MoMa MoMa komentáře u knih

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Sci-fi moc nemusím a přesto je tohle má nejoblíbenější kniha. Absolutní bomba, doporučuju přečtení víc než stoprocentně!

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Opravdu velmi napínavé, na jednu stranu jsem se nemohla od knížky odtrhnout a na druhou stranu jsem ji odkládala, protože jsme nevěřila, že se z takovéhla pasti může Jane dostat. Super napsané, vynikající rozuzlení!

06.09.2011 5 z 5

Spis Odessa Spis Odessa Frederick Forsyth

Opět super čtení, určitě doporučuju.

Příští Příští Michael Crichton

Ačkoliv čtu Crichtona velmi ráda, tahle knížka se mi vůbec nelíbila, připadá mi jako kupa absolutně nesouvisejících slátanin.

17.08.2011

Proud času Proud času Michael Crichton

Zajímavá, čtivá kniha, dobré odpočinkové čtení.

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Rozhodě to nejlepší, co jsem od Browna četla, napínavé, zajímavé, má spád.

17.08.2011 4 z 5

Boží pěst Boží pěst Frederick Forsyth

Super knížka, čte se jedním dechem.

Na křídlech orlů Na křídlech orlů Ken Follett

Podle přečtených recenzí by to měla být vynikající kniha podle skutečné události, kterou Follet velmi podrobně prostudoval za pomoci přímých účastníků a to se rozhodně promítlo do výsledků. Určitě si ji přečtu.

Knížka nezklamala, přečetla jsem si jedním dechem.

07.09.2011 4 z 5

Třetí dvojče Třetí dvojče Ken Follett

Vynikající knížka, rozhodně doporučuju k přečtení!

06.09.2011 5 z 5

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Není to úplně nejhorší kniha, kterou jsem kdy četla, ale měla jsem dost co dělat, abych ji přelouskala ... snad kdyby byla o polovinu kratší ... A souhlasím s názorem, že některé věci, které postavy dokážou přežít, jsou hodné tak Mr Bonda.

17.08.2011 2 z 5

Pavučina Pavučina John Wyndham (p)

Na 'trifidy' tahle knížka nemá, ale je taky velmi dobrá.

Případ dívky v tísni Případ dívky v tísni Michael Crichton

Absolutně úžasná knížka, nemohla jsem se od ní odtrhnout, nikdy bych nevěřila, že je to jeho první kniha. Stoprocentně doporučuju!

24.11.2011 5 z 5

Mstitel Mstitel Frederick Forsyth

Další bezchybná Forsythovka plná napětí a s perfektním vyvrcholením. Můžu jen doporučit.

Noc trifidů Noc trifidů Simon Clark

Trochu slabší než 'Den trifidů', ale na pokračování od jiného autora velmi dobré. Přečtení určitě doporučuju!

17.08.2011 5 z 5

Kruté hvězdy Kruté hvězdy Kathryn Harvey (p)

Vynikající knížka