misa1974 misa1974 komentáře u knih

Zimní koruna Zimní koruna Elizabeth Chadwick

Úžasná Eleanor vzdoruje a zachovává hrdost i v těžkých chvilich.

21.01.2020 5 z 5

Skládačka Skládačka John Lutz

Autor vymyslel zrudneho vraha podobnému skřetů, děsivé a ctive.

20.01.2020 4 z 5

Zatvrzelý milionář Zatvrzelý milionář Susan Mallery

Poslední dil, který je také pěkný, ale druhý nepředčil.

14.01.2020 4 z 5

Kočičí štěstí Kočičí štěstí Susan Mallery

Druha část této miniserie je mnohem zajímavější.

06.01.2020 5 z 5

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

Zakončení miniserie Travis není vůbec špatné.

31.12.2019 4 z 5

Lady Boss Lady Boss Jackie Collins

Tento třetí dil je super, už se těším na čtvrtý.

25.12.2019 5 z 5

Umělohmotný třípokoj Umělohmotný třípokoj Petra Hůlová

Tuto knihu mi nahodne vybrala čtečka,No běs děs!

25.12.2019 odpad!

Místo v životě Místo v životě Lisa Kleypas

Haven protrpi manželství plné násilí a urážek a získá zpět důvěru v lásku po boku Hardyho, tento příběh je ještě více čtivý než první dil teto trilogie.

19.12.2019 5 z 5

Cizinec Cizinec Nora Roberts

Probuzení Shelby z manželství na oko a návrat domu a nalezení sebe samé, hezky příběh.

16.12.2019 4 z 5

Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Hovory s Bohem I – Neobvyklý dialog Neale Donald Walsch

Tato kniha je skvěla, ale i kontroverzní-alibisticka, Bůh za nic nemůže, všechny nás miluje, ale příroda není vůbec tak mirna naopak se musí usměrňovat, tak jako někteří lidé, učíme se každý den jak byt dokonalejší a šťastnější nejen rozpominame.

26.11.2019 4 z 5

Božská magie Božská magie Doreen Virtue

Bozska magie často funguje, ale ne vždy, někdy je zapotřebí i trochu toho štěstí či náhody.

Lucky Lucky Jackie Collins

Knihy J . Collins se dobře čtou, jsou o zbohatlicich a jejich pozitkarstvi - v tom jsme si všichni za jedno!

23.11.2019 4 z 5

Noc v Lisabonu Noc v Lisabonu Erich Maria Remarque (p)

Silný příběh ve válce, která byla dříve hojne využívána mocnými k tomu, jak změnit deni a majetkove poměry ve svete.

Vikomtův návrat Vikomtův návrat Gayle Callen

Pozitivní je odhodlání a samostatné konání hlavni hrdinky.

Šance Šance Jackie Collins

23.11.2019 4 z 5

To sladké tajemství života a jiné povídky To sladké tajemství života a jiné povídky Roald Dahl

Dobře napsané povidky o tom, jak "vyzrát" nad druhém.

Osudy a běsy Osudy a běsy Lauren Groff

Zajímavá pestra slatanina o to se lépe čte.

23.11.2019 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Lisa Kleypas

Nelehké dospivani Liberty v obytném přívěsu, peče o malou sestru po smrti matky a nalezení pomocí a lásky v bohaté rodině, pěkný trochu pohádkový příběh.

23.11.2019 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Je to stále stejné po staleti, většina otroci pro hrstku, dnes je to svobodné otroctví (svoboda je cenny přínos) jinak třeba pojdi hlady nebo zimou.

23.11.2019 5 z 5