Misi78 Misi78 komentáře u knih

Počátek Počátek Dan Brown

Inferno mě až tak nebavilo, téma Počátku mě hodně oslovilo. A konec nad kterým se stojí zavto zamyslet. Doporučuju.

25.02.2018 5 z 5

Víkend v Londýně Víkend v Londýně Jan Folný (p)

Ze začátku mě kniha bavila hodně. Pak mi přišlo, že příběh jde do ztracena. Přečteno za dvě a půl hodiny cesty vlakem, ale čekala jsem víc.

25.02.2018 2 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Uzasna kniha. Cloveka primeje k zamysleni nad svym zivotem a jak se clovek v case meni.

18.09.2015 5 z 5

Láska ve špičce italské boty Láska ve špičce italské boty Blanka Malá

Poslouchám jako audioknihu. Je slyšet, že autorka se živí hlasem. Knížka se výborně poslouchá a příběh vás vtáhne do slunné Kalábrie. Líbí se mi otevřenost autorky, její pochyby o sobě samé i to, že si ze sebe dokáže dělat legraci. Ideální čtení na léto. Doporučuji.

27.07.2023 4 z 5

Jeden kopeček šmoulový Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalová

Milá knížka, jako když listujete v cizím rodinném albu, ale ne vše vas zaujme. Moc pěkná grafika.

19.04.2019 3 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Poslouchám jako audioknihu, ale asi to vzdám, fakt mě to nebaví. Čekala jsem něco jako Medvědín, takže těžké zklamání.

26.03.2018

Mezi dvěma světy Mezi dvěma světy Scott Westerfeld

Prvni cast knihy super, pak uz se to jen divne vleklo. Koncem jsem se musela vylozene prokousat. Vadila mi naivita hrdinky.

21.11.2015 2 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Po přečtených recenzich jsem nemela moc velke ocekavani a mozna i proto jsem nebyla zklamana. Kniha nedosahuje kvality originálu, ale stojí za to si ji přečíst. Moc příjemně napsaná kniha, která se dobře čte a je napínavá.

18.09.2015 4 z 5

Přátelé - Oficiální kuchařka podle seriálu Přátelé - Oficiální kuchařka podle seriálu Amanda Yee

Kuchařku jsem koupila synovi, který rád peče a má rád přátele. Ale… Už zkusil pár věcí upéct a všechno je příšerně sladké nebo naopak vůbec. Chuťově bída. Nedoporučuju.

10.02.2023

Člověk v kočičím světě Člověk v kočičím světě Klára Nevečeřalová Vodičková

Očekávala jsem víc rad na problémové chování koček, o jejich komunikaci s člověkem. Hodně věcí již bylo řečeno v pořadu.

10.03.2022 2 z 5

Delegátka cestovní kanceláře Delegátka cestovní kanceláře Ema Paulů

Nic moc. Spoustu částí jsem přeskakovala, styl mi nesedl, škoda. Opravdu spíše jako návod pro budoucí delegáty.

19.02.2022 2 z 5

Návrat čarodějnice Návrat čarodějnice Paula Brackston

Vice se mi libil prvni dil.

12.06.2019 2 z 5

Můj rok s inženýrem Můj rok s inženýrem Barbora Černohlávková Večeřová

Za mě nic moc, historky mi přišli přitažené za vlasy. U Aristokratky mi tekly smíchem slzy. Tady spíš nuda.

19.04.2019 2 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Selekce byla zabavna. Elita uz je jen nudna. Porad jsem cekala, kdy se den rozbehne, ale ono porad nic. Prvni si uz rozhodne neprectu.

18.09.2015 2 z 5

Lincolnův mýtus Lincolnův mýtus Steve Berry

Za mě nejslabší Berryho kniha. Nebavilo mě podrobné rozebírání mormonského náboženství. Konec mě taky nijak nenadchl.

24.05.2015 2 z 5