Monika136 Monika136 komentáře u knih

Skóre Skóre Elle Kennedy

Za mně nejlepší díl ze série :)

15.09.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Strašně jsem se na ten poslední díl těšila, protože tuhle sérii miluju...ale musím se tedy přiznat že jsem zklamaná. Předchozí tři díly jsem přečetla několikrát a vždycky se k nim ráda vracím, ale tady prostě něco nefunguje jak by mělo. Za mě chemie mezi hlavními postavami nulová. Hayden mi přijde taková nemastná, neslaná. Děj podivně skáče...no prostě mi tenhle díl do té série vůbec nepasuje. Škoda... třeba vyjdou od autorky ještě další její knihy a zlepším si pak chuť :D

31.08.2023 3 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Nejvíc nejlepší romantické knížky ever! :D Od T.L. Swan bych snad četla s chutí i nákupní seznam :D Doufám že na Christophera nebudeme čekat moc dlouho :)

29.07.2022 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Bezvadná oddechovka. Dlouho jsem se u knížky tak nesmála :D

09.12.2021 4 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Souhlasím s názory, že kniha je dost přeslazená . I přesto se mi ale četla dobře. Byla to taková ta správná romantická jednohubka kterou smlsnete na počkání. Všem komu se tahle knížka líbila doporučuji filmové zpracování z roku 2019, které jsem si naprosto zamilovala.

06.12.2021 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Miluju knihy které ve mně vyvolávají silné emoce...a tahle jich vyvolala opravdu spoustu. Podle recenzí jsem věděla že bude tahle kniha dobrá, ale netušila jsem jak moc... určitě si přečtu i druhý díl.

27.04.2021 5 z 5

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Jediné co je na téhle knížce špatně je to, že si strašně chcete ty písničky poslechnout a nemůžete :D

04.02.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jedna z nejlepších knih co jsem četla.

08.11.2020