Kočičí štěstí

Kočičí štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123252/bmid_kocici-stesti-rjl-123252.jpg 5 11 11

Milionová svatba série

Willow, prostřední z trojice sester Nelsonových, se zdá, že snad ani mezi své sestry nepatří. Připadá jí, že zdaleka není tak chytrá a krásná jako ony, a ještě ke všemu má smůlu na nepravé muže. O tom, že je po mnoha stránkách výjimečná, ji přesvědčí až nebezpečně silný a přitažlivý Kane Danninson. Kane však má zásadu - žádné vztahy. Že by i tentokrát Willow sáhla vedle? Nebo Kane prohlédne a překoná svou temnou minulost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Unexpected Millionare , 2006

Kudík
13.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Willow, občasná vegetariánka, milovnice zvířat a rostlin a autorka veg. komiksu si takového otce nezasloužila, který když už se laskavě ukáže, tak ještě aby jí tohle říkal... naštěstí má zastání v Kaneovi, i když ten měl taky svou slabší chvilku. Naštěstí s Jasmínou to zmáknul dobře a opět za to může Todd A. III. :) Znovu celkem vtipné a nenáročné dílo.

LilluLong
25.04.2021 5 z 5

Ano, je to bez debaty, druha časť trilógie je tiez velmi fascinujúce čítanie i ked tolko som sa tu nenasmiala ako v prvej časti.tesim sa na posledný diel a u tejto časti moj palec hore a body ako inak maximálne 5*

misa1974
06.01.2020 5 z 5

Druha část této miniserie je mnohem zajímavější.

havrmoni
14.01.2018 4 z 5

No tady jsem první třetinu nějak nepobírala hl.hrdinku a to její praštěný chování. No hrdinovi se to zřejmě líbilo a závěr byl tudíž doost sladkej :))

Shakespeare
11.05.2012

překrásné kontrasty hrdinů ..:)

harlekýnky

Susan Mallery