MonikaHos MonikaHos komentáře u knih

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Knížka, která absolutně v ničem nepřekvapí, nějaký zvrat se zde objeví možná jednou, ale přesto se čte sama. Přelouskáno během chvíle. Časem se určitě k autorčině tvorbě vrátím.

27.07.2016 4 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Děkuji Lucka8351 za parádní spoiler.:D I přesto se mi kniha velmi líbila a četla se skvěle. Těším se na dalsi díly.

28.12.2018 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Ta pochmurná atmosféra a autorčin styl psaní mě chytly od samého začátku. Na konci jsem ji prakticky nemohla odložit, tak moc jsem chtěla vědět co se doopravdy stalo. Za mě předčila i Zmizelou. Takže, pokud vám nevadí, že se nejedná zrovna o veselé pozitivní počtení, s chutí do ní!

02.09.2017 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Dystopie miluju, ale ne vždy se povedou. Tato mě ale chytla od samého počátku a prakticky jsem se od ní nemohla odtrhnout. Rozhodně by neuškodil více propracovaný konec příběhu, ale za mě stále plný počet hvězdiček. Těším se na další díl!

08.03.2017 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Knížka se čte sama, přelouskala jsem ji během chvilky. Autorův strohý styl mě chvílemi rozčiloval a chvílemi mi naopak vyhovoval. Nebylo to špatné, ale mezi mé topy se kniha nejspíš nezařadí. Na druhý díl jsem ale přesto zvědavá. Prostě rozporuplné pocity se vším všudy.

09.01.2017 4 z 5

O dívce Grace O dívce Grace Anthony Doerr

Velmi zvláštně psaná kniha, ve které nejde asi tak úplně o děj, ale spíš o autorův velmi specifický styl psaní. Některé pasáže mě možná unavovali, přesto na mě jako celek působila velmi příjemně a její atmosféru jsem si velmi užívala. Bonusem je nádherná obálka, která byla společně s knihománií důvodem, proč jsem si ji koupila.

10.12.2017 4 z 5

Deníček prince George Deníček prince George Clare Bennett

Přečetla jsem, ale znovu už to neudělám. Kniha chvílemi pobavila, chvilemi jsem se chytala za hlavu, proč je to tak dětinské. Prostě oddychovka, ale to, že bych ji někomu doporučila si raději na triko nevemu.

21.06.2017 3 z 5

Poslední víkend Poslední víkend Agatha Christie

Ač se opravdu stydím, tak toto byla moje první kniha od autorky. A jsem naprosto nadšená! Kniha mě neuvěřitelně vtáhla do děje, autorka to umí skvěle se slovy a bravurně vykreslené charaktery postav jsou už jen taková třešnička na dortu. Jsem ráda, že mě čtenářská výzva KONEČNĚ zavedla k téhle úžasné ženě a už se těším na její další knihy.

28.11.2018

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Mně se kniha četla přímo skvěle, a to že člověk pachatele vytuší již velmi brzy, jí dle mého vůbec neubírá na kvalitě. Záporná postava je brilantně vykreslena a styl psaní, kterým je oslovována, dělá knihu zajímavější. Já bych knihu určitě doporučila.

18.04.2018 5 z 5

Medová smrt Medová smrt Hanni Münzer

Zpočátku jsem se do knihy vůbec nemohla začíst, k jejímu čtení jsem se vyloženě musela nutit. Příběh mě začal bavit až když se dějová linie začala týkat mladé Deborah, kterou jsem si pro její odvahu velmi oblíbila. Děj mě vtáhl a knihou jsem nakonec byla příjemně překvapena. Na plný počet to ale není...

24.07.2017 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Mně se to líbilo. Místy mi příběh dokonce připadal (a teď mě neukamenujte, prosím) zajímavější a záživnější než první díl. A Sam je jednoduše TOP muž!

26.12.2016 5 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Oproti prvnímu dílu mě tento bavil méně. Přesto se nemůžu dočkat pokračování, autorčina představivost jednodušše nezná mezí!

27.10.2016 4 z 5