Lucky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pokračování světově proslulého bestselleru Šance se jmenuje Lucky - po jedné z hrdinek, dceři Gina Santangela. Lucky, tak podobná svému otci - divoká, bystrá a nezkrotná, chce dosáhnout stejné moci a závratného bohatství jako Gino. Otec s dcerou si po mnoha životních zvratech konečně k sobě našli cestu. Jejich porozumění však ohrožuje žena, která vstoupila do Ginova života hlouběji než lehkým flirtem. A sama Lucky se pochybně vyrovnává s novou situací spojením s mužem stejného stáří a bohatství, jako má její otec. Navíc jméno Santangelů je solí v očích mnoha protivníků, rozhodně vyvolává nenávist v Santinovi Bonnatim, jehož otce Enzia mají Santangelové na svědomí. Nepřátelství jejich klanů je údělem Santangelů. Vydání 2....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79174/lucky-79174.jpg 4.4172
Série

Lucky Santangelo 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Alpress
Orig. název

Lucky, 1985

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Lucky

Přidat komentář
misa1974
23.11.2019

Knihy J . Collins se dobře čtou, jsou o zbohatlicich a jejich pozitkarstvi - v tom jsme si všichni za jedno!

EvikU.
07.04.2017

Trochu mi trvalo, než jsem vše pochopila. Ted uz vím, že to bylo tím, že jsem nečetla první díl. Dodatečně přečtu. Jinak čtivý a super.


Jaruš7
02.04.2017

Po Šanci jde Lucky , takže lehká závislost je zřejmá, opět fajn.

koki.veru
31.08.2016

Super knížka. Sice se mi první díl líbil více, ale i tento byl suprový. Líbí se mi, jak je popisováno několik dějů najednou a člověk postupně zjišťuje, že se navzájem proplétají, a že se v podstatě všichni navzájem znají.

Hadrna
22.04.2016

Ze začátku jsem ze čtení této knihy byla zmatená, Četla jsem ji na doporučení a prislami jako oddechové čtení (předtím jsem četla samé knihy o 2. Světové válce +Holocaust) takže toto je nenáročné téma knihy :).
Moje zmatení pocházelo z velkého množství jmen, přirovnal bych to hozeni neplavce do bazénu...úplně mě pohltila velká spousta krkolomnych jmen, ale zvládla jsem to a když se začnete orientovat v oddělených příbězích a různých jmen, je z toho velmi pohodové čtení. Když jsem si tuto knihu četla tak bych většinu dívek přirovnal k písničce Tomáše Kluse ve které zpívá "příliš krásná na to aby znala opravdový milování" je to knížka psaná v jiném století a jde to vidět na zacházení jak s ženami tak se sluzkami a podobně, ale nemyslím si že v dnešní době je to nějaké extra jiné. Je to zajímavá kniha to uznávám...ale jak mi byla doporučená tak i já ji doporučuji....přeji krásné počteníčko ;)

ovpana
12.01.2015

Úžasná kniha,takové oddechové počtení

Ladys
10.03.2014

Moment překvapení už se sice nekonal, ale furt parádní čtení. Dceru jako je Lucky bych ale asi nechtěl. Sice tvrdá a chytrá, ale taky nezvladatelná....

jollie
04.06.2013

Jako každý díl s Lucky jsem knihu přečetla doslova jedním dechem ;-)
Skvělé čtení, skvělý relax.

1