molka1266 molka1266 komentáře u knih

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Smyslem knihy je podle mě zaujmout čtenáře, tak aby se chtěl dozvědět, jak to všechno dopadne. To se autorovi v této knize povedlo skvěle. Děkuju za krásný zážitek..

16.02.2021 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Všechny tři hrdinky nesympatické, babička tvrdá jako skála, matka nerozhodná a dcera naštvaná na celý svět....
Jedna z nejvíce nudných a rozvleklých knih co jsem od této autorky četla..

16.02.2021 1 z 5

Poslední smrtelné pouto Poslední smrtelné pouto Brian Staveley

(SPOILER) Souhlasím s Karolínou 2425 a Martou 3736, tento díl byl nejslabší z celé trilogie a hodně mě zklamal. Jinak se mi série moc líbila a přečetla jsem jí za necelý týden, což se mi běžně nestává...

14.11.2020

Minulost Minulost Lee Child

Naprosté zklamání, knihy které jsem od L. Childa četla dříve, byly skvělé, toto je parodie...asi je pravda, když se říká, že v nejlepším se má přestat..

08.10.2019 1 z 5

Žárlivka Žárlivka Lenka Pastorčáková

Dlouho, jsem váhala jestli mám vůbec knihu hodnotit, nedočetla jsem jí, nějak mi přišlo toho všeho moc, děj neuvěřitelný.. Hrdinka, které tak říkajíc nic neschází, se neustále zabývá jen vlastními pocity, spíše než žárlivé je to sobecké.

08.10.2019 1 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Přiznám se, že jsem čekala trochu víc, kniha mi připadala taková překombinovaná, hodně odborných názvů a podrobné popisování, knize škodí.

20.05.2019 1 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Asi nejslabší kniha od tohoto autora..spousta slov o ničem..Škoda, protože jeho knihy jsem považovala za dost kvalitní čtení

05.05.2019 2 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Četla jsem spoustu recenzí a byla jsem zvědavá, jak paní Morštajnová toto téma zvládla. Nebylo to špatné, ale jsou knihy s touto tématikou, které se mi bohužel líbí mnohem víc. Myslím si ten kdo četl Sophiinu volbu, musí souhlasit.

05.05.2019 2 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Kniha o odvaze, zradě, touze, lásce. O tom jaké je být rodič, o dětech, kteří už vlastně nejsou dětmi...o síle přátelství a hlavně o tom co je nejvíc v Medvědíně spojuje a také rozděluje.
Sport který buď miluješ nebo nenávidíš, ale stejně jím všichni žijí...hokej.

03.05.2019 5 z 5

Tajný deník Hendrika Groena Tajný deník Hendrika Groena Hendrik Groen

Knihu mi doporučila, známá. Ze začátku jsem si říkala pro boha, tolik stran, o čem to celé bude??
Ale po pár stránkách, jsem se s postavami ztotožnila, byť jejich věku zdaleka nedosahuji.
Kniha plyne pozvolným tempem, vtipné postřehy z novinových článku i každodenní životní radosti a starosti staroušku, které musíme pouze obdivovat. Moc mě to bavilo a neskutečně jsem se nasmála. Vřele doporučuji všem..

18.04.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Napínavé poutavé čtení, od začátku až do konce,ostatně jako všechny knihy od tohoto autora

11.04.2019 5 z 5