Misanhanelojc Misanhanelojc komentáře u knih

Panny Panny Alex Michaelides

Jsem velmi překvapená tím, jak celá kniha skončila. Celou dobu jsem myslela, že ta jedna osoba je vrah, napadli mě samozřejmě i jiní, ale skutečného vraha, toho jsem na mysli nikdy neměla a byla jsem orpabdu v šoku. Kniha napínavá do poslední chvíle.

14.04.2022 5 z 5

Už nejsme přátelé Už nejsme přátelé Jules Bennett

Moc pěkná kniha, trošku napínavá, romantická, přečteno na jeden zátah :)

10.04.2022 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Super knížka, takový závěr, jaký tam je, jsem nečekala a ani mě to v nejmenším okamžiku nenapadlo, že to takto dopadne. Četlo se to pěkně, chvilkama mi hlavního hrdiny Finna bylo líto, zároveň jsem litovala i jeho současnou přítelkyni Ellen, protože jsem měla pocit, že se jim těmi událostmi rozpadne vztah.. To jak se karta obrátila, mě ale velmi překvapilo.

Dávám plný počet hvězdiček :-)

23.03.2022 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha velmi zajímavá A může nám ukázat to jak to může chodit i v běžném životě

20.03.2022 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Tato knížka mě maximálně nadchla a vlastně jsme pachatele neodhalili až do samotného závěru Což se mi líbilo protože závěr Jaký této knize je jsem opravdu tedy nečekala

20.03.2022 5 z 5

Není jako ty Není jako ty Ellery Lloyd

Hodně zajímavá kniha, která dokáže ukázat, jake nebezpečí číhá na sociální síti.

23.02.2022 5 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Knížka pěkně napsaná. Autor promlouvá ke mě, jako ke čtenáři. Přečetla jsem za 2 hodiny, jedním dechem. Občas i slzy tekly proudem... Nikdy by se na zlo nacismus nemělo zapomínat a mělo by se stále a stále připomínat. A všichni bychom měli mít na paměti, že i když nadavame, nevazime si věci, byli zde lidé, kteří na tom byli mnohem hůř a pokud přežili, snaží se lásku a mír předávat dal!!!

19.02.2022 5 z 5

Vždy ráda sáhnu po této francouzské autorce, její knihy se mi líbí. Krásně popisuje myšlenky a pocity daných postav, což bude asi také dáno její profesí. Příběh je příjemný a pohodový.
Kniha se mi líbila stejně tak, jako ostatní knihy této autorky. Některou jsem přečetla rychleji, některou pomaleji, ale naprostá spokojenost a většinou vždy s dobrým koncem

Kapka štěstí v ranní kávě Kapka štěstí v ranní kávě Agnès Martin-Lugand

18.02.2022 5 z 5

Ta hudba mi stále zní v hlavě Ta hudba mi stále zní v hlavě Agnès Martin-Lugand

18.02.2022

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Ok moc krásná a dojemná

14.02.2022 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

nejlepší knížka jakou jsem kdy četla

28.01.2021 5 z 5