misowi84 misowi84 komentáře u knih

Profesionálové Profesionálové Owen Laukkanen

Připadalo mi to jako BÉČKOVÝ film z devadesátých let. Ale v dobrém slova smyslu.
I když vše bylo od samého začátku předvídatelné, nenudil jsem se a chtěl jsem číst stále dál.
Ke knize by se skoro hodila coca-cola a popcorn :-D

13.09.2016 5 z 5

Případ Vincent Franke Případ Vincent Franke Christoffer Carlsson

Byl to takový zvláštní případ. Z knihy jsem sice nebyl úplně paf, ale nemohu ani říci, že by mě vyloženě nudila ;)

31.08.2016 3 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

První díl mě velmi bavil. Zatímco třetí, se dle mého názoru nejvíce vlekl. Přečtení však nelituji.

27.08.2016 3 z 5

Zvláštní kniha. Rozhodně stojí alespoň za vyzkoušení. Mé první čtení trvalo téměř půl roku. Vždy kousek a odložit ... kousek a odložit. Dělal jsem to schválně - účelově.
Ke knize se vrátím.

20.07.2016 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Kniha byla pro mě poutavějším čtením, než předchozí Žena v kleci. Sice jsem tušil, jakým způsobem povede děj, nic méně svojí atmosféru to mělo a u knihy jsem se nenudil.

20.07.2016 4 z 5

Pro fanoušky původního příběhu je to jistá povinnost. Není to jen kniha do počtu, jak by se mohlo zdát. Výběr jistý, teď už se zbývá jen rychle zakousnout :-)

06.07.2016 5 z 5

Kmotr Mrázek III - Válka kmotrů Kmotr Mrázek III - Válka kmotrů Jaroslav Kmenta

Před použitím je vhodný kinedryl :-/

06.07.2016 5 z 5

Kmotr Mrázek II - Krakatice Kmotr Mrázek II - Krakatice Jaroslav Kmenta

Ještě třetí díl a pak rychle na nějakou pohádku. Potřebuji žít v naději, že alespoň v pohádce dostane bubák přes prsty.

26.06.2016 5 z 5

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Letadlo padalo rychle k zemi. Stejně tak i moje nálada při čtení. Žádné čtenářské turbolence jsem nezažíval. Spíše jsem si přál rychlý a bezbolestný konec.

23.06.2016 2 z 5

Kmotr Mrázek Kmotr Mrázek Jaroslav Kmenta

Koupit lze všechno a všechny. Platilo to tehdy, platí to i teď.

16.06.2016 5 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Jsem bezvýhradně a neodvolatelně zamilován do tohoto příběhu..

15.06.2016 5 z 5

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

Výborná dystopická trilogie, kterou jsem přečetl jedním dechem. Po dočtení mi v hlavě kolovaly plopácké myšlenky z trochu zfraseného konce. Doporučuji.

15.06.2016 5 z 5