mnohoknih mnohoknih komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tak už i na mne došlo a pustila jsem se do detektivek od Bryndzy. Tedy v audiopodobě, protože poslouchat hlas Martina Stránského jen umocňuje zážitek z dobrého příběhu. A oba nezklamali. Příběh je napínavý, téma uvěřitelné a přednes suprový.

26.06.2022 4 z 5

Mikulášovy patálie Mikulášovy patálie René Goscinny

Díky za Čtenářskou výzvu a tím pádem za osvěžující návrat do dětství. Alespoň na jeden večer. Málem jsem na své hodně oblíbené kamarády Mikuláše, Augustýna, Albína zapomněla. Ačkoliv jde spíše o klučičí knihu, četla jsem jí alespoň 1x za rok po celou docházku na základku. I když se jedná o příběhy z francouzské školy, dětsví a školní život je stejný jako u nás, včetně šprta Celestýna.

20.06.2022 5 z 5

Bez krve Bez krve Lincoln Child

Aloysius je úžasně divný a ničeho se nebojí. Ani prolínání vesmírů. Sice to není originální nápad, čtenáři sci fi ví své, ale pro agenta P. není žádná výzva nepřekonatelná. Jen jsem zvědavá, jak se vypořádá s výzvou, kterou mu předložila Constance.

17.06.2022 5 z 5

Medovník s pepřem Medovník s pepřem Alena Adrianet Heinrichová

Nedočteno, protože dočíst něco tak slabého je nadlidský výkon. Kdyby hlavní postavě bylo 14, dá se její myšlenkový pochod pochopit. Ale ta ženská je dospělá! Tedy měla by být. A styl psaní je taky něco odstrašujícího. Hovorový jazk jako dialog je v pořádku. Ale celou knihu? Ne!

17.06.2022 odpad!

Knihonoš Knihonoš Carsten Henn

Krátký, rozkošný příběh pro kniho...moly, maniaky, žrouty.

15.06.2022 4 z 5