc, víc jejich lásky, víc dobrodružství, která na ně čekají........jak řekl Mateo ,,Dobrý příběh nemá konec."

Diablo / Mateo, syn šéfa motorkářského gangu vám neřekne co chce, on si to rovnou vezme. Má rád motorky a pouliční boje, miluje svojí svobodu a jednu holku. Nelíbá se, neboť jeho první polibek si vzala ona. A on si teď vezme jí, se vším všudy.

Vivian, dcera obávaného bosse, přesvědčí otce aby mohla studovat a žít na koleji jako ostatní studenti. Aby nebyla zavřená jak princezna ve skleněném zámku, ale mohla konečně začít volně dýchat.

Ale co ďábel nechtěl, ty dva musí spolupracovat na školním projektu. A Mateovi už nic nestojí v cestě a může pomalu a jistě zatínat drápy do Viv.

Chemie mezi nima byla neskutečná, jiskřivá, nebylo nouze o pořádné sexuální scény a málo jich teda nebylo. Líbilo se mi jak oslovoval Vivian - anděl.

Já sem si knihu užila na 100% a vám všem, kteří máte rádi tento žánr, jí DOPORUČUJU

28.10.2023 5 z 5

Vzplanutí: První kolo Vzplanutí: První kolo P. S. Herytiera (p)

Jak začít....... mě asi vyměnili vnitřek knihy, nebo absolutně nechápu, že se příběh skoro vůbec nepřiblížil jak anotaci, tak i popisům na přední straně.

Ilegální zápasy, zakázána láska a spalující touha, již nelze utišit.......tak to je napsané na přední straně obálky a to vše tam nenajdete. Asi sem už moc náročná, neb si nedokážu vysvětlit, že to všechno mi v knize chybělo.

Rodiče Victorii od mala vštěpují zásady slušného chování a chtějí z dětí vychovat slušné lidi. Pak teda nechápu, že tak často chodí za školu, holduje alkoholu a né jen ona, i její nejbližší kamarádi. A ve finále to rodiče všech zas tak moc neřeší.

Celá kniha byla pro mě jedno velké klišé a já strávila pro mě zbytečně 522 stran s knihou, která mohla mít velký potenciál, který se bohužel nenaplnil.

Mě ani nesedli jak hlavní tak vedlejší postavy, styl jakým je kniha napsaná. Nerozhodnost hlavní hrdinky mi lezla příšerně na nervy.

Škoda, dle anotace sem se těšila na příběh, který mě vystřelí do výšky, přitom sem se celou dobu plácala u země.

27.10.2023 2 z 5

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

První kniha od autorky a já sem upřímně nadšená. Tolik lidí mi jí doporučovalo a já sem ráda, že sem na ně dala. Kniha splnila všechna má očekávání, krásný příběh, milé postavy a plno úžasného sexu.

Příjemná oddechovka přečtená za jeden den.

Dillon je autorkou romantických příběhů, jen její příběh romantický není ani trochu a ona odlétá na svatební cestu sama. Bohužel její poslední vztah se rozpadl těsně před svatbou. Ona byla skvělá, vtipná a hlavně svá . A hlavně byla magnet na trapasy.

West se na stejné místo vydal, aby unikl pozornosti médií po posledním skandálu a doufá, že si odpočine a nebude ho nikdo otravovat. Jen nebyl moc upřímný k Dillon a když se dozvíme víc o jeho minulosti a rodině, což teda překvapilo i mě, tak se pak vůbec nemůžeme divit, že má strach ze vztahů.

Jen co se ti dva potkají začne to mezi nima krásně jiskřit. To jejich pošťuchování a flirtování bylo skvěle uvěřitelné.

Já sem si knihu náramně užila, měla sem pocit jako bych na těch Maledivách byla s nima, ležela v houpací síti a popíjela Long Island Iced Tea. Jestli se chcete zase ponořit do teplého počasí a zažít krásný příběh plný skvělého sexu, po knize určitě sáhněte.

26.10.2023

Vetřelci v našich hlavách Vetřelci v našich hlavách Daniel Pelikán

Bylo to totální vybočení z mé komfortní zóny a musím říct, že mě kniha mile překvapila.

Co je obsedantně kompulzivní porucha ( OCD ) tak nějak okrajově vím, ale dostat se takovému člověku do hlavy ????? No páni, tak to byla jízda

Ono svým způsobem tím trpíme tak nějak všichni, zamknula sem, vypla sem sporák atd, ale vrátím se jednou abych to zkontrolovala, ale takto nemocný člověk několikrát. A né jen tohle, 5x vyčistit zuby, 10x umýt ruce a jiné a nejhorší je ten hlas v hlavě. Ten, který vám pořád vnucuje myšlenky, které nechcete poslouchat, ale musíte. On je totiž vaší součástí.

Překvapilo mě jakou formou je kniha napsaná, je to vlastně dialog mezi Petrem a hlasem v jeho hlavě.

Občas to bylo úsměvné, občas smutné. Takový člověk bohužel denně bojuje o svůj život a díky Danielovi se můžeme na chvíli dostat do jeho hlavy a cítit to, co cítí on a plno dalších lidí dennodenně.

Určitě knihu všem doporučuji, ne jen proto, aby sme podpořili začínajícího českého spisovatele, ale aby sme se seznámili se všemi vetřelci, kteří takto nemocní lidé mají. Aby sme před nimi už nikdy nezavírali dveře.

Tentokrát nehodnotím knihu počtem hvězdiček, tohle mi nepřísluší. Tohle píše sám život a ten si na hvězdičky nehraje.

16.10.2023 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

ANO ANO ANO
Miluju tenhle typ knížek, mafie ( tady teda spíš okrajově) sexy hlavní hrdina, hlavní hrdinka, která si nenechá nic líbit a od nenávisti k lásce. To vše tahle knížka má.

Byla to skvělá jízda, chemie mezi hlavními hrdiny byla neskutečná, jen nečekejte knihu plnou sexu, to tady nenajdete. Ale pomalé poznávání se a že to mezi nima jiskří od prvních stránek.

Lucy sem si oblíbila, je skvěle trhlá, ty její myšlenkové pochody mě neskutečně bavili. Je sebevědomá, chytrá a ví co od života chce.

Asher typický bad boye, bývalý mafián a zabiják.

I když sem čekala víc erotiky, nelituju, vlastně sem spokojená, čtení sem si náramně užila a už se těším na další díl.

,,Neexistuje nic, co bych neudělal pro ty, které miluju."

V knize je playlist a určitě si písničky pusťte, skvěle doplní atmosféru celého příběhu.

12.10.2023 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Tahle kniha má vše co mám na těhle příbězích ráda, mafiánské prostředí, od nenávisti k lásce, pomsta a plno testosteronu.

Příběh je psán z pohledu obou hlavních hrdinů Calluma a Aidy a to je za mě u těchto příběhů velké plus, člověk vidí co si myslí a proč tak jednají.

Kapitoly jsou krátké a dynamické. Už vím proč je obálka taková jaká je , vymyslela to chytře mrška jedna.

Vůbec sem se u čtení nenudila, jediné mínus, že to jejich zamilovaní bylo na můj vkus až moc rychlé.

Calluma sem si okamžitě zamilovala, já prostě tenhle typ chlapů zbožňuju, ví co chce a jde si za tím.

Aida byla skvělá, svá, prostořeká a hodně odvážná.

Chemie měla ten správný drive a sexuální scény byly opravdu žhavé. To jejich špičkování bylo pak jen třešničkou na dortu.

Sedl mi autorčin styl psaní a já knihu zhltla za pár hodin. Už teď se těším na její další knihy, neboť oba hlavní hrdinové mají plno sourozenců.

24.09.2023 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Eva Brykner

Nevěřila bych, že je to prvotina od skvělé @eva_brykner, takže smekám a tleskám zároveň. Jestli budeš psát pořád takhle skvěle, máš novou obdivovatelku.

Knížka je extrémně čtivá a skvělé jsou krátké kapitoly, knížka tak neztrácí tempo.

Já snad podezírala úplně všechny a konečné rozuzlení mi vyrazilo dech a čelist stále sbírám ze země.

Příběh je napínavý od samého začátku, je to skvěle zamotané a má to hlavu i patu. A až to začne vše do sebe zapadat, nebudete chápat a konec tak ten byl jedno velké překvapení.

Knihu rozhodně doporučuji a pokavaď máte rádi psychologické thrillery, nesáhnete vůbec vedle.

25.07.2023 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Skvěle propracovaný psychothriler, to bylo tak propletené, že do poslední chvíle netušíte vůbec nic.

Příběh si vás zaháčkuje a nepustí, dokavaď neotočíte poslední stránku, to mi věřte, já sama jí dala za den.

Tentokrát nemáme pohled jen od dvou protagonistů, ale hned několik, všechny jsou nějakým způsobem propojeny.

Autorka nám ušlapává cestičku, ale je tam i tolik slepých uliček, že než dojdete k vrahovi, bude vám padat čelist z toho, jak skvěle to má autorka promyšlené.

Od půlky to chytne takový drive, každou chvíli si říkáte, že víte kdo je vrah a ono prdlačky.

Měla sem své oblíbence a paradoxně tu kterou sem nemusela, tak sem jí ve finále začala mít ráda.

Určitě to není poslední kniha od autorky po které sem sáhla, už teď se těším na její další knihy.

27.06.2023 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

(SPOILER) Třetí díl ze série Mistři lásky a já bych ho přirovnala zpracováním k prvnímu dílu, jen mi tam krapet něco chybělo. Takže za mě první díl, pak třetí a poslední druhý.

Oba hlavní hrdiny známe z minulých dílů a zde dostali svůj prostor.

Mezi Tobym a Joannou přeskočila jiskra hned v začátku, ale aplikace kterou vymyslel Toby, jim vyhodnotila velmi malé procento úspěšnosti, tak se rozhodli, že zůstanou přáteli. To se ale lehko řekne, než udělá, kor když k sobě něco cítí.

Toby byl zlatíčko, IT programátor, který pro svojí rodinu obětoval mnoho a za to sem ho obdivovala a nejradši bych ho poňuchňala.

Kolem Joanny bylo hodně tajemství a postupem času se nám odkrývali. Byla to silná a sebevědomá žena, ale v koutku duše byla i raněná a poznemenaná z událostí z mládí.

Krásný a pozvolný vývoj vztahu, to jak každý byl tomu druhému oporou. I když je to k sobě hodně přitahovalo, nechtěli svůj křehký vztah narušit.

18.06.2023 4 z 5