Misshell23 Misshell23 komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

(SPOILER) Ufff... Nevím.. Nevím jak to uchopit.. Báry mi bylo moc líto, matka mi vyloženě vadila kvůli jejímu přístupu. Pasáže kdy říká Kaťuška a Baruna byly hrozný.. Její myšlenkový pochody fakt děs.. Ve finále pasáže autenticky vyprávěné malou holkou o úchylném otci byl úplný vrchol.. Konec by mohl být více dotažený..

28.03.2023 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha je skvělá! Příběh se mi líbil, spoustu zvratů, hodně postav a napínavých situací. Pachatele jsem neodhalila.

16.07.2021 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Krásně napsaná kniha! Je čtivá od samého začátku.. Zhruba uprostřed má trochu táhlejší místa, ale vyústění a závěr parádní!

04.12.2023 5 z 5

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Moc povedená kniha. Nenechte se odradit začátkem s rozkouskovaným dějem a hodně jmény. Kniha má krásné téma, prostředí zápletku i rozuzlení. Moc bych ji doporucila.

09.11.2021 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Příběh neurazí, nenadchne.. Všechno to tak nějak čekáte.. Celé se to vleče. Minulé knihy od autorky se mi líbily o dost více.

07.02.2023 3 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Tak tohle byl masakr.. Za mě teda úplně úžasná kniha!! Konec absolutní pecka, promyšlené opravdu do detailů.. Ač jsem se trochu zdráhala prostředí církve, tak tady jsem se začetla od začátku.. Poutavý děj nad kterým budu ještě dlouho přemýšlet. Zařadila bych do mých deseti TOP

20.09.2022 5 z 5

Nevlastní dítě Nevlastní dítě Nicole Trope

Kniha se mi líbila, po přečtení mám příjemný pocit. První polovina byla trochu táhlá, ale konec super!

18.12.2023 4 z 5

Zdání a manžel vždycky klamou Zdání a manžel vždycky klamou Alena Jakoubková

Kniha je pěkná, odpočinková.. Vždycky po něčem takovém sáhnu po přečtení sérii detektivek.. Až na to autorčino "ach jo..." Které je snad na každé stránce..

06.04.2021 4 z 5

Jménem mojí sestry Jménem mojí sestry Barbora Linke

Krásně napsaná kniha, četla se úplně sama.. Až mě mrzelo, že už je konec.. U kterého mi teda ukápla slza.

03.08.2023 5 z 5